|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Preklet SIOL
7.7.2009 10:22:41   
KIKI****
Pa to je za ****!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
Jezna sem ko hudič, resno.
Crknil nam je adapter za modem (in ker tega plača siol, čeprav pride borih 12 €)
sem se odločila, da ga iz principa ne bom sama kupila.
Iz komunikatroja (imamo trio) sem vzela dapter, ker nam ni delal ne internet
ne telefon ne TV in ga priklopla na modem in si tako zagotovila delovanje internetne
linije in telefona (oz. faxa).
2 x sem že javla napako in prosila da pošljejo tehnika na dom, da uredi zadevo pa vedno
rečejo, "gospa jutri pride", pa ga od 26.6 ša do danes še vedno ni blo.
Odločla sem se da od 26.6. pa dokler ne pride tehnik ne plačam dela položnice za TV storitve, ki jih ne morem uporabljati.

Danes sem jim poslala tud mail (na 080 št je namreč skoraj mission impossible dobiti kogarkoli)
in jim napisala da bom če ga do četrtka ne bo odstopila od pogodbe.
Poln k****** jih mam, ker niti dnevnika ne morem pogledat, nič! Pa še otroke mam bolne, da bi jim kak discovery naštimala.

Tak, pa sem si mal olajšala dušouser posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Preklet SIOL
7.7.2009 10:26:13   
Tjašy
Mi imamo Amis pa smo fuuul zadovoljni-zaenkratuser posted image

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Preklet SIOL
7.7.2009 10:34:50   
Tanja55
Nazadnje, ko se je meni to dogajalo, sem jih klicala en dan vsako uro. Toliko casa, da so vzeli moj telefon in obljubili, da me tehnik poklice nazaj. Ko se to v treh urah ni zgodilo, sem klicala znova, in v pol ure je bil na telefonu, v naslednje pol ure pa na vratih. Stvar je bla popravljena v 10 minutah!!

Jst sem vse zvezala sama, skor doktorirala s tem Siolom, ko centrala ni delala pa en kup tezav...zdej pa berem tele kace tle na RR in me posteno skrbi, kaj bo ko pridem domov, ker nimam pojma o vseh teh paketih in novih skatlah. Ocitno bom rabila se en doktorat.

Kiki, pejt jim tezit, 2x javit ni nic!! na mail meni niso odgovorili se nikoli. Poisci koga, ki je visje na lestvici in njemu/njej poslji pritozbo. Morda bo zaleglo.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Preklet SIOL
7.7.2009 10:38:43   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja55

Nazadnje, ko se je meni to dogajalo, sem jih klicala en dan vsako uro. Toliko casa, da so vzeli moj telefon in obljubili, da me tehnik poklice nazaj. Ko se to v treh urah ni zgodilo, sem klicala znova, in v pol ure je bil na telefonu, v naslednje pol ure pa na vratih. Stvar je bla popravljena v 10 minutah!!

Jst sem vse zvezala sama, skor doktorirala s tem Siolom, ko centrala ni delala pa en kup tezav...zdej pa berem tele kace tle na RR in me posteno skrbi, kaj bo ko pridem domov, ker nimam pojma o vseh teh paketih in novih skatlah. Ocitno bom rabila se en doktorat.

Kiki, pejt jim tezit, 2x javit ni nic!! na mail meni niso odgovorili se nikoli. Poisci koga, ki je visje na lestvici in njemu/njej poslji pritozbo. Morda bo zaleglo.


Sej bi, pa preden dobim vezo traja skor pol ure, zadnjič sem bla na liniji s tipom ki mi j ev 20 minutah v sliušalko le nekajkrat nekaj zamomljal pol pa reku da bova mogla prekint (sem skor znorela)user posted image . Sej plačala vseen ne bo, ko jih šljivi, bom pritožbo napisalauser posted image so smotani!

Ma jezi me, kaj pa če bi bla jaz bušman in se na te tehnične zadeve ne bi čist nič spoznala in bi trdila da nam je šel modem, pol bi pa vidli hudiča, ko bi znorela če jih tolk dolgo ne bi blo, glede na to, da študiram preko interneta user posted image .

najraje bi šla po adapter in ko bi tehnik prišu na vrata, bi ga brcnla čez teraso. Mal nesramna sem, ampak vsega mam vrh glave, res.user posted image


(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Preklet SIOL
7.7.2009 10:41:03   
Šaki
evo.

nam je včeraj zvečer nehalo delat.prejle je prišel in uštimal..

in nam vse zamenjal.da dela vse zdj.
sm pa včeraj dobla sms da je čakalni čas na 080 cca. 5 mi9nut.tako da vztrajaj pet minut al pa dalj.

sicer sm pan tud jz že zgubla živce zaradi njih ja


_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Preklet SIOL
7.7.2009 11:12:44   
misa4
Meni vedno rečejo da naj dam ven iz elektrike, počakam in nazaj priključimuser posted image user posted image user posted image  to znam tudi sama in zaradi tega ne bi klicala, a neuser posted image

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
7.7.2009 11:18:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu misa4)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Preklet SIOL
7.7.2009 12:18:09   
KIKI****
Sej ne morem verjet, pred pol ure je prišel in uredil zadevo. Sicer je jeza popustila, ampak zamera je pa ostalauser posted image

Kot da bi vedli, da sem nekje jezo stresala zarad njihuser posted image

Hvala bogu zdaj dela vse kot je treba, in tamala dva že gledata bumerang al kaj žeuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Preklet SIOL
7.7.2009 12:50:48   
malenaa
IZVIRNO SPOROČILO: misa4

Meni vedno rečejo da naj dam ven iz elektrike, počakam in nazaj priključimuser posted image user posted image user posted image  to znam tudi sama in zaradi tega ne bi klicala, a neuser posted image


zdaj če govoriš o modemu, je to baje zato ker dobivajo tam ful preveč nekih zmedenih podatkov in baje se potem ko ti daš ven iz elektrike in nazaj slika pri njih normalizira. Takšen odgovor sem jaz dobila zakaj je treba to delat

(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Preklet SIOL
7.7.2009 12:57:42   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: malenaa

IZVIRNO SPOROČILO: misa4

Meni vedno rečejo da naj dam ven iz elektrike, počakam in nazaj priključimuser posted image user posted image user posted image  to znam tudi sama in zaradi tega ne bi klicala, a neuser posted image


zdaj če govoriš o modemu, je to baje zato ker dobivajo tam ful preveč nekih zmedenih podatkov in baje se potem ko ti daš ven iz elektrike in nazaj slika pri njih normalizira. Takšen odgovor sem jaz dobila zakaj je treba to delat



malenaa sej to je razumljivo, ampak ponavadi to naredi vsak, preden pokliče na siol. In tudi to oni "vidijo", ker so zelo strokovno usposobljeni. Vsaj tisti s katerim sem govorila je bil zeloooo, še govort je komaj znal.user posted image

(odgovor članu malenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?