|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 9:39:34   
oka

IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

user posted image
ajd, to preživim..



kamo sreče da doživim ahahahahaha


Če je to slika s parade, bi ti imela bore malo srečeuser posted image
Drugače pa ja, parada, častna gostja pa Ljudmila Novak.

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 9:40:11   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

Z drugimi besedami tako smo lepe da bi bil pravi greh če se še geji ne bi za nama obrnili.



se ti norca delaš?? če bi se geji za mano obračali, bi pomislila, da sem muškobanjastauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 9:41:10   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

Z drugimi besedami tako smo lepe da bi bil pravi greh če se še geji ne bi za nama obrnili.



se ti norca delaš?? če bi se geji za mano obračali, bi pomislila, da sem muškobanjastauser posted image


pa kaj ni che moški?user posted image


(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 9:42:12   
oka
nič proti homoseksualcem, takšni so rojeni, ampak njihovo promiskuiteto in razkazovanje, si lahko šparajo za doma!


Ah daj no, a pri heteroseksualcih pa ni promiskuitete in razkazovanja? Še več ga je, samo, da smo na to navajeni in se nam zdi normalno in to sprejemamo. Dvojna merila mogoče?

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 9:42:54   
Anonimen
Pa reko sem da ne bom danes pisal...

V redu ampak zakaj se razkazujejo na tak promiskuiteten karnevalski način, so res takšni ali je to ono kao predstavljamo vam se takšni za kakršne nas imate, promiskuitetni, amoralni, nenaravni, nenormalni itd.???

(odgovor članu BUŠICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 9:45:05   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: oka


Ah daj no, a pri heteroseksualcih pa ni promiskuitete in razkazovanja?



no imenuj mi parado, kjer hodijo goloriti in namaškarani hetero? ups, sem se pravkar spomnila brazilskega karnevala.. eh, tam so sigurno večina homo...

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 9:47:15   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

ali je to ono kao predstavljamo vam se takšni za kakršne nas imate, promiskuitetni, amoralni, nenaravni, nenormalni itd.???



to je to. in zakaj mislijo, da bi nas to zanimalo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 9:49:04   
oka
no imenuj mi parado, kjer hodijo goloriti in namaškarani hetero? ups, sem se pravkar spomnila brazilskega karnevala.. eh, tam so sigurno večina homo...



Da to vidiš pa res ne rabiš parade, samo kak nočni sprehod po Ljubljani, Portorožu, razne beach party...Ta parada pa je enkrat letno, če se ne motim.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 9:50:02   
Tanja55
Jst sem Za.

London jo ma jutri, ce bo cas, bom sla mal pofirbcat. Letosnja tema je Come out and Play...

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 9:50:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

Z drugimi besedami tako smo lepe da bi bil pravi greh če se še geji ne bi za nama obrnili.



se ti norca delaš?? če bi se geji za mano obračali, bi pomislila, da sem muškobanjastauser posted image


pa kaj ni che moški?user posted image




V bistvu sem ženska ujeta v moškem telesu zakaj misliš da sem tolko z vami? Salome je moja najboljša prijateljica.

(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 9:51:39   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

Z drugimi besedami tako smo lepe da bi bil pravi greh če se še geji ne bi za nama obrnili.



se ti norca delaš?? če bi se geji za mano obračali, bi pomislila, da sem muškobanjastauser posted image


pa kaj ni che moški?user posted image




V bistvu sem ženska ujeta v moškem telesu zakaj misliš da sem tolko z vami? Salome je moja najboljša prijateljica.



no, potem razumem zakaj ta post user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 9:53:20   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.
Če sprašuješ, ali sem za parado ponosa in druge gejevske aktivnosti, potem JA.

Enako, mene ne motijo.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 9:53:40   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: oka


IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

user posted image
ajd, to preživim..



kamo sreče da doživim ahahahahaha


Če je to slika s parade, bi ti imela bore malo srečeuser posted image
Drugače pa ja, parada, častna gostja pa Ljudmila Novak.


user posted image user posted image user posted image

Drugače mi je pa ravno do pakistana in nazaj.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 9:58:17   
BUŠICA
koliko vam bi bilo ravno, vseeno ali dol cingljalo.., če bi vaš sin/hči bili gej?

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 10:03:55   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: oka


IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

user posted image
ajd, to preživim..



kamo sreče da doživim ahahahahaha


Če je to slika s parade, bi ti imela bore malo srečeuser posted image



Saj nisem rekla, da bi se mogli dotikat, samo oke spočit. Geji so itak v povprečju dobri tipi.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 10:07:03   
ALWAYS LARA
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

koliko vam bi bilo ravno, vseeno ali dol cingljalo.., če bi vaš sin/hči bili gej?


ja kaj pa lohk nardim? a jih lahko prsiliš da to niso? prej se sprijazniš z dejstvom bolš za tvoje živce.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 10:08:21   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

koliko vam bi bilo ravno, vseeno ali dol cingljalo.., če bi vaš sin/hči bili gej?


Glih tolk kot zdaj. Samo da bi bil srečen. Moj je že itak rekel, da se bo s fantom poročil, pri šestih letih. pa kaj naj zdaj.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 10:15:12   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

koliko vam bi bilo ravno, vseeno ali dol cingljalo.., če bi vaš sin/hči bili gej?


ajej, ni važno če bo morilec, posiljevalec, pedofil, lopov...ne, ne..samo da ni gej.

Otroku želim srečo. Če bo on srečen s fantom v postelji bom srečna tudi jaz.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   [Brisano sporočilo]
3.7.2009 10:15:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu BUŠICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 10:25:09   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

, ce ne bi bli se vedno diskriminirani in tarca raznih sovinistov. to, da se razkazujejo, je zato, da se navadimo, da SO med nami. jz konkretno lahko zase recem, da bi popi..., ce bi men kdo vzel pravico bit to, kar sm.



o tem se da še kar debatirat.
kdo pa jim je vzel pravico..biti gej? 10 % jih je in pika. ne vem pa še, ali sem za ali proti glede njihovih porok, posvajanja otrok itd.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 10:25:58   
oka
koliko vam bi bilo ravno, vseeno ali dol cingljalo.., če bi vaš sin/hči bili gej?


Ja kako vprašanje pa je to? Kot da lahko to zdaj, ko mamo male otroke lahko 100% rečemo, da bi nam bilo vseeno ali da bi se požrli. Ne vem, gotovo pa se ne bi nobenemu odrekla, ne bi delala kažina in gotovo se mi ne bi svet porušil na glavo. Ker kaj pa je to kaj takega? Mislim, ljubezen je ljubezen in če nikomur ne škodi ne vidim razloga, da se je ne sprejme take kot je.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 10:29:03   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: oka

zdaj, ko mamo male otroke lahko 100% rečemo, da bi nam bilo vseeno ali da bi se požrli.



jaz bi sprejela, ampak odkrito- vseeno mi ne bi bilo.
povprašajte malo svoje moške, kaj si mislijo..

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 10:31:11   
Anonimen
Jaz pa moram priznati, da mi ne bi bilo vseeno, če bi bila moja otroka geja. Najprej zato, ker vem, koliko bi v življenju morala zaradi tega pogoltniti, pa iskreno povedano tudi zato, ker imam nekako pred očmi tradicionalno podobo družine. Težko bi gledala svojo hčer, ki se zalizuje z žensko. Ali pa sina, ki bi v postelji stokal v objemu drugega moškega. Mi je prav žal, no.

(odgovor članu oka)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 10:31:30   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

koliko vam bi bilo ravno, vseeno ali dol cingljalo.., če bi vaš sin/hči bili gej?


evo meni.

bi pač mela zeta user posted image user posted image user posted image  kar je po sceni na DIPO očitno itak bolje od snahe user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Gaypride da ali ne???
3.7.2009 10:31:47   
oka
kdo pa jim je vzel pravico..biti gej? 10 % jih je in pika. ne vem pa še, ali sem za ali proti glede njihovih porok, posvajanja otrok itd.


Nihče jim pravice biti gey ni vzel, ker to ni pravica oz. nekaj kar lahko človeku prepoveš. Nekaj kar je del človekove osebnosti, del njega je tudi njegova spolna usmerjenost in ne moreš homoseksualcu ukazati, da naj bo heteroseksualec in pika. So pa diskriminirani, napadeni tako fizično kot psihično, zaničevani in velikokrat obravnavani kot spake. Zakaj? Zato, ker so "drugačni". Poroka ja, zakaj pa ne. Posvojitev? Zaenkrat se bolj nagibam ne, pa ne zato, ker bi bili slabi starši ampak samo in predvsem zaradi netolerantne družbe, ki bi življenje otroka in para spremenila v pekel posmehovanja in zaničevanja.



< Sporočilo je popravil oka -- 3.7.2009 10:37:45 >

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?