|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: P.r.o.k.l.e.t.o. z.d.r.a.v.s.t.v.o
7.7.2009 7:44:49   
TIA22
IZVIRNO SPOROČILO: diva 4

Tia v Slov. Bistrici dežura samo ena resevalna ekipa.Res pa je je , da je to absolutno premalo glede na vlikost in št. prebivalcev.


popolnoma strinjam ja! Pokrivajo neverjetno veliko št prebivalstvauser posted image ! naj namesto loto zneska kupijo zdravstveno opremo!

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: P.r.o.k.l.e.t.o. z.d.r.a.v.s.t.v.o
7.7.2009 7:50:56   
diva 4
Pa dopoldan je tudi hudič, ker dežura vsak dan eden izmed zdravnikov medtem , ko dela redno svojo ambulanto.In če naletiš glih tisti dan k svojemu zdravniku , ki je dežuren in vmes dobi nujni primer ,zapusti ambulanto in gre .Prejšnji teden je moral oče k svoji zdravnici in je imela ful gužvo, predtem pa je šel kartico štemplat in v tisti čakalnici ni bilo nikogar .Nakar mu njegova zdravnica pove da je ta teden edina splošna zdravnica v celem zd. domu user posted image .Potem pa mora sestra za vsakega pacienta ,ki ni njen po kartoteko , zdravnica pa posledično porabi več časa zanj , ker ne ve nič o njem in se mora vse papirje pogledat iz kartoteke.Baje , da so se celo en dan štirje stepli v čakalniciuser posted image

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: P.r.o.k.l.e.t.o. z.d.r.a.v.s.t.v.o
7.7.2009 8:05:14   
TIA22
jao jao, ja kaj se to dogaja , da te kap lahko....pa eno reševalno vozilo...user posted image

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: P.r.o.k.l.e.t.o. z.d.r.a.v.s.t.v.o
7.7.2009 8:18:57   
diva 4
Ne ,ne, vozizla sta ziher 2 če ne celo 3, problem je, da  dežura samo ena ekipa.

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: P.r.o.k.l.e.t.o. z.d.r.a.v.s.t.v.o
7.7.2009 8:32:24   
loremi
Se tudi jaz strinjam, da je naše zdravstvo vedno slabše.

Pred leti je po stopnicah padel mamin očim, iz glave je kr fejst krvavel, sicer močan, težak možakar, bil je pa tud mal v vinjenem stanju takrat. Takoj sem poklicala reševalce, pa so mi rekli, da to pa ni nujen primer in da naj ga sami pripeljemo. Z mami sva imeli težave ga spravit v avto, še upiral se je, k sreči je lahko v roku nekako 20 minut prišel še njegov sin in smo ga tako le spravili v avto in odpeljali na urgenc. Medtem, ko sva čakali še na njegovo pomoč, sem še enkrat klicala reševalce za pomoč (od kraja nesreče so bili oddaljeni vsega še 5 min. vožnje ne) in namesto da bi se mogoče le odločili in ga sami prišli iskat, so me nadrli, če se še zdaj nismo odpravili iz kraja nesreče do medicinske pomoči, saj vendarle krvavi iz glave. Saj to tudi jaz vem, zato sem jih pa klicala.
No k sreči so ga potem na Lj. urgenci takoj prevzeli in oskrbeli ter zašili. Je bila kar velika rana, ves čas, tudi med vožnjo seveda, pa smo mu pritiskali na glavo, da bi čimbolj blažili krvavitev.
Mislim, nisem mogla verjet, res.

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   [Brisano sporočilo]
7.7.2009 9:56:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu loremi)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: P.r.o.k.l.e.t.o. z.d.r.a.v.s.t.v.o
7.7.2009 10:19:01   
mala maja
IZVIRNO SPOROČILO: ajna12
mala maja, sam to sem ti mislila odgovorit, zakaj je rešilec pri prometni nesreči peljal 50 km /h. Zato, ker je potrebno pri sumih na poškodbo glave peljati tako, da je čim manj zaviranja in podobnega, ravno zaradi poškodbe glave.

no vidš tega pa nisem vedela. Kaj vse zve človek na RRuser posted image user posted image user posted image user posted image . Mali je pa imel poškodbe glave user posted image

Je pa tudi meni padlo na misel da so si mislil da je že stara. Sem pa zgrozila ob vseh zgodbahuser posted image user posted image user posted image . Ne morem verjetiuser posted image  da se to sploh lahko pri nas dogajauser posted image

(odgovor članu ajna12)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: P.r.o.k.l.e.t.o. z.d.r.a.v.s.t.v.o
7.7.2009 12:08:36   
malenaa
če pa že pridejo, pa znajo bit ful osorni in samo sprašujejo kje ima oseba zdravstveno.

Mi smo pred štrimi leti klicali rešilca, ker smo našli omo na tleh. Rabili so celih 15 min, pa živimo v velikem mestu. Doma ni bilo nikogar od njenih otrok, samo vnuki. Pol pa ena osorna zdravnica - ima srečo da si nisem zapomnila njenega imena sprašuje po zdravilih ki jih je jemala (to razumem), gnjavi po zdravstveni - kot da vem kje jo je imela shranjeno, ko jo končno najdemo, pa samo reče: kakšna zdravila je jemala pokojna. Sploh nismo vedli mi, da je umrla, pa tudi ona je samo ven butnila - lahko bi mi povedala malo bolj obzirno.
Po eni strani jih razumem, da morajo imeti trdo kožo, po drugi strani pa bi lahko izbrala malo bolj human način.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: P.r.o.k.l.e.t.o. z.d.r.a.v.s.t.v.o
7.7.2009 12:17:04   
higuys
Saj si skoraj ne upam, vsakič , ko so moji bližnji rabili reševalce, so prišli hitro, bili so prijazni in strokovni .

(odgovor članu malenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Rok ali Jaka?
Admin

Katero ime je vam lepše?

Rok. (38%)

Jaka. (43%)

Nobeno od teh dveh. (20%)


Število vseh glasov: 407

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!