|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Fredov ali navaden obroč?
27.6.2009 23:47:45   
Tosca
Imamo 8 mesečnico in me zanimajo vaše izkušnje. Ali se bolj obnese Fredov obroč ali navaden obroč s hlačkami? Ali morda nič in otroka sami držite v vodi? Razvojna nam je sicer rekla, da Fredov obroč odsvetuje, jaz pa ne bi šla z malo kar brez vsega v vodo, ker stalno miga.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Fredov ali navaden obroč?
28.6.2009 7:47:12   
Tanchy
Mi imamo Fredov obroč od 3.meseca (rdeč) in smo z njim zelo zadovoljni user posted image user posted image user posted image user posted image . Otroček se lahko tudi sam giba in dobi malo občutka za miganje tudi z nogicami. Sedaj ga bomo počasi zamenjali, saj je mali star dobri 2 leti in bomo šli verjetno na oranžnega.

Itak pa otrok ni non stop v obroču - je tudi v naročju, seveda, si pa tudi malo bolj frej, ko ti ga ni treba ves čas držati, le opazuješ ga na dosegu rok in seveda ne izpustiš izpred oči. Meni je zakon.



_____________________________

Najlepše je živeti za svoje otroke!


(odgovor članu Tosca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Fredov ali navaden obroč?
28.6.2009 10:59:16   
kajajaka
Mi ga imamo (Fredovega) in smo super zadovoljni- tamala še najbolj. Poglavitna razlika je, da se otrok v obroču s hlačkami le namaka - sedi v vodi, pri Fredu pa leži na vodi, v odo z rokicami doseže in tako ga že sam položaj spodbuja da plava.
Zakaj bi vam ga pa v razvojni odsvetovali?user posted image
No, trenutno je v BC in v Pikapolonici v akciji po 19,99, sicer je okoli 24€.

Pa veselo čofotanje!

(odgovor članu Tanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Fredov ali navaden obroč?
28.6.2009 11:01:41   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

Mi ga imamo (Fredovega) in smo super zadovoljni...


mi tudi...user posted image

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Fredov ali navaden obroč?
28.6.2009 11:38:08   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

Mi ga imamo (Fredovega) in smo super zadovoljni...


mi tudi...user posted image


Mi ga tudi imamo, smo ga dosedaj sprobali le v veliki bani (user posted image ), pa se je že tam super obnesel! user posted image user posted image user posted image Upam,da bo tako tudi v termah in na morju! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Fredov ali navaden obroč?
28.6.2009 11:55:31   
*zoe*

IZVIRNO SPOROČILO: botrca

IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

Mi ga imamo (Fredovega) in smo super zadovoljni...


mi tudi...user posted image



Enako, super je. Itak sam pol kombiniraš malo z obročem, malo brez,...

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Fredov ali navaden obroč?
28.6.2009 15:45:21   
sanelaa
Mi imamo navaden Baby Float iz leclerca, ki stane 6 €. Podoben Fredovem, itak pa našega 8m fantka ne bomo dali smaega v vodo, vedno bo nekdo z njim in mi je res bedasto 4 krat več plačat za obroč zato ker je Fredov. 

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Fredov ali navaden obroč?
28.6.2009 18:37:19   
Tosca
Vsem najlepša hvala za odgovore, bomo razmislili v smeri Fredovega obroča.

IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

Mi ga imamo (Fredovega) in smo super zadovoljni- tamala še najbolj. Poglavitna razlika je, da se otrok v obroču s hlačkami le namaka - sedi v vodi, pri Fredu pa leži na vodi, v odo z rokicami doseže in tako ga že sam položaj spodbuja da plava.
Zakaj bi vam ga pa v razvojni odsvetovali?user posted image
No, trenutno je v BC in v Pikapolonici v akciji po 19,99, sicer je okoli 24€.

Pa veselo čofotanje!

V razvojni nam je odsvetovala Fredov obroč, ker pravi, da spodbuja ekstenzijski vzorec, ki ga ima naša mala. Pa vseeno razmišljam, da bi kupila raje tega, kot enega navadnega.

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Fredov ali navaden obroč?
28.6.2009 22:52:53   
Najaa
Bom jutri prav vprašala še jaz v razvojni, to me pa res zanima. Ker če odsvetujejo kengurujčka, bi tukaj kvečjemu lahko odvsetovali navaden obroč, v katerem otrok pritiska  na hrbtenico. Ne vem, no...
Za tavečjo smo imeli fredov obroč in se je fajn obnesel.

(odgovor članu Tosca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Fredov ali navaden obroč?
28.6.2009 23:02:05   
Anonimen
Mi smo fredov obroč sprobali v plavalni šoli za dojenčke in se mi je zdel super varen, kar mi navaden obroč s hlačkami ne deluje,...

res pa je, da mojemu malčku ni bil vedno všeč, se je rajši stisnil k meni ali se prepustil mojim rokam = se mu je zdelo bolj "naravno" varno.

Pri drugem bomo zopet probali s fredovim obročem, bomo videli, če mu bo všeč (če ga bomo sploh lahko spravili v vodo,... se še ni spoprijateljil z njo).

aja = super je s fredovimi kopalnimi hlačkami!!!

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Fredov ali navaden obroč?
28.6.2009 23:02:09   
rija
naš mali pa je fredovega "vzljubil" šele pri dobrih 2 letih, sicer je bil brez vsega, ker se je v obroču drl ko da ga odiramo na živo....potem pa je bil mogoče parkrat v fredu, nakar smo šaltali na rokavčke....

meni se fred zdi predvsem bistveno varnejši od navadnih obročev, je malček le lepo fiksiran in lahko kašnih par metrov tudi sam lebdi na vodi...ga ne rabiš ravno vsako sekundo držat za rit....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Fredov ali navaden obroč?
28.6.2009 23:03:08   
Anonimen
rija - nov avataruser posted image user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Fredov ali navaden obroč?
28.6.2009 23:03:18   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: k.tja


aja = super je s fredovimi kopalnimi hlačkami!!!


in v čem je bistvo teh hlačkuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Fredov ali navaden obroč?
28.6.2009 23:03:56   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

rija - nov avataruser posted image user posted image


hvalauser posted image

upam, da privabim kakšno vročinouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Fredov ali navaden obroč?
28.6.2009 23:10:21   
jasna
Naš fant se je pa v fredovem obroču 2x preobrnil z glavo v vodo (in noge ven iz vode).  Pa hčerka od prijateljice prav tako. Tako da tako zelo varen pa vseeno ni.

Meni je ljubši navaden obroč s hlačkami, itak pa tako mali najraje čofotajo v plitvini. Potem pa že prešaltaš na rokavčke.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Fredov ali navaden obroč?
28.6.2009 23:16:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: k.tja


aja = super je s fredovimi kopalnimi hlačkami!!!


in v čem je bistvo teh hlačkuser posted image


obroč se zapne za pasek hlačk.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Fredov ali navaden obroč?
28.6.2009 23:18:02   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: jasna

Naš fant se je pa v fredovem obroču 2x preobrnil z glavo v vodo (in noge ven iz vode).  Pa hčerka od prijateljice prav tako. Tako da tako zelo varen pa vseeno ni.



tole mi sicer ni čisto jasnouser posted image

kak se je obrnil na glavo, če pa leži na vodi, brado pa ima naslovnjeno na obročuser posted image

koliko pa je bil star takrat?

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Fredov ali navaden obroč?
28.6.2009 23:19:22   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

obroč se zapne za pasek hlačk.


aha.....jaz sem sicer tiste paske prištimala približno tako, kot je bilo v navodilih....nekak nikoli nisem bila ziher, da se 100 % prav...ampak je zdržalouser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Fredov ali navaden obroč?
28.6.2009 23:20:26   
hothien

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: jasna

Naš fant se je pa v fredovem obroču 2x preobrnil z glavo v vodo (in noge ven iz vode).  Pa hčerka od prijateljice prav tako. Tako da tako zelo varen pa vseeno ni.



tole mi sicer ni čisto jasnouser posted image

kak se je obrnil na glavo, če pa leži na vodi, brado pa ima naslovnjeno na obročuser posted image

koliko pa je bil star takrat?


Jaz mojo tudi vedno držim spredaj za obroč, ker če jo spustim, pa če se ne drži lepo gor, ji grejo usta direkt v vodo. user posted image Pa še nismo pogruntali zakaj.

_____________________________

Do I look like I give a shit?

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Fredov ali navaden obroč?
28.6.2009 23:24:03   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: hothien


Jaz mojo tudi vedno držim spredaj za obroč, ker če jo spustim, pa če se ne drži lepo gor, ji grejo usta direkt v vodo. user posted image Pa še nismo pogruntali zakaj.


pri mojem se je to dogajalo, ko nisem dovolj zategnila pasov....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu hothien)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Fredov ali navaden obroč?
29.6.2009 8:56:38   
Katy78
Od katerega meseca dalje pa je tale Fred uporaben? A morajo nujno že stabilno sedeti?

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Fredov ali navaden obroč?
29.6.2009 9:01:10   
kaya2007
mi smo prvo leto tudi imeli fredov obroč (potem, ko je že sedela, prej nam ga je fizioterapevtka odsvetovala), letos smo pa prešaltali na navadnega, tamala ga ne mara več.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Fredov ali navaden obroč?
29.6.2009 9:44:49   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: hothien


IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: jasna

Naš fant se je pa v fredovem obroču 2x preobrnil z glavo v vodo (in noge ven iz vode).  Pa hčerka od prijateljice prav tako. Tako da tako zelo varen pa vseeno ni.



tole mi sicer ni čisto jasnouser posted image

kak se je obrnil na glavo, če pa leži na vodi, brado pa ima naslovnjeno na obročuser posted image

koliko pa je bil star takrat?


Jaz mojo tudi vedno držim spredaj za obroč, ker če jo spustim, pa če se ne drži lepo gor, ji grejo usta direkt v vodo. user posted image Pa še nismo pogruntali zakaj.


Mogoče je otrok preveč gor s trebuščkom. Veš, kako mislim? Malo bolj dol ga nagni in bo boljše. Nam se je to enkrat zgodilo, pol sem jo pa nižje dala in je prav lepo stabilno plavala.


(odgovor članu hothien)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Fredov ali navaden obroč?
29.6.2009 9:45:21   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

mi smo prvo leto tudi imeli fredov obroč (potem, ko je že sedela, prej nam ga je fizioterapevtka odsvetovala), letos smo pa prešaltali na navadnega, tamala ga ne mara več.


Zakaj pa?

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Fredov ali navaden obroč?
29.6.2009 10:41:59   
jasna
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: jasna

Naš fant se je pa v fredovem obroču 2x preobrnil z glavo v vodo (in noge ven iz vode).  Pa hčerka od prijateljice prav tako. Tako da tako zelo varen pa vseeno ni.



tole mi sicer ni čisto jasnouser posted image

kak se je obrnil na glavo, če pa leži na vodi, brado pa ima naslovnjeno na obročuser posted image

koliko pa je bil star takrat?



Star je bil dobro leto in pol, zgodilo se je pa na tečaju, tako da je bil sigurno pravilni nameščen in zapet za hlačke. Obrnil se je pa preko boka, ko je navdušeno brcal in mahal. Obrnil se je tako, da je se je obroč čisto prevrnil okoli in je bil z glavo v vodi, noge in trebuh pa ven. 

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




pustni kostum
Michonne RR

Kje boste dobili pustni kostum za otroka?

Nakup (64%)

Izposoja (7%)

Naredili ga bomo sami (7%)

Kombinacija kupljenega in narejenega doma (21%)


Število vseh glasov: 14

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!