Body, da ali ne? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


polona2 -> Body, da ali ne? (31.5.2005 12:26:04)

Vem, da je že prežvečena tema, pa vseeno, ali v tej vročini oblačite otročkom body-je ali ne, nespametno sem nakupila kratke majčke, namesto body-jev s kratkimi rokavi, sedaj ne vem, naj pod majčko vseeno oblečem body brez rokavov, ali naj bo brez? Mi je kar malo čudno, če je Hana brez body-a, kako imate pa vi urejeno, lp!




SU -> Body, da ali ne? (31.5.2005 12:28:16)

Jaz mu oblečem ali LE bodi s kratkimi rokavi, ali pa bodi brez rokavov in čez majčko... Ne vem...počasi bomo opustili ta bodi spodaj, če bo tko neznosno vroče-če smo mi skoraj "na pol nagi", mora biti tudi malim škratom grozno vroče, kajne?!? LP, Saša




Teni_ -> Body, da ali ne? (31.5.2005 12:29:29)

Jaz ji ne oblečem, ampak bolj za to, ker je alergična na vročino in je takoj cela pikasta.

Koliko pa je stara? No, vsekakor mislim, da v tisti res hudi vročini body ni potreben.

LP,
Mojca:nosecka:




Errai -> Body, da ali ne? (31.5.2005 12:33:44)

Mojca, kako pa izgledajo tele pikice zradi vročine? Naš ima namreč zadnje dni po hrbtu take pikice, ki so malo nad višino kože, kot čisto mali mozoljček, okoli pa rdeč flek. Flek izgine po nekaj časa, tista pikica pa ostane malo dlje. A je to, to? Ima pa te pikice samo po hrbtu, nič v pregibih.




asso -> Body, da ali ne? (31.5.2005 12:35:36)

Jaz ji oblečem ali samo bodi s kratkimi rokavi ali samo majčko s kratkimi rokavi. Mislim, da ji je zelo prevroče, če bi imela bodi brez rokavov čez pa še kratko majčko.

Bodi uporabljam, ko je malo bolj hladno, ko malo pihlja, ni sonca... Majčke pa ko je bolj toplo... Kmalu bomo začeli z majčkami brez rokavov, če bo takšno kot te dni




SU -> Body, da ali ne? (31.5.2005 12:37:28)

Irena, našemu se naredijo točno take pikice in okrog flekec po glavici in okrog vratu (malce nižje). Pediater mi je rekel včeraj, da je to od vročine. Flekec res izgine kar hitro, pikice pa ostanejo malce dlje. LP, Saša




Teni_ -> Body, da ali ne? (31.5.2005 12:39:43)

Ja, nekako tako izgledajo. Naša jih dobi po trebuščku, rokah, nogah, hrbtu, vratu.... Kakor kdaj.

LP,
Mojca:nosecka:




žiža -> Body, da ali ne? (31.5.2005 12:56:41)

jaz naši oblečem samo bodi s kratkimi rokavi. Al pa samo majčko. Tudi naša je vsa pikasta, če ji je vroče in če je potna.




babylove -> Body, da ali ne? (31.5.2005 13:28:19)

Naš nosi takšne bodije s hlačnicami, kot kombinezonček. Majčk mu pa ne oblečem (čeprav sem jih cel kup nabavila), ker gredo zraven kratke hlače in mu potem plenico okoli riti lovim, ker je nič gor ne drži :ups:.




Annny -> Body, da ali ne? (31.5.2005 13:47:22)

Polona, zgleda da naju obhajajo podobne misli. Tudi jaz sem kupila toooooolk majčk...če ji oblečem samo majčko, ima takoj odkrit ledvični del, ko leze naokrog..nič ne pomaga, če majčko zatlačim za hlače. Res je, bodiji so bolj praktični.




**Petra** -> Body, da ali ne? (31.5.2005 14:42:01)

Če je zlo vroče, jaz Pio pustim oblečeno samo v body-ju. Po moje jim bi blo preveč vroče, praktično, v dveh majčkah (body + kratka majčka).

Razen, če kam gremo, da mora bit mičkeno lepše oblečena, ji oblečem kratko majčko, drgač pa jo mam doma samo v body-ju, ponavadi ji tud kratkih hlač ne dam - vsaj te dni nazaj, ko je blo gromozansko vroče je nisem preveč oblačila.

LP





polona2 -> Body, da ali ne? (31.5.2005 15:08:42)

Jaz vem, da so body-ji s kratkimi rokavi najbolj praktična stvar pod tem soncem:),
sama nase sem jezna:grrr::grrr:, kako to, da nisem pri nakupu majčk milsila na praktičnost, se pozna, da sem bila v šopingu, ko je bilo kar nekaj stopinj manj:((.




dory -> Body, da ali ne? (31.5.2005 15:11:42)

Jaz prisegam na bodyje...poleti tiste s kratkimi rokavi...ker so simpl pa se plenico zraven drzijo :)




Pupica -> Body, da ali ne? (31.5.2005 16:39:51)

POLONA2 JAZ BI TI TKOLE REKLA ups črke:ups:ko bo zelo vroče, pa če ne bo pihalo, ji daj kr.majico gor. Prvič ni čisto ovita ob telo in ji ne bo tako vroče.
Pa ne boš tko nase jezna ker jih ne boš tako pogosto uporabljala:rozica:




SISI25 -> Body, da ali ne? (31.5.2005 16:59:40)

mi imamo samo body




NinaŠ -> Body, da ali ne? (31.5.2005 20:33:01)

Kadar je full vroče (tako kot prejšnje dni) oblečem samo majčko...




lin -> Body, da ali ne? (31.5.2005 23:30:42)

NE!
No razen če maš malega dojenčka do 3 mes,drugače pa kot sebe če ti nimaš kanotjere tudi :duda:nerabi bodija,tako je meni povedala pediatrinja




lin -> Body, da ali ne? (31.5.2005 23:35:44)

Punce!
Tiste ki ste napisale da jim oblačite bodije ker zaradi vročine dobijo pikice.
Kaj pa če jih dobijo glih zaradi tega?Ker jim je prevroče in se zaradi tega še prej spotijo?To je moje mnenje.
Pa še neki,Lin je bila rojena 5 julija pa sem jo oblačila samo v bodi+nogavičke.
Drugače pa naredite tako kot se vam zdi najbolj prav.Za nasvet se vpraša,še zmeraj pa se mama sama nakoncu odloči kaj je prav za njenega:duda:,vsaj jaz tako naredim,vprašam za nasvet pol pa malo pretuhtam in naredim tako kot se meni zdi najbolj prav.
LP




st -> Body, da ali ne? (3.6.2005 14:36:17)

tut ma en tak problem, in sicer... oblečem mu bodi brez rokavov (imam jih full!), se pravi da bi nekaj mogla dati od spodaj - kako majčko! Najlažje se oblečejo tiste, ki se zavežejo na hrbtu, a me fuuulll moti, k vse gre narazen in gor zleze, k se tolk premika...Kaj naj?? Imam pa tut dost bodijev brez rokavov oz. s kratkimi rokavi in brez hlačnic, samo...to pride le v poštev ko je full vroče, ne!?
Nimam pa dost hlač al bodijev k so narejeni kot kombinezon! Daj svetujte mi? Najrajš bi majčko zatlačila v pampersko, pa bo stala na miru!! In še nekaj... pri 24-26 stopinjah v stanovanju, kako ga obleči? Aja, zdaj bo star šele en mesec? Je pa full pikast/mozoljast po celi glavi - je to normalno? Da se razumemo, ne samo po obrazu, tudi po lasišču itd...




Stran: [1]