jadrnica/čoln (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Hope2 -> jadrnica/čoln (20.7.2009 10:06:06)

S koliko mesečnim oz letnim otrokom ste prvič šle na čoln ali jadrnico?
Moj mož sanja, da bi šli mal s čolnom v kak samoten zalivček. Morje itak brez valov, peljali počasi, ne daleč, pa mali bi imel obvezno rešilni jopič poseben za dojenčke oz male otročke. Jaz malo cvikam in bremzam. Star bo pa 8,5 mesecev, je stabilen, se plazi in samostojno sedi že od 6 meseca, tudi samostojno vstane, stoji in hodi ob opori od 6,5 meseca.




otročnica -> RE: jadrnica/čoln (20.7.2009 11:08:04)

Meni se zdi lažje iti z dojenčkom na jadrnico, kot pa s kakšnim leto in pol starim malčkom, ki ga samo loviš po jadrnici, ko že hoče hoditi in tekati.
Mi sicer imamo jadrnico, pa odkar imava 2 otroka privezana sameva.
Če se boste odločili it vam želim mirno morje in prijetno plovbo.




gajka -> RE: jadrnica/čoln (20.7.2009 13:42:24)

Prvič smo šli na morje na čoln, ko je bil star 2 meseca, ampak se nismo nič vozili okrog, smo samo spali in jedli na čolnu. Pri 9,5 meseceih smo šli spet na morje (in od takrat še nekajkrat) in se tudi vozili okrog. Malega je vožnja navadno takoj uspavala. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Je pa res pravzaprav to že glede na dolžino bolj jahta kot čoln in se valov ne čuti več toliko. Od 9,5 mesecev dalje mali tudi komot zaspi v kajuti, če smo zasidrani v kakem zalivu in ga tudi kakšni valovi, ki nas včasih zaguncajo, prav nič ne motijo. 




livia -> RE: jadrnica/čoln (20.7.2009 13:47:48)

Naša je bila pri 3 mesecih na barki, kjer smo imeli piknik za moj roj. dan. Pa je blo fajn.




ledenaa -> RE: jadrnica/čoln (20.7.2009 13:48:38)

Bil je star 3 mesece
Ves čas je pa bil priklopljen na joški [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]  ,tako da mami ni mogla ne vem kako uživat




Balonchy -> RE: jadrnica/čoln (20.7.2009 23:43:17)

Bli smo nekaj dni nazaj s 6 mesečnikom... Užival 100/h in v kratkem nameravamo ponoviti jadranje!!!




Stran: [1]