samoplačniški UZ kolkov?!? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


taška30 -> samoplačniški UZ kolkov?!? (26.5.2005 10:40:55)

Ojla,
mene pa zanima ali katera peljala otroka na samoplačniški UZ kolkov. Razmišljam namreč takole: samo zato ker sem rodila v Lj, kjer ne delajo rutinskega pregleda kolkov ob odhodu domov iz porodnišnice, moram tri mesece široko povijat. Če pa bi rodila recimo drugje, mi pa ne bi bilo treba.
V bistvu se mi zdi široko povijanje zgolj v preventivne namene v tej vročini matranje otroka in mene.

Mogoče poznate kakšnega privat zdravnika (lj, lahko pa tudi kjerkoli drugje), ki slika kolke?

Hvala za vsakršno informcijo, Taška





tana 1 -> samoplačniški UZ kolkov?!? (26.5.2005 11:58:02)

Pokliči v Kranjsko porodnišnico, si v 14 dneh na vrsti, v Celju pa baje takoj. Se splača mal ikrog zapeljat pa boš hitro na vrsti tudi če si iz Ljubljane.
lp




tinatona -> samoplačniški UZ kolkov?!? (26.5.2005 16:33:42)

Pozdravljena!

Kje pa imaš izbranega pediatra? Jaz imam izbranega v ZD Bežigrad in nama je zdravnica naredila UZ kolkov na sistematiki pri šestih tednih.

LP Tina :rozica:

p.s.:Pokliči v ZD Bežigrad in vprašaj če lahko prideš na UZ (tel.300 33 07 ali 300 33 81). Dela ga pa Dr. Jelenc Ksenija vsak ponedeljek od 13.15 - 16.00.




krauca -> samoplačniški UZ kolkov?!? (26.5.2005 20:29:46)

Delajo ga tudi v Medicinskem centru Barsos na Gregorcicevi 11.
http://www.ordinacija.net/members/www-pzs.php?mg_pzs_id=76&lang=slo
Stane p 8.500 SIT
Pa srecno & upam, da cimprej brez sirokih plenic.
LP
K.




taška30 -> samoplačniški UZ kolkov?!? (27.5.2005 8:44:44)

Najlepša hvala vsem za informacije.
Takole je: v ZD Bežigrad so me prav grdo zavrnili, da delajo le za svoje paciente, niti samoplačniško se ne da.
V Porodnišnici Kranj bi prišla na vrsto šele 9.avgusta :zmeden: (prijazna gospa je rekla da so vse ljubljančanke zdaj navalile k njim :)-:)- )
Barsosa pa še nisem uspela dobit na telefon, upam, da bo kaj več sreče.
Tako, to sem napisala, če mogoče še katero zanima.

LP, Taška




Stran: [1]