Preplačilo elektrike - boste tožili Elektro? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


špelin@ -> Preplačilo elektrike - boste tožili Elektro? (16.7.2009 18:28:47)

http://poklikaj.me/preplacilo-elektrike/

http://www.radiohit.si/si/novice/11680/default.html

Kaj menite?




Anonimen -> RE: Preplačilo elektrike - boste tožili Elektro? (16.7.2009 18:53:14)

 Ne bom, ceprav bi bila mocna skupinska tozba koristna.
Cisto prevec izkoriscajo svoj monopolni polozaj.




Anonimen -> RE: Preplačilo elektrike - boste tožili Elektro? (16.7.2009 19:06:49)

Kako pa naj vem,da smo preveč plačali?




Anonimen -> RE: Preplačilo elektrike - boste tožili Elektro? (16.7.2009 19:08:15)

Tako naj bi bilo, vsak naj bi preplacal v povvprecju 2-3 € na mesec, ce prav razumem.




Anonimen -> RE: Preplačilo elektrike - boste tožili Elektro? (16.7.2009 19:11:00)

Ja pa piše,da moraš met odvetnika nevem če glih splača potem tole zahtevat nazaj ko odvetniki tolk računajo.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]Mi smo itak šli zdaj k drugemu dobavitelju.




špelin@ -> RE: Preplačilo elektrike - boste tožili Elektro? (16.7.2009 22:37:05)

Me prav zanima, če bo možna skupinska tožba - posamezniku se po redni tarifi res ne splača, ampak posameznikov je ohoho in seštevek zneskov je vrtoglav [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley15.gif[/image]




kjava -> RE: Preplačilo elektrike - boste tožili Elektro? (17.7.2009 7:14:50)

P-rekleti p.rasci! Jaz bom bankrotirala zarad tega štroma. Ta mesec smo plačali 30 € več kot prejšnji in to je 126 €! Pa tok se merkam, da ponoč perem, ugašam luči, itd. A to sploh še kaj velja [sm=zmeden.gif]




puncica -> RE: Preplačilo elektrike - boste tožili Elektro? (17.7.2009 8:13:11)

ne ne bomo tožli, ker se nam ne splača, itam pa mamo zdej za 10 EUR cenej elektriko, ker v paketu ki ga imamo ni več unga glupga faktorja. Tašča ima celo 40 EUR cenej, da ne govorim o sosedu kmetu.




puncica -> RE: Preplačilo elektrike - boste tožili Elektro? (17.7.2009 8:13:52)

IZVIRNO SPOROČILO: kjava

P-rekleti p.rasci! Jaz bom bankrotirala zarad tega štroma. Ta mesec smo plačali 30 € več kot prejšnji in to je 126 €! Pa tok se merkam, da ponoč perem, ugašam luči, itd. A to sploh še kaj velja [sm=zmeden.gif]


Katerga dobavitelja imate?




kjava -> RE: Preplačilo elektrike - boste tožili Elektro? (17.7.2009 8:21:53)

Elektro LJ, kaj pa [sm=hudicek1.gif] Pa vi? Kašn je pa postopek zamenjave?




puncica -> RE: Preplačilo elektrike - boste tožili Elektro? (17.7.2009 8:25:28)

IZVIRNO SPOROČILO: kjava

Elektro LJ, kaj pa [sm=hudicek1.gif] Pa vi? Kašn je pa postopek zamenjave?


isto mi smo zamenjal paket kjer faktorja za porabo ni več in se ti ful pozna pri elektriki, mal poglej njihove strani če to še velja da lahko skleneš imajo pa pakete L, M, S, no tak se označujejo se mi zdi in se res kr neki pozna in je veliko bolj ugodnejše kot je bilo prej, sploh naši kmeti (lastniki naše bajte) so blazno zadvoljni da sva jim to pokazala (sva rabila njihov podpis za sklenitev novga paketa).

Banda pa tega nikjer ne oglašuje. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]




timoteja -> RE: Preplačilo elektrike - boste tožili Elektro? (17.7.2009 9:00:45)

Kar se tičer plačila stroškov odvetnika, v članku piše, da se znesek za zastopanje odvetnika dobi povrnjen skupaj z preveč plačanim zneskom po pravnomočnosti sodbe. Mi bomo tožili , ker imamo račun za elektriko cca. 100 EUR mesečno, tako da bo več kot 2-3 EUR mesečno, in se bo nabralo za plačilo 1 obroka, 100 EUR pa tudi ni malo. Punce, še nekaj, kako je s temi paketi, ali to pomeni, da se več ne splača imeti one variante gospodinjskega poceni toka pa tako?




ksenjak -> RE: Preplačilo elektrike - boste tožili Elektro? (17.7.2009 9:22:25)

Tožba je lahko tudi skupinska, če gre za več stanovanjsko hišo seveda.

lp




Pika Zoja -> RE: Preplačilo elektrike - boste tožili Elektro? (17.7.2009 12:45:38)

Tožili se ne bomo. Bomo kar poravnavo z elektro sklenili. Sem bila že tam in ko bo sodba pravnomočno in če bo potrebno poravnati, se bomo poravnali. Niti ni v interesu ne mene, ne elektra, da se greva tožarit za 2 x 40 €. Ampak dam jim jih pa ne. 




špelin@ -> RE: Preplačilo elektrike - boste tožili Elektro? (17.7.2009 15:37:22)

IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja
Tožili se ne bomo. Bomo kar poravnavo z elektro sklenili. Sem bila že tam in ko bo sodba pravnomočno in če bo potrebno poravnati, se bomo poravnali. Niti ni v interesu ne mene, ne elektra, da se greva tožarit za 2 x 40 €. Ampak dam jim jih pa ne. 

Aha, torej bodo sklepali izvensodne poravnave? Imaš to že uradno dogovorjeno?




sonchek -> RE: Preplačilo elektrike - boste tožili Elektro? (17.7.2009 17:00:42)

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja
Tožili se ne bomo. Bomo kar poravnavo z elektro sklenili. Sem bila že tam in ko bo sodba pravnomočno in če bo potrebno poravnati, se bomo poravnali. Niti ni v interesu ne mene, ne elektra, da se greva tožarit za 2 x 40 €. Ampak dam jim jih pa ne. 

Aha, torej bodo sklepali izvensodne poravnave? Imaš to že uradno dogovorjeno?


to pa tudi mene zanima???




Stran: [1]