|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Jst bi tako frizuro
14.7.2009 9:41:57   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica


Tista zadnja frizura je pa uf - jaz bi tud. Sam ta presneti vrtinec spredaj mi poruši vse plane user posted image .


Mene pa motijo lasje na čeluuser posted image . Sem bila že ostrižena, pol pa sem si jih spenjala gor in komaj čakala, da zrastejo, da jih lahko imam na stran ali prečo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Jst bi tako frizuro
14.7.2009 9:48:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica


Tista zadnja frizura je pa uf - jaz bi tud. Sam ta presneti vrtinec spredaj mi poruši vse plane user posted image .


Mene pa motijo lasje na čeluuser posted image . Sem bila že ostrižena, pol pa sem si jih spenjala gor in komaj čakala, da zrastejo, da jih lahko imam na stran ali prečo


Jaz imam kar visoko čelo in me moti bolj kot lasje spredaj. Ampak teh pa itak ne morem imeti, ker mi jih samo zaviha nazaj zaradi vrtinca.

Po drugi strani pa zaradi čela izpadem strašno pametna, kar je tudi OK. Še posebej, kadar se pobarvam na blond, da malce uravnoteži inteligenco, haha user posted image .

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Jst bi tako frizuro
14.7.2009 13:22:27   
Kerensa*
No, tako - frizerka me je poslala domov in rekla, da naj pridem jutri. Zakaj? Ker se nisem znala zjasniti, kaj konkretno bi rada in ker je rekla, da me ne misli potem vsak dan gledati (sosedje smo), kako hodim naokrog z nečim, s čimer nisem zadovoljna (al' pa, da še enkrat plačam in kolnem zraven).

Skratka - do jutri bom že nekaj ugotovila. user posted image

Sem šla raje v BTC pogledat razprodaje. Rezultat? Relativno zadovoljna. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Jst bi tako frizuro
14.7.2009 13:34:09   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

No, tako - frizerka me je poslala domov 




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Jst bi tako frizuro
14.7.2009 13:35:24   
Kerensa*
Ja *ebat ga, tako je user posted image . Kofe smo pa vseeno popili.

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Jst bi tako frizuro
14.7.2009 17:04:44   
Maleal
te pa ju3 poročaj kako sta rešili zadevo.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Jst bi tako frizuro
14.7.2009 20:48:47   
hrchy
Ves kaj Kerensa, ce je 'tvoja' frizerka kolikor toliko v redu, ti bo iz vse tvoje zmesnjave zelja znala sama sestaviti tako frizuro, da ti bo najbolj pasala, da bo najbolj primerna za tvoj tip las in tvoje zelje glede vzdrzevanja, enako tudi glede barve - katera ti bo najbolj pasala glede na polt, barvo oci itd...

sej je to njen biznis, presneto, da ti zna napraviti optimalno frizuro. sicer jo pa poslji nekam.





(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Jst bi tako frizuro
14.7.2009 21:49:01   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

Glej Kerensić, karkoli nardiš s frizuro, al` ovak al` onak, na nulo al` frufru, mislim, kak` naj ti razložim... Ipak, "samo jedna je Sseve!!!".


user posted image

E, je*iga bejba, najdla si frizuro na najbolj seksi babi (sicer še vedno moram sproti odmislit tisto njeno goščavo), ampak tip ma prov... Seve je ipak Seve in če bi imela tisto svojo spodnjo frizuro tam gori, bi vrjetno blo spet ful dobro, tak da....

Ti pa želim, da si do jutri najdeš kako fajn frizurco user posted image ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Jst bi tako frizuro
14.7.2009 21:54:11   
TomTaylor


Sory Kerensa, ampak nobena od teh frizur ne bi prav pasala na tvojo obliko obraza. Na Severini izgleda ful dobra frizura, ker paše severininemu obrazu (okrogel). Ti imaš podolgovat (trikoten) obraz in dolgi lasje obraz le še bolj podaljšajo, ravno odrezan frfru spredaj bi na tvojem obrazu deloval zelo grobo (medtem ko severini zmehča obraz).

Glede na tvojo obliko obraza bi ti svetovala neko srednjo dolžino las - maksimalno do sredine vratu ali maksimaksimalno do ramen. Tvojo obliko obraza bo omehčal rahlo posnet frfru (v levo ali desno), ravno odrezan je za tvoj obraz pregrob, ker so že poteze tvojega obraza bolj grobe. Ker si svetle polti se izogibaj temnim barvam, še posebej črni, ker te bo postarala in naredila tvoj obraz še bolj bled in tvoje poteze še bolj grobe. Mislim, da bi ti pasala svetlo rjava barva z zlatimi prameni. In se strinjam, da bi te rdeči ali bakreni odtenki celo pomladili in hkrati poudarili tvoj z (novo) frizuro omehčani. obraz. Tvoji lasje so nekaj med skodranimi in ravnimi - torej ne tič ne miš (jz takim lasem rečem "štrenasti"), zato menim, da je najbolje, da se pred izbiro frizure odločiš, ali želiš imeti bolj nakodrane (izbira ustreznih šamponov in balzamov za poudarjanje oz. za naravno kodranje las) ali želiš imeti popolnoma ravne (likanje las po vsakem umivanju).

Bom probala poiskat kakšno frizuro, ki bi sedla na tvoj obraz..


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu hrchy)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Jst bi tako frizuro
14.7.2009 21:56:28   
Anonimen
Umarija, TT, tole je pa detajlna in poglobljena analiza.
Razmisljam o frizerju pred tvojim porodom, resno.

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Jst bi tako frizuro
14.7.2009 21:57:57   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

No, tako - frizerka me je poslala domov 

A s škarjami v hrbtu?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Jst bi tako frizuro
14.7.2009 22:06:40   
hrchy
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor



Sory Kerensa, ampak nobena od teh frizur ne bi prav pasala na tvojo obliko obraza. Na Severini izgleda ful dobra frizura, ker paše severininemu obrazu (okrogel). Ti imaš podolgovat (trikoten) obraz in dolgi lasje obraz le še bolj podaljšajo, ravno odrezan frfru spredaj bi na tvojem obrazu deloval zelo grobo (medtem ko severini zmehča obraz).

Glede na tvojo obliko obraza bi ti svetovala neko srednjo dolžino las - maksimalno do sredine vratu ali maksimaksimalno do ramen. Tvojo obliko obraza bo omehčal rahlo posnet frfru (v levo ali desno), ravno odrezan je za tvoj obraz pregrob, ker so že poteze tvojega obraza bolj grobe. Ker si svetle polti se izogibaj temnim barvam, še posebej črni, ker te bo postarala in naredila tvoj obraz še bolj bled in tvoje poteze še bolj grobe. Mislim, da bi ti pasala svetlo rjava barva z zlatimi prameni. In se strinjam, da bi te rdeči ali bakreni odtenki celo pomladili in hkrati poudarili tvoj z (novo) frizuro omehčani. obraz. Tvoji lasje so nekaj med skodranimi in ravnimi - torej ne tič ne miš (jz takim lasem rečem "štrenasti"), zato menim, da je najbolje, da se pred izbiro frizure odločiš, ali želiš imeti bolj nakodrane (izbira ustreznih šamponov in balzamov za poudarjanje oz. za naravno kodranje las) ali želiš imeti popolnoma ravne (likanje las po vsakem umivanju).

Bom probala poiskat kakšno frizuro, ki bi sedla na tvoj obraz..



no evo, o tem sem govorila!

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Jst bi tako frizuro
14.7.2009 22:09:46   
TomTaylor
user posted image

Tale ima tudi bolj okrogel obraz, ampak bi frizurca sedla tudi na tvoj obraz:

user posted image

Evo, s takšno frizuro te vidim:
žuser posted image



_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Jst bi tako frizuro
14.7.2009 23:15:42   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

user posted image

Približno takšno frizuro imam, ko se relativno normalno počešem (samo, da imam jaz daljše in temnejše lase).

Tale ima tudi bolj okrogel obraz, ampak bi frizurca sedla tudi na tvoj obraz:

user posted image

Takšno frizuro sem že imela, samo drugačna barva (kombinacija temnih in svetlih pramenov).

Evo, s takšno frizuro te vidim:
žuser posted image

Ne bi imela teh "kraužljev".

Hvala za trud, no, ampak jaz sem eno tako komplicirano bitje, da...

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Jst bi tako frizuro
15.7.2009 9:30:07   
Šaki
kaj zdj si se že ustrigla???

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Jst bi tako frizuro
15.7.2009 18:50:31   
Kerensa*
Spala od 8-ih do 18-ih. Zdaj pa, jezna sama nase, pijem svojo jutranjo kavo.

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Jst bi tako frizuro
15.7.2009 20:46:17   
Vrtnica79

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

user posted image

Približno takšno frizuro imam, ko se relativno normalno počešem (samo, da imam jaz daljše in temnejše lase).

Tale ima tudi bolj okrogel obraz, ampak bi frizurca sedla tudi na tvoj obraz:

user posted image

Takšno frizuro sem že imela, samo drugačna barva (kombinacija temnih in svetlih pramenov).

Evo, s takšno frizuro te vidim:
žuser posted image

Ne bi imela teh "kraužljev".

Hvala za trud, no, ampak jaz sem eno tako komplicirano bitje, da...




Kak pa ti komplicirašuser posted image user posted image



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Jst bi tako frizuro
16.7.2009 6:48:59   
Ronči
ti imaš tak strog obraz, pasala bi ti mehka frizura brez strogih linij in živahna barva (ne mislim na rdečo, recimo če bi bla rjava s prameni, ki bi bili skoraj neoprazni a bi dali živahnost frizuri) dinamična frizura, da ti poživi obraz. 

_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Jst bi tako frizuro
16.7.2009 9:02:31   
TomTaylor
aja, kerensa, pa še nekaj sem opazila, kar nima veze s frizuro - tolk imaš lepe oči, da bo čisto dovolj če jih poudariš z nežnim bleščilom in maskaro. Črtalo za okoli oči vrži v smeti ali pa ga uporabljaj samo za večerno ličenje skupaj s senčilom in maskaro. Sama črna obroba okoli oči deluje kar vampirsko user posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Jst bi tako frizuro
16.7.2009 9:05:56   
higuys
sem te šla pogledat v albume in vidim , da si boga s temi lasmi. Ne tič ne miš. Enake imam jaz v originalu, ne kravžlaste ne ravne- štrenaste. Če želiš ti pošljem na mail, kakšna sem bila prej in kakšno frizuro sem si omislila ...

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Jst bi tako frizuro
17.7.2009 6:38:53   
Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor
tolk imaš lepe oči

Res? Se ti zdi? Ja hvala, no. user posted image
Sama črna obroba okoli oči deluje kar vampirsko user posted image

Saj ne more biti drugače, če pa že 7 let delam samo nočne. user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Jst bi tako frizuro
17.7.2009 8:11:53   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

A bi sploh pasala k mojmu frisu? user posted image
http://image.dnevnik.hr/media/images/original/Jun2009/60232901.jpg



po mojem bi ti frizura lepo pasala,samo barvo bi na tvojem mestu pustila temno....user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 47
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?