|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   modrostni zob
5.7.2009 18:47:15   
loncica
Pozdravljeni!

Ali katera ve za zasebnega oralnega kirurga, ki nima dolge čakalne dobe za izruvanje modrostnega zoba?

Hvala,

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: modrostni zob
5.7.2009 19:01:47   
J.L.
verjetno bo lažje svetovat, če napišeš s kje si.

(odgovor članu loncica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: modrostni zob
5.7.2009 19:54:03   
Onasiss
Kakšna pa je čakalna doba na makrofascionalni kirurgiji v Ljubljani? Saj, če ti osebni zobozdravnik napiše nujno prideš hitro na vrsto, ali kako? Vsaj pred leti je bilo tako.

_____________________________

So what....

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: modrostni zob
5.7.2009 20:24:00   
Barbara_L
Meni so ga na maksilofaciliarni v LJ izsekali ene 3 leta nazaj, čakalna doba pa je bila 3 tedne. Nato sem na 14 dni hodila, dokler mi ni izdrl še zadnjega modrostnega. Od takrat sem rešena peklenskih glavobolov. Ne rečem, da me kdaj ne boli glava, ampak občutno manjkrat. 

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: modrostni zob
5.7.2009 20:40:01   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

na makrofascionalni kirurgiji v Lj



user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: modrostni zob
5.7.2009 20:40:30   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: Barbara_L

na maksilofaciliarni v LJ


user posted image

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: modrostni zob
5.7.2009 20:41:08   
BUŠICA
pa brez zamere user posted image

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: modrostni zob
5.7.2009 20:57:40   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: mlea

na makrofascionalni kirurgiji v Lj



user posted image

user posted image Joj hvala, podopustniška glava še ne razmišlja. POPRAVLJAM maksilofacialno kirurgijo.


_____________________________

So what....

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: modrostni zob
5.7.2009 22:31:26   
natasarobi
Kakšne čakalne vrste ima ne vem, je pa ful dobr. To je Dr.Tomaž Slavc iz Besnice pri Kranju.

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: modrostni zob
6.7.2009 13:23:14   
travica
Če plačaš te v roku 1  tedna vzamejo
mene je stalo 200 e

drugače pa bi čakala 10 mesecevuser posted image  ne glede na bolečine (vsaj v mb)

< Sporočilo je popravil travica -- 6.7.2009 13:24:02 >

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: modrostni zob
6.7.2009 17:36:01   
resnično srečna
v Lj sem jaz ju3 po 1 mesecu čakanja na vrsti...mi moja zdravnica ni mogla izpulit celega zoba...je za riževo zrno ostalo notri...na 2 koncih...drugače pa baje naročajo za september...

_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu travica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: modrostni zob
15.7.2009 15:21:16   
loncica
Če bo še katera tole gledala. Urgentno mi ga je izdrl dr. Tomaž Slavec, za kar sem mu izredno hvaležna. Bolelo me je za umret in zdaj je res pravo olajšanje. Drugače ima kar dolgo čakalno dobo, mislim da 5 mesecev. Kratko čakalno dobo ima Aleksander Lipovec (Postojna). če ni dopustov si na vrsti v 2eh-3eh tednih.

Lp

(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: modrostni zob
15.7.2009 17:59:20   
jakaracman
Dobro, da si rešena muk.

(odgovor članu loncica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: modrostni zob
15.7.2009 18:42:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: loncica

Pozdravljeni!

Ali katera ve za zasebnega oralnega kirurga, ki nima dolge čakalne dobe za izruvanje modrostnega zoba?

Hvala,

Lp



Vem za odličnega oralnega kirurga in si hitr na vrsti. Sam ne vem kako je zdej, ko so dopusti. Je pa v Lj. - dr. Martinovič. Dvakrat sem imela pri njemu apikotomijo in je strokovnjak, da mu ni para. Ker sem bla kratka pri soldih, sem šla na napotnico k dr. Lipovcu v Postojno. Dr. Lipovec dr. Martinoviću ne seže do kolen.

< Sporočilo je popravil Repka -- 15.7.2009 18:44:35 >

(odgovor članu loncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: modrostni zob
16.7.2009 10:15:55   
brest
Dr. Martinovič, Zupančičeva jama v Lj!! Po mojem res najboljši ''pulilc'' kar jih je. Meni je izpulil že tri. Prijetna ordinacija, vse domače, skratka res prijazni in strokovni. Res da stane (200€) ampak mislim da ne bi šla nikoli drugam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: modrostni zob
16.7.2009 14:18:39   
mateyka
ja, jaz sem tud bla pri Martinoviču in je zakon! ni ga boljšega v Sloveniji imho, mojster mojstrov. na stomatologiji so me ruval v timu, dali 2x anestezijsko inekcijo, ker so zgleda falil mestouser posted image in mi nategnili mišico na obrazu, vse je zateklo po posegu, v glavnem krep od krepa. zato sem šla naslednji modrostni privat pulit in so mi hvala bogu njega priporočili. vse spedenal v parih minutah user posted image

(odgovor članu brest)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: modrostni zob
16.7.2009 15:37:06   
Anonimen
Tale dr. Martinović je res faca. Ko sem šla prvič na apikotomijo, me je blo tok strah, ker mam strah že od mejhnga, kar se tiče zobarjev. Pa sta me žena in on tako zabavala, da sem rekla pri edinem, da še pridem. user posted image user posted image user posted image  Pa takoj pogrunta, kaj se dogaja. Res mu ni para temule dr. Martinoviću. K njemu bi hodila, ampak kaj, ko imam preveč težav s čeljustjo, pa včasih premal v denarnci.
Sem šla pa takrat k dr. Lipovcu, jao, me je pa tam potem nekaj čez obraz pokrival, pa sem bla spet ko prestrašeni mali otrok.

Na stomatologijo pa nkol več ne grem. Sem naletela na eno, k je mela eno tako figo z lasmi, očala ko od pepelnika podn in pol me je še najurila neki in sem si rekla, tej samo še gorjača manjka, men pa kondicija, da čim prej zbežim ven. Sem tej na stomatološki rekla, naj mi da injekcijo, ker imam kot pacient pravico do nebolečih posegov in je baba nekaj norela, da jo lahka pa potem tožim, če to naredi pa take. Sem vstala iz stola in sem rekla, da bom še premislila. Nikdar več me niso tam videli. user posted image

< Sporočilo je popravil Repka -- 16.7.2009 15:39:33 >

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?