Kranjčanke-morda katera ve? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


naja17 -> Kranjčanke-morda katera ve? (22.7.2009 12:01:05)

Nekje v KR je neka firma, ki baje ful dobro prebarva tekstil. Rada bi jim nesla ene hlače, pa niti ne vem kdo so, kako se imenujejo, tko da na net-u tud ne morem iskat. Vem samo to, da imajo trapast delovni čas[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]

Hvala za pomoč...




krfjolca -> RE: Kranjčanke-morda katera ve? (22.7.2009 12:12:52)

Včasih je bilo dol pri bivši Trenči [sm=zmeden.gif]




Anonimen -> RE: Kranjčanke-morda katera ve? (22.7.2009 12:16:50)

Bil je Barvateks ja ampak ga ni več....




naja17 -> RE: Kranjčanke-morda katera ve? (22.7.2009 12:40:20)

O ****tiš, ka pa nej zej? Bi rada dobila nekoga, da mi kavbojke preštriha... Sam so ble dost drage, pa model je ful dober, sam njihova barva je bla aktualna samo eno sezono [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]....




Anonimen -> RE: Kranjčanke-morda katera ve? (22.7.2009 12:45:38)

IZVIRNO SPOROČILO: naja17

O ****tiš, ka pa nej zej? Bi rada dobila nekoga, da mi kavbojke preštriha... Sam so ble dost drage, pa model je ful dober, sam njihova barva je bla aktualna samo eno sezono [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]....



Kaj pa če v Mulerju kupiš barvo in poskusiš sama pobarvat?Sam pomoje ne boš taprave barve ujela[sm=zmeden.gif]
Samo ne vem zakaj imam v glavi,da je še nekje...hmmmm




Splišni -> RE: Kranjčanke-morda katera ve? (22.7.2009 13:15:22)

Jaz vem, da so v eni čistilnici v Šorlijevem naselju barvali tekstil, samo res ne vem, če ga še. Je pa bila ali je to ena taka mala čistilnica v privat hiši. Lahko pogledam, ko grem mimo, če še obratuje. Če želiš. Jaz sem tja dala enkrat prebarvat ene žametke iz svetlo modro v črno, pa je bilo sicer v redu, samo zadrga in šivi so svetlo modri ostali ... ker so bili pač plastični. Ampak tiste sem potem kar s permamentnim flumastrom preštrihala.




naja17 -> RE: Kranjčanke-morda katera ve? (22.7.2009 13:22:18)

Splišni, dej preveri prosim... Tale Barvatex ima še vedno cifro na net-u, ampak ne obstaja, na net-u pa mi nič ven ne vrže, da bi še kdo to delal.

Sama ne upam v barvo vržt, pa tud ne vem kje bi jo dobla, ker bi v bistvu jeans barvala v jeans. Fora je v tem, da so to kavbojke, pol majo pa gor take lise, ko da bi me en malar pobarval. In jest bi zdej sam jeans barvo vrgla še 1 x čez, da bojo lise take jeans barve.

Ma drgač je to eden boljši model kavbojk kar sem jih mela, pa še drage so ble, ko žafran in bi jih rada nosila....




PIRANJA -> RE: Kranjčanke-morda katera ve? (22.7.2009 13:41:49)

o helov Splišni. A misliš tisto privatno čez cesto. Tista gospa se je od svojega ne bom rekla kakšnega moža ločila, sedaj pa uživa nekje v Ameriki. Upam, da je sedaj resnično srečna, ker se mi je prej fejst smilila!
In če je to mislila, ki jeimela desno oko nekoliko poškodovano - ne ni je več tam- šiviljstva.
In kako Splišni že po dopustu?




Stran: [1]