Oblačenje (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


ALESSA -> Oblačenje (28.5.2005 16:49:13)

Pozdravljene!

Prosim povejte , kako ve oblačite 2 meseca stare dojenčke v tej vročini.

Hvala za nasvete in LP, Alessa!




Anonimen -> Oblačenje (28.5.2005 17:55:27)

Samo pleničko,včasih pa tudi brez.
Naš je rojen avgusta v najbolj vročem poletju.Patronažna in pediatrinja sta se zgražale,ker je bil oblečen v čisto tanko majčko brez rokavov.Takoj ga slecite do nazga je bil ukaz.




Primoza -> Oblačenje (28.5.2005 18:39:20)

plenička, zgoraj majčka. Dežniček za senco, dekica za v trgovino.




morskadeklica -> Oblačenje (28.5.2005 18:56:25)

kratke rokave, spodaj tanke hlače.

lp:muca:




KIRA -> Oblačenje (28.5.2005 19:22:12)

naša je tud bla rojena sredi največje vročine takorekoč, tud avgusta, pa sem jo vseeno normalno oblekla. nič do nazga. tanko majčko gor, povijalne plenice itak..., pa še kapico je mela, tako čist tanko. sem tipala, pa ji nič ni blo vroče.
letos pa je bolj slečena kot ne, vse kratke rokave, pa hlačke, že par dni. drgač preveč švica in je cela mokra, ko je pa taka vročina, pa je komaj maj!




snorlax -> Oblačenje (28.5.2005 19:27:25)

Naš je sicer star 8 m in tudi bolj buckast, tako da mu je večkrat vroče kot pa da bi ga zeblo. Te dni se voziva zunaj v plenički in bodiju s kratkimi rokavi in seveda veliko čajčka ali vode.

Je pa čisto različno, včeraj ko je bil moj skoraj čisto nag, je soseda svojega 10 mesečnega vozila v kapici, dolgih rokavih in dolgih hlačah, čevljih. Groza!!! Pa je njen mali nonstop bolan in ga menda zato tako oblači. Samo se mi zdi še slabše, ker je potem moker in vetrček popiha, pa smo tam!

L.p.




Pilar -> Oblačenje (28.5.2005 19:45:07)

body (kratek rokav),
po potrebi še kratke hlačke ,
kapca (za zaščito prti soncu, sam ne una za čez ušesa, taka fantovska),
pa slinček ( pri nas nujna oprema).




Anonimen -> Oblačenje (28.5.2005 21:02:47)

ja tisa je bla lan julija rojena in v tisti res hudi vročini kot je bla recimo dons je bla v bodiju s kratkimi rokavi, glede na to da je blo pa dokaj hladno poletje, je bla pa skor skos v dolgih rokavih - bodiju in bombažnih žabicah do pasu.

lp, lara




Pupica -> Oblačenje (28.5.2005 22:02:53)

Danes sem ji zjutri dala kiklico iz jeansa in majico brez rokavov, spodaj pa body prez rokavov.okoli pol 12 sva se slekli do bodija ker je bila revica čisto premočena.
Ko se je malo shladilo,okol 6h zvečer, pa nazaj v majico s kratkimi rokavi in dolg.hlačami do zvečera(do 8h):kuza:




Anonimen -> Oblačenje (28.5.2005 22:20:14)

Mi smo celo noč in cel dan v bodiju s kr. rokavi in nič drugega. Sploh več ne potrebujemo nobenih oblačil.:)-:)-:)-:)- No, če bi pa šli kam na lepo od doma, pa bi imela kar probleme, kaj mu obleči, ker mu je ful vroče, verjetno kak pajac brez rokavov in s kr. hlačami ali pa majčko in kr. hlačke. Uživamo raje cel dan zunaj na velikem dvorišču.




Stran: [1]