Pametno darilo za 7 letnico (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


marelina -> Pametno darilo za 7 letnico (2.7.2009 18:07:49)

 S čim bi lahko razveselila za rosjtni dan. Za neko afnarijo mi ni. Kaj fajnega in korstnega.

Ideje prosim




cmokec -> RE: Pametno darilo za 7 letnico (2.7.2009 18:11:25)

Tečaj jahanja konja.




marelina -> RE: Pametno darilo za 7 letnico (2.7.2009 18:15:57)

Joj full dobra ideja. Moram na lov za izvedbo! To vem da bi jo osrečl




cmokec -> RE: Pametno darilo za 7 letnico (2.7.2009 18:21:31)

Pri nas je bilo to najboljše darilo. Ker tudi v risankah so konji zakon, sploh punce v našem koncu so navdušene nad konji.

Tečaj smo mi imeli na poniju, ker je bila za velikega konja še premajhna. Je pa super letni čas za kaj takega, ker pozimi teh tečajev ni. Je gibanje na zraku, nekaj posebnega in nepozaben spomin.




marelina -> RE: Pametno darilo za 7 letnico (2.7.2009 23:28:31)

Mi lahko zaupaš okvirno ceno? Sicer veliko govori o konjih  in lalala. Bi morda nekaj urc pa se potem vidi še navdušenje.





Anonimen -> RE: Pametno darilo za 7 letnico (3.7.2009 8:21:30)

Naša skoraj 6-letna dečva že skoraj eno leto jaha, vidim, da jahanje stane okrog 15EUR na uro (oziroma na pol ure, majhni otroci še ne smejo biti na konju več kot pol ure). Drag špas.




Hope2 -> RE: Pametno darilo za 7 letnico (3.7.2009 9:02:20)

 Ti konji so res popularni, moja sestriča že od 7 leta dobiva bone za jahanje, pa ji ni nikoli odveč. Zdaj pri 11 letih jih že lahkokupim manj drage špase v zvezi s konji, npr barvanje konjev na platnu (črte oz polja so narisana in oštevilčena, kje s kako barvo pobarvat), linorez al kak se reče (neki podobna zadeva ko linolej in potem na tem izrezuje z nekim nožkom začrtanega konja, glavo konja....,potem premaže zadevo in dela odtise).....




Stran: [1]