dilema..do konca tedna v vrtcu ali ne (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


ALWAYS LARA -> dilema..do konca tedna v vrtcu ali ne (30.6.2009 7:10:48)

malo sem v šoku, ker sem zdajle zvedla da je v vrtcu še čist mal otrok. danes še malo več, od jutri dalje pa samo 20 od 3h skupin. pa mi je zdajle šele potegnilo..a če gre tamala še te 3 dni v vrtec ali mi potem za julij ne bodo obračunal samo rezervacije ampak komplet vrtec in pač kukr da samo 3 dni je v vrtcu, ostalo pa samo odjava hrane? vidim, da sem se čisto zaštrikala..a kera ve?




end1 -> RE: dilema..do konca tedna v vrtcu ali ne (30.6.2009 7:15:33)

pokliči v vrtec, pri nas plačaš polno ceno in ne le rezervacije.





karamela -> RE: dilema..do konca tedna v vrtcu ali ne (30.6.2009 7:18:35)

Jaz predlagam, da poskušaš narediti  oz. rezervacijo za julij. Načeloma je potrebno 1 teden prej oddati obrazec ampak lahko poskusiš. Če otroka ne bo v mesecu juliju, in ne boš zahtevala rezervacije boš plačala vse razen hrane. Hrana pa vemo je minimalni strošek na računu za vrtec...




ALWAYS LARA -> RE: dilema..do konca tedna v vrtcu ali ne (30.6.2009 7:20:03)

js sem naredila že rezervacijo od 6.7-31.12..se prav od druzga tedna dalje. zdej sem pa zmedena?




**Tinkara78** -> RE: dilema..do konca tedna v vrtcu ali ne (30.6.2009 8:11:20)

IZVIRNO SPOROČILO: ALWAYS LARA

js sem naredila že rezervacijo od 6.7-31.12..se prav od druzga tedna dalje. zdej sem pa zmedena?


Do konec leta ne bo šla v vrtec? Pri nas plačamo samo dneve prisotnosti ne glede na to, da se prisotnost ne ujema s prijavljenim terminom.




rija -> RE: dilema..do konca tedna v vrtcu ali ne (30.6.2009 8:26:29)

mene pa samo nekaj zanima: ali je možnost rezervacije samo v določenih vrtcih ali je to urejeno na državni ravni?
ker koliko so meni povedali, v MS to naj ne bi bilo mogoče?

zakaj take razlike?




ALWAYS LARA -> RE: dilema..do konca tedna v vrtcu ali ne (30.6.2009 8:35:01)

ma ne napaka...do 31.8 :)




**Tinkara78** -> RE: dilema..do konca tedna v vrtcu ali ne (30.6.2009 8:37:42)

IZVIRNO SPOROČILO: rija

mene pa samo nekaj zanima: ali je možnost rezervacije samo v določenih vrtcih ali je to urejeno na državni ravni?
ker koliko so meni povedali, v MS to naj ne bi bilo mogoče?

zakaj take razlike?


V MS plačaš od 1.7. do 31.8. samo dneve prisotnosti. Drugače pa plačuješ redno. Rezervacije pa niso možne.




Anonimen -> RE: dilema..do konca tedna v vrtcu ali ne (30.6.2009 8:38:00)

IZVIRNO SPOROČILO: rija

mene pa samo nekaj zanima: ali je možnost rezervacije samo v določenih vrtcih ali je to urejeno na državni ravni?



O tem odločajo občine, ki sofinancirajo vrtec. Ni urejeno ne na vrtčevski in ne na državni ravni.




Nika v službi -> RE: dilema..do konca tedna v vrtcu ali ne (30.6.2009 10:52:40)

Pri nas je takole: http://www.vrtec-ciciban.si/content/view/47/75/




Olivija -> RE: dilema..do konca tedna v vrtcu ali ne (1.7.2009 21:10:45)

naše dve bosta hodile. Je pa tamala trenutno bolna, tko da od ponedeljka naprej jih bo 22. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley2.gif[/image]

Se mi pa zdi, da se imajo fajn, ker jih je tako malo, so bolj pomešani.




mala zirafa -> RE: dilema..do konca tedna v vrtcu ali ne (1.7.2009 21:17:51)

Kot je meni znano ti samo hrane ne zaračunajo.Ostalo se plača.Razen ko koristiš enomesečno odsotnost, plačaš 50% cene.




*bubi* -> RE: dilema..do konca tedna v vrtcu ali ne (1.7.2009 22:14:26)

IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Kot je meni znano ti samo hrane ne zaračunajo.Ostalo se plača.Razen ko koristiš enomesečno odsotnost, plačaš 50% cene.


Pri nas 30% od zneska, ki ga sicer plačuješ. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




oka -> RE: dilema..do konca tedna v vrtcu ali ne (1.7.2009 23:13:37)

malo sem v šoku, ker sem zdajle zvedla da je v vrtcu še čist mal otrok. danes še malo več, od jutri dalje pa samo 20 od 3h skupin. pa mi je zdajle šele potegnilo..a če gre tamala še te 3 dni v vrtec ali mi potem za julij ne bodo obračunal samo rezervacije ampak komplet vrtec in pač kukr da samo 3 dni je v vrtcu, ostalo pa samo odjava hrane? vidim, da sem se čisto zaštrikala..a kera ve?


Sicer ne vem, če sem tvoje vprašanje prav razumela ampak mislim, da bo nekako takole: za tiste tri dni boš plačala normalno ceno, potem pa samo rezervacijo. Pač boš imela na položnici izpisano prisotnost treh dni in to bo obračunano normalno, ostanek dni v juliju pa bo obračunanih kot rezervacija. Ne vidim razloga, zakaj ti ne bi ostanek julija upoštevali kot rezervacijo. Saj v končni fazi večina staršev sporoči rezervacijo za 14 dni in je vedno upoštevana, ne glede na to, da je bil otrok en del meseca v vrtcu.




Anonimen -> RE: dilema..do konca tedna v vrtcu ali ne (2.7.2009 8:16:52)

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Kot je meni znano ti samo hrane ne zaračunajo.Ostalo se plača.Razen ko koristiš enomesečno odsotnost, plačaš 50% cene.


Pri nas 30% od zneska, ki ga sicer plačuješ. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]


Pri nas 70%.




ALWAYS LARA -> RE: dilema..do konca tedna v vrtcu ali ne (2.7.2009 9:05:31)

ja sem potem klicala v vrtec in je tako kot je rekla oka.
sicer je bla v vrtc samo še včeraj, danes je pa že doma :)




Tanayya29 -> RE: dilema..do konca tedna v vrtcu ali ne (2.7.2009 9:10:15)

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Kot je meni znano ti samo hrane ne zaračunajo.Ostalo se plača.Razen ko koristiš enomesečno odsotnost, plačaš 50% cene.


Pri nas 30% od zneska, ki ga sicer plačuješ. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]


Pri nas 70%.


odvisno od občine.V ljubljani 30 %.




Stran: [1]