|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Histeričen jok pred spanjem
29.5.2005 17:40:44   
Natas@
Pozdravljene,

o tem sem sicer že enkrat pisala, da naš noče spat. Sedaj pa se je začelo dogajat, da pred vsakim spanjem histerično jokamo (beri kričimo in skačemo po postelji), ko ga dvignem se takoj umiri, ampak res takoj in včasih se celo začne smejat. Zmatran in zaspan pa je tako da je čez čas spet tečen in zgodba se ponovi ko ga položim v posteljo. A imate kakšen predlog kaj naj naredim?

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Histeričen jok pred spanjem
29.5.2005 18:32:25   
urši*
NAŠ JE SICER MALO MLAJŠI, AMPAK JE BLO ISTO!
SAM JS SEM VSTRAJALA IN GA NISEM VZELA IZ POSTELJE, SEJ MI JE BLO HUDO IN SE MI JE SRCE TRGALO , SAM SEM GA PA TAKO NAVADLA, DA ZDAJ ZASPI SAM,!
DAM MU DUDO IN PLENIČKO IN MALO JOKCA , POTREM PA ZASPI.SEM PA SKOS ZRAVEN, TAKO DA ME VIDI IN VE , DA SEM TAM!!

šele zdj sem vidla črke, pardon:ups:

uglavnem deli tako, da ga pač ne vzameš ven, pa po parih dneh bo bolje.
sej je hudo, sam ne moreš ga večno nosit, da bozaspal, pa tud za njega bo bolje , da ga zdj navadiš, kot pa pol ko bo že večji

no, to jue moje mnenje!8)

lp, pa lepo pančanje:rozica:

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Histeričen jok pred spanjem
29.5.2005 21:26:17   
Martina8
Naša buča je stara 10 mescev in se že cela dva mesca matramo zaspat na način, da ga/jo pustiš v postelji z dudo,dekco..Zgleda da nč ne pomaga, al je pa tolk vztrajna..Pa taaakoo leepoo pojstlco ma:):duda: Še mami bi šla tja notr spat..
Ampak bomo vztrajali..:bravo:

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Histeričen jok pred spanjem
30.5.2005 9:35:54   
Bejba
Kaj pa če mu je prevroče :ups:?

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Histeričen jok pred spanjem
30.5.2005 10:16:42   
HuAnita
Jaz daj prakticiram takole (se obnese, dalj spi, včasih spet celo 5-6 ur v kosu:bravo: :bravo: :bravo:), ne glede na vse nasvete in namige. Čeprav zna zaspati sama zvečer, se podojiva, nato jo položim v njeno posteljico (ki se drži najine), če se ful upira, se še pač malo pocartava in ji pojem (verjemi, potem raje zaspi, kot da bi poslušala moj neubran glas...), pa jo spet položim. Uležem se ob njej, me še malo boža, malo se še zvija, ko pa najde pravi položaj, pa utne v spanec. Brez joka. Ko vidim, da je že čisto 'in', ji namesto mene nastavim mehko igračko.
Pa res preveri, da mu ni prevroče. Odkar jo pokrijem samo s pleničko, dalj časa spi.
No, verjetno ti nisem ravno pomagala...

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Histeričen jok pred spanjem
30.5.2005 11:41:46   
BONI*
Natas, mi imamo tudi zadnje dni težave z zaspanjem in mislim, da je to zato, ker mu je prevroče. Letne spalke še nismo kupili (shame on me!!, gremo danes), zato spi še vedno v bombažnem pajacu z dolgimi hlačami in rokavi, pokrit z res tanko pleteno dekico iz garna (to pa zato, ker je navajen bit pokrit, da si lahko kaj čez oči potegne-plenička pa ni dovolj:() Včeraj sem celo prestavljala njegovo posteljico kar se da stran od okna (to je pri cca. 15m2 njegove sobice prava umetnost)in sem na kip odprla okno, pa je bilo bolje.
Res preveri, če mu ni prevroče.

Ps: zbujamo se pa po novem že ob 6h:((

Lp, Boni

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Histeričen jok pred spanjem
30.5.2005 13:55:31   
Natas@
Prevroče mu pomoje ni, čez dan je oblečen tako kot pač je (bodi s kratkimi rikavo in kratke hlače, občasno še nogavičke), ponoči pa ima bodi z dolgimi rokavi in pa tanko vrečo. Čez dan ga pokrijem čez noge še z tanko rjuho, ponoči pa samo če je meni hldno. V stanovanju imamo trenutno 23*, ponoči pa še kakšno stopinjo nižje.
Tako da vzrok zakaj se dere pred spanjem še vedno ni pogruntan. Danes pa je naprimer bp zaspal v avtu in to v roku 3-5 minut. Zvečer pa smo imeli spet uro dretja, ker ni in ni hotel zaspat (ga pa nisem vzela nič iz posteljice, samo dudo, pleničko sem mu dajala, pa kakšnega lupčak.

Lp

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Histeričen jok pred spanjem
30.5.2005 21:14:55   
Bejba
Težko svetovati, ker je vsak otrok drugačen. Mi smo našega pogruntali, da mora iti spat točno, ko je dovolj zmatran - ne preveč, ne premalo. Tako nimamo problemov ne čez dan, ne zvečer. Čez dan se ponavadi še kakšne 15 min do pol ure pogovarja v posteljici in vriska, potem zaspi, zvečer pa zaspi v hipu, saj je od celega dneva tako zmatran. Potrebuje le ninico in dudo, pa čim manj na sebi v tej vročini ;).
Saj bo tudi to minilo. Pri nas je bilo prejšni teden težko čez dan zaspati, sedaj je pa spet ok. Težko jih pogruntaš. Ko se ti že zdi, da si jih, spet najdejo kaj novega, tako da ......:love:.

LP; B :rozica:

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Histeričen jok pred spanjem
30.5.2005 22:40:21   
mala maja
Najbolj pomaga če ga-jo skopate. se umiri in pol zaspi. je naš tud tak. Pa ni treba da ma voda tistih 37 stopinj lahko tud kakšno manj

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Histeričen jok pred spanjem
7.2.2008 22:21:59   
noviocka
IZVIRNO SPOROČILO: Natas@

Pozdravljene,

o tem sem sicer že enkrat pisala, da naš noče spat. Sedaj pa se je začelo dogajat, da pred vsakim spanjem histerično jokamo (beri kričimo in skačemo po postelji), ko ga dvignem se takoj umiri, ampak res takoj in včasih se celo začne smejat. Zmatran in zaspan pa je tako da je čez čas spet tečen in zgodba se ponovi ko ga položim v posteljo. A imate kakšen predlog kaj naj naredim?

Lp


Ne morem verjet, pri nas se je začelo isto!user posted image

Sedaj je stara 9+1/2 mesecev in iz dneva v dan težje zaspi zvečer. Še pred mesecem dni je zaspala pri mami v naročju (dojimo se ne več od 6. meseca), zdaj to ni več mogoče. Se samo zvija, premetava itd. V postelji je histerija, če jo odložiš, ker pa že stoji sem ter tja, je pa to najprej kar naredi - položiš v posteljo, ona vstane, se prime ograje in vpije kot bi jo živo odirali. Če jo vzameš ven, utihne in se spet začne izmotavati, ker ona bi se verjetno še igrala. Ampak zmatrana do konca, se menca, sitnari, skratka nič ne paše...

Kaj pa sedaj?

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Histeričen jok pred spanjem
8.2.2008 10:37:57   
Anonimen
Tudi naša je bila en tak patron. Zmatrana do konca, samo spat ne, dretje, kričanje, vpitje. Potem sem seveda hodila z njo spat, da se je umirila in zaspala. Spala v najini postelji do letos (10let). Lp

(odgovor članu noviocka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?