RE: ALERGIJE PRI 2 MESEČNEM DOJENČKU:SIMPTOMI,REŠITVE, NASVETI (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


momacus -> RE: ALERGIJE PRI 2 MESEČNEM DOJENČKU:SIMPTOMI,REŠITVE, NASVETI (31.7.2009 12:07:54)

žakoberin tako kot si opisala zna bit alergija :( ampak če dojiš ni panike, pač izločiš iz tvoje prehrane vse akr sliši na kravje mleko (sir, jogurt,maslo,pecivo...) pa boš rešila nevšečnost :)




žakoberin -> RE: ALERGIJE PRI 2 MESEČNEM DOJENČKU:SIMPTOMI,REŠITVE, NASVETI (31.7.2009 18:11:16)

hvala,
sem govorila s pediatrinjo in mi je rekla isto.






žakoberin -> RE: ALERGIJE PRI 2 MESEČNEM DOJENČKU:SIMPTOMI,REŠITVE, NASVETI (2.8.2009 12:56:33)

ali ste tiste, ki ste prej polno dojile, potem, ko ste s svojega jedilnika črtale vse kar je mlečnega izvora imele še vedno dovolj mleka? Ste namesto mleka uživale kakšno drugo bolj kalorično hrano. Jaz sicer še vedno zelo pazim kaj jem, da nima mali krčev. Prvi otrok jih ni imel, ta pa tudi zaenkrat še ne. Zdaj pa ne vem več kaj naj jem.
Kaj vam je ostalo za namazat na kruh poleg marmelade?

Po kolikem času, se je na otroku videlo izboljšanje.
Ali je možno,da ima alergijo na KM, če sploh nima krčev. Me zanima, ker moj ima samo izpuščajčke. Naša pediatrinja je na dopustu, dežurna pa me je kar po telefonu odslovila, češ, naj grem samo na dieto.




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]