Obroček z hlačkami (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Urška* -> Obroček z hlačkami (30.5.2005 21:55:20)

Ojla!

A je ta obroček za na morje primeren za dojenčka ki še ne sedi sam?:zmeden:

lp:)




Seven* -> Obroček z hlačkami (30.5.2005 22:07:37)

Pojma nimam. Mi smo se zelo lepo kopali z Fredovim obrocem ze pri 4 mesecih.




total -> Obroček z hlačkami (30.5.2005 22:09:48)

Fredov obroč je zakon:bravo:




Gina -> Obroček z hlačkami (30.5.2005 22:17:33)

A mi lahko kakšna razloži, kakšen izgleda tale fredov obroč, v čem je poseben? Še nikoli ga nisem v živo videla, samo na slikah, pa mi ni bilo čisto jasno. Drag je pa za:((. A je plastika kaj posebna? Mislim, ali ne more počit, ali je v čem drugem fora?




Anonimen -> Obroček z hlačkami (30.5.2005 22:18:02)

Naš je meu enkrt en tak podoben obroč, pa se je prec na glavo prekucnu. Ni vreden pol p. mrzle vode. Naš ma kr rokavčke...pri šesti mesecih se je pa po najinih rokah natikal.




total -> Obroček z hlačkami (30.5.2005 22:32:40)

Gina,fredov obroč je res super ker je narejen tako,da se prilagaja otroku,teži,višini...,je bolj masiven iz takšnega materiala kot je za čolne,res trd in dober.Otrok v njem komot plava,se počuti varnega in je do 4 leta.Meni ni žal,da ga imamo ker mi je res prišel prav na Čatežu,ko smo bili prejšni teden,je:duda: užival in se nič bal,skoz ga lepo gor drži in je res varen,pa zame sploh drag ni:)

Lp:rozica:




Bib -> Obroček z hlačkami (30.5.2005 22:38:10)

Gina obroč lahko pogledaš na strani http://www.plavanje-dojenckov.com/




Gina -> Obroček z hlačkami (30.5.2005 22:49:19)

Hvala! :) A pa se ta obroč kaj prekucne? Saj vem, da čudno sprašujem, samo me res zanima, ker nisem v živo sprobala:)-:)-




lin -> Obroček z hlačkami (30.5.2005 23:17:47)

Mi smo probali fredija in ta obroč in sedaj prisegamo na fredija:bravo::bravo::bravo::bravo:




lin -> Obroček z hlačkami (30.5.2005 23:19:08)

Ups s ta obroč sem mislila ta drugi šlauf e pa fredv obroč.:ups::ups:




Anonimen -> Obroček z hlačkami (31.5.2005 7:28:57)

Gina, vsa znanost Fredovih obročev je v tem, da so zelo stavilni in da otrok v njem leži, da je položaj telesa tak kot pri plavanju (kakor da je že kakšen dojenček zaradi tega obroča splaval...) Primeren je, če boste šte šli naprimer z njim plavat, tako da boste otroka potiskali pred seboj, ker je stabilen, otrok pa je v njem pripet z naramnicami, tako da nikakor ne more zdrniti ven. Če se bosta pa samo igrali v vodi, je pa čisto vseeno, oziroma bolje, če nkima ničesar ali pa sanavden obroček. Tibor se v Fredyju ni čisto nič dobro počutil, ga je preveč omejeval. Tako so se ga kar hitro znebili.




Natas@ -> Obroček z hlačkami (31.5.2005 9:11:45)

Naš je ko je bil prvič v Fredovem obroču hotel pogledat kaj je pod njim (oz. kje sploh je) in se je toliko nagnil da je dobil malo vode po obrazu, ki jo je seveda samo malo spihal stran in plaval naprej. Drugače pa so stabilni in naš uživa, samo da ni predolgo v vodi.

Lp




Gina -> Obroček z hlačkami (31.5.2005 11:44:50)

A, tako. No, zdaj mi je malo bolj jasno. Hvala!:):):)




Pupica -> Obroček z hlačkami (31.5.2005 11:52:20)

jaz ti raje pripročam Fredijev obroč:bravo::bravo:




mdrevensek -> Obroček z hlačkami (31.5.2005 11:59:36)

Gina, jaz hodim sedaj s 6 mesecnim na plavanje. Se mi je prekucnil v fredovem obrocu. Direkt na glavo naprej. A se vedno se mi zdi za takole majhne dojencke najboljsa resitev za plavanje.
lp md




Bejba -> Obroček z hlačkami (31.5.2005 12:18:40)

Mi smo tudi hodili na plavanje, pa me tudi Fredov obroč ni ravno prepričal. Naš sonček je imel zmeraj rokice ful na gor, glavo pa nekje dol - verjetno si težko predstavljate, ampak nekak se mi je zdel, kot da se ne počuti ravno najbolje tam notri, čeprav je v vodi užival. Sploh pa se mi zdi cena absolutno previsoka.
Mi smo kupili plavalni obroč s hlačkami in strehico, da mu sonček ne bo sijal v glavico in se mi zdi super.

LP; B :rozica:




Urška* -> Obroček z hlačkami (31.5.2005 12:21:50)

Hvala punce! Če bomo kaj nabavli bomo kar navaden obroč z hlačkami, drugače pa bo tak na rokah.

lp:)




stela -> Obroček z hlačkami (31.5.2005 21:04:40)

Ko je bila hčerka stara 6 mesecev, smo ji v toplicah kupili čisto navaden plavalni obroč s hlačkami, pa se je krasno obnesel. L.p.




Stran: [1]