Pošiljanje mailov (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


picola1 -> Pošiljanje mailov (30.6.2009 23:23:22)

Ugotavljam, da po mailu dobivam veliko mailov, ki so fwd...(čeprav vsakemu povem, da taki maili pri meni niso zaželjeni, ker se mi ne da brat vsega sranja...ok, kako pametno stvar še gre...dobr, ni poanta zdej v tem)
Hočem povedat, da dajejte e-mail naslove drugih, ki jim še pošiljate mail, pod Skrito kopijo (Skp), da se ne vidi ostalih mail naslovov. Ker se na ta način dobiva največ spamov v mail (eni se prav s tem ukvarjajo). Pa tut je to kršenje varstva osebnih podatkov. Jst mojga maila ne talam kar vse povsod okrog, zato me tut moti, če se ga prek maila pošilja naprej tako, da ga lahko vidi vsak.
Sem doživela celo to, da sem dobila en mail od človeka, ki ga sploh ne poznam ravno na ta način...
V bistvu je to nekakšen interneti bonton (ki je malokomu znan-tudi meni ni bil, dokler moj mož ni delal nekih izpitov za računalništvo in je bilo notr v tej skripti prav posebej poglavje tudi o tem).






Anonimen -> RE: Pošiljanje mailov (1.7.2009 6:48:52)

Ja enako vsak dan dobivam teh mailov po deset ali še več.Sicer jih niti ne berem ne pošiljam dalje ampak takoj brišem.Pa tudi od takih,ki sploh nevem kdo so.




PIRANJA -> RE: Pošiljanje mailov (1.7.2009 8:09:20)

Če te moti prejemanje mailov oziroma se jih ne moreš "otresti" zamenjaj svoj e-naslov.




Stran: [1]