pikice po hrbtu (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


suzanica -> pikice po hrbtu (8.7.2009 19:29:57)

OJ, moj 10mesečnik ima po hrbtu ,pikice, - samo po hrbtu, barva kože je povsem normalna. Koža zgleda kot, da je hrapava - vidi se, da ni od pikov. Drugače zadnje dni bolj pogosto kaka, pa ful smrdi. A ima katera podobne izkušnje? Je, pije normalno. Tudi drugače se normalno obnaša. Hvala za nasvete.




nejcko -> RE: pikice po hrbtu (8.7.2009 22:14:56)

Kakšne pa so te pikice? Če so kot mali mozoljčki, potem je lahko od vročine. Smrdeč kakec pa od prehrane, sploh če otrok je meso, blato ful smrdi.




suzanica -> RE: pikice po hrbtu (9.7.2009 11:55:14)

Zgledajo kot mali mozoljčki. V kolikšnem času bi pa morali izginat?
Meso jeva že dlje časa, samo je zdaj sprememba blata cirka 3 dni. Ker res fuuul smrdi, pa tudi bolj tekoče je - ni pa driska. lp




bina30 -> RE: pikice po hrbtu (9.7.2009 20:00:41)

Moj sin je pri 1 letu dobil po celem telesu koprivnico in vročino, blato je smrdelo ko hudič. Ugotovila sem, da je pač nekaj takega jedel in je trajalo sigurno 3,4 dni, da je "šlo ven iz telesa".




Alči -> RE: pikice po hrbtu (10.7.2009 13:50:48)

Naš mali je dobil fleke pri 6 mesecih o celem telesu, diagnoza AT. dermatits, alergije nima na na nič. Te fleki so izginili, v roku 2m, potem pa so se mu pojavile pikice kot jih opisuješ ti. Te pikice ima po tilniku, pa nekje do višine lopatic po hrbtu. Ne vejo kaj so, tut jaz ne opazim da bi bila razlika glede na hrano ali pralni prašek, skratka, so se pojavile. Bolj pa so izrazite ko mu je ful vroče (še dobro da ni poletja[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]) . Upam da bojo izginile tako kot flekci. Ker nam ne znajo povedat kaj je to....




claud -> RE: pikice po hrbtu (10.7.2009 13:53:09)


IZVIRNO SPOROČILO: suzanica

OJ, moj 10mesečnik ima po hrbtu ,pikice, - samo po hrbtu, barva kože je povsem normalna. Koža zgleda kot, da je hrapava - vidi se, da ni od pikov. Drugače zadnje dni bolj pogosto kaka, pa ful smrdi. A ima katera podobne izkušnje? Je, pije normalno. Tudi drugače se normalno obnaša. Hvala za nasvete.


Potem je to od vročine..ne previsoke telesne temperature, ampak mu je pač vroče....smo mel čist isto in je tud p vidla in je potrdila da je to.




Taddy78 -> RE: pikice po hrbtu (10.7.2009 18:12:09)

Te pikice smo imeli tudi mi zaradi vročine (sončne), kdaj so izginile, se pa ne spomnim več, ampak hitro...




Stran: [1]