strunjan (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice >> Počitnice na Jadranu



Sporočilo


neanja duo -> strunjan (17.7.2009 7:26:29)

Oj!

Konec augusta ali pa v začetku septembra bi šli še za ene par dni v Strunjan.Ker pa še nismo dopustovali na slovenski obali,se obračam na vas.Šli bi v en hotel(krkini hoteli).Katerega priporočate?Mogoče namestitev kje drugje in da bi bilo blizu obale.Kakšna je obala(otroci)?...
že v naprej najlepša hvala

nd




resnično srečna -> RE: strunjan (17.7.2009 7:33:16)

IZVIRNO SPOROČILO: neanja duo

Oj!

Konec augusta ali pa v začetku septembra bi šli še za ene par dni v Strunjan.Ker pa še nismo dopustovali na slovenski obali,se obračam na vas.Šli bi v en hotel(krkini hoteli).Katerega priporočate?Mogoče namestitev kje drugje in da bi bilo blizu obale.Kakšna je obala(otroci)?...
že v naprej najlepša hvala

nd


ti priporočam hotel Salinera...imajo pa tudi apartmaje, ki so nad hotelom...pa se lahko prehranjuješ v hotelu, če se ti ne ljubi kuhat...so za otroke primernejši, ker imajo teraso...drugače pa imaš eno igrišče...plaža je z malimi kamenčki...tako da gredo tudi 1letniki lahko sami v vodo---

2. varianta...pri krki...
do plaže imaš cca. 10 minutk hoje...tuše je potrebno plačat (plaže po mojem ne, ker si gost hotela), na plaži je kafič, sladoled, pa en fast food...plaža pa...pomol...pa malo pomoči je potrebno za noter it otrokom...drugače tudi ni panike...so taki malo večji kamenčki...

ma sej po mojem ne moreš zgrešit...




neanja duo -> RE: strunjan (17.7.2009 9:34:31)

Kakšen je pa Mesečev zaliv(mislim,da se tako reče)?In koliko je oddaljen od hotela(kateri je najbližje),apartmajev?

hvala lepa

nd




resnično srečna -> RE: strunjan (20.7.2009 9:40:44)

IZVIRNO SPOROČILO: neanja duo

Kakšen je pa Mesečev zaliv(mislim,da se tako reče)?In koliko je oddaljen od hotela(kateri je najbližje),apartmajev?

hvala lepa

nd


hmmm če si v Krkinih hotelih...potem se sprehodiš ali

1. na vrh hriba h križu in se spuščaš dol po zelloooo strmem bregu...

2. se sprehodiš ob obali in imaš enih 15 minut hoje...

jaz še nisem poskusila odkar imamo našo miško...se mi ne ljubi vse te krame tja nosit...drugače je pa dostop mesečevega zaliva boljši če imaš čoln he he---




Stran: [1]