nekaj vprasanj (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


aisha -> nekaj vprasanj (27.5.2005 20:42:59)

zivio!

imam sest mesecev starega sina gala in me zanima naslednje:

kje se dajo kupiti nogavicke (zokncki), ki ne stiskajo otrockovih nogic? ta mal ima bolj okrogle nogice in se mu ful pozna elastika.

kaka mi kar pogosto, a ima zelo trdo blato in se fejst muci. a pozna katera kak recept za to?

ko pripravljam kasico (kolinska-bebi zitna kasica z banano), je cisto tekoca in se bolj malo stopi. a je to zato, ker zdaj na zacetku uvajanja tega delam manjse kolicine ampak v enakem razmerju? katere kasice so vredu?

hvala in uzivajte z vasimi soncki:sloncek:




Anonimen -> nekaj vprasanj (27.5.2005 20:48:20)

za zokenčke ne vem..mal pobrskej po različnih štacunah

če ima trdo blato, mogoče nehaj za kak dan z banano, tut kašico bananino, pa mu raj daj recimo čežano iz jabolk in suhih sliv. seveda skuhano in spasirano, še boljš so hruške s slivami. po tem je naša po dveh urah nardila tavelko kako :)

kar se pa kašic tiče, pa ne razum čist dobr kva si hotla povedat, men so vse ok, sam vsaka ma svojo finto. recimo te k se z mlekom mešajo se po enmu cajtu ful napihnejo, tko da če daš preveč kašice se spremenijo v žgance. res more bi skor tekoča ko jo zmešaš pol pa mal počakaš pa je glih ok pol.

upam da sem kej pomagala

lp, lara




urši* -> nekaj vprasanj (27.5.2005 20:57:10)

hoj!

kašice so fajn od hippa-jabolko - vanilija in banana - breskev!
za kakanje pa mu daj kakšen čaj al pa vodo!?!
nogavičke pa js kupim kr v mercatorju, sam te pa res mal tiščijo!!
lp;)




afrika -> nekaj vprasanj (27.5.2005 21:19:07)

Sem pravkar kupila en šop nogavičk - takih ki jih ti iščeš - v trgovini Mothercare (Europark Mb)




NinaŠ -> nekaj vprasanj (28.5.2005 12:32:27)

nogavičke ki ne "tiščijo" kupujem v Baby centru - sam moraš mal pogledat, imajo več vrst




BARBARA R. -> nekaj vprasanj (28.5.2005 21:44:12)

Z nogavičkami smo tudi mi imeli težave.

Skuhaj mu kompot iz suhih sliv.

Mi smo začeli z Hippovimi mlečnimi žitnimi kašicami in bili zelo zadovoljni. Sedaj pa uporabljamo malo mešano.

:muca:




Stran: [1]