NIMA APETITA! (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


NIN@ -> NIMA APETITA! (27.5.2005 22:14:08)

No po dolgem času sva spet z vami. Moj mali je po bolezni kar dobro okreval "laringits" Zdaj pa imava že spet nov problem.Jutri bo dopolnil 5 mesecev, pa že kake 3 dni oziroma 5 štrajka pri hrani. Dojila sva se do 4 meseca potem pa ob prihodu iz bolnišnice ni in ni hotel več dojke. Zdaj pijemo mleko po flaški. In že od vsega začetka ni ful ješ (kot mami in ati)Mlekeca mi je na dan spil samo 125 ml približno 5x na dan včasih šecelo manj. Pa smo po nasvetu z zdravnico začeli še z gosto hrano sadje-zelenjava.
Zdaj pa mlekeca spije še manj. DAnes je naprimer spil vsega skupaj 400ml, pa je to verjetno premalo zanj????:(( Kaj vi menite?
Tehta pa 7420g in za enkrat ne izgublja na teži!!!

Kaj naj dam malemu za večji apetit!! Pomagajte!!

Lp
nin@




ZARA -> NIMA APETITA! (27.5.2005 22:44:54)

Oj...Pri Zari je bil ta prehod na gosto hrano isto kot pri vas...popila ja precej manj mleka,ampak se izboljšuje...zdaj pri več kot 1 letu popije 300-400ml na dan + 3 gosti obroki...
Meni se zdi teža čist ok za 5 mesecev!!
Lahko je pa posledica neješčosti tud vročina...Zara že ene par dni manj je!!




Pupica -> NIMA APETITA! (27.5.2005 22:46:47)

nin@ pri nas se mi zdi da je vročina kriva za neješčnost. Tia je nmreč kar precej bunka, in zelo rada je. V tej vročini, pa ne.
Sme ji pa zamenjala obrok. kosilo z popoldansko malico in sedaj je bolje.Poje enake količine, le obratnem vrstnem redu.
Le pazi, da bo dovolj tekočine popil.




Stran: [1]