mleko Novalac proti kolikom (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dojenje in dodajanje



Sporočilo


FOCUS13 -> mleko Novalac proti kolikom (25.6.2009 16:59:07)

zanima me, če lahko prav tako uporabljava mleko proti kolikom, četudi jih nima?






Leela -> RE: mleko Novalac proti kolikom (25.6.2009 17:10:48)

Novalac proti kolikam ima znižano vrednost laktoze ki rada povzroča krče oz. črevesne težave.
Nič ni narobe če to pije samo pravijo, da je najbolj optimalno navadno adaptirano mleko in ne posebne formule za razne težave, ki sicer težavo omilijo so pa manj optimalna.





Katy78 -> RE: mleko Novalac proti kolikom (25.6.2009 19:40:25)


IZVIRNO SPOROČILO: Leela

Nič ni narobe če to pije samo pravijo, da je najbolj optimalno navadno adaptirano mleko in ne posebne formule za razne težave, ki sicer težavo omilijo so pa manj optimalna.



Da so formule proti kolikam, polivanju itd. manj optimalne pa ne drži. Jaz sem govorila s pediatrinjo v porodnišnici (dr. Cerar) in je rekla, da lahko brez problema ves čas uporabljamo formulo proti polivanju. Dejansko jo uporabljamo že 5 mesecev in fantku ne manjka prav nič.




Katy78 -> RE: mleko Novalac proti kolikom (25.6.2009 19:41:39)


IZVIRNO SPOROČILO: FOCUS13

zanima me, če lahko prav tako uporabljava mleko proti kolikom, četudi jih nima?



Ne vem, v čem je smisel, da to formulo uporabljaš, če dojenček nima krčev? [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




FOCUS13 -> RE: mleko Novalac proti kolikom (25.6.2009 20:51:05)

slučajno je svakinji ostala ena piksna tega mleka, ki ga je imela za hčerko. zdaj bi jo pa lahko jaz porabila, (je še zaprta) da se ne meče proč,...

pa vidim,da ga vseeno lahko porabim.

hvala za odgovore :)




dushka -> RE: mleko Novalac proti kolikom (27.6.2009 9:10:56)

lahko jo. Jaz sem jo uporabljala, pa ni bilo nič narobe.




salcka -> RE: mleko Novalac proti kolikom (27.6.2009 15:46:19)

IZVIRNO SPOROČILO: dushka

lahko jo. Jaz sem jo uporabljala, pa ni bilo nič narobe.


pa je kaj pomagalo?




daisyb -> RE: mleko Novalac proti kolikom (29.6.2009 12:15:34)

moj fantek ima tudi krce...enkrat manj, enkrat vec..sedaj semu ze dopoldan pojavijo. uporabljam mleko novalac AC pa me zanima po kolikem casu so vidnin rezultati. sedaj mu ga dajem ze tretji dan pa ni velike razlike...mogoce nekoliko manj krcev cez dan.
pa se....na skatli so mere, ki naj bi jih lahko zauzil...koliko se moram drzati teh navodil? fantek je tezek 3200g kar bi lahko imel 7 obrokov po cca. 70g..a to je njemu premalo...popije od 80 do 110g najmanj. sedaj se trudim, da ga ostalo se podojim, ce mam mleko. a je kaj narobe, ce prekoracis to mejo?




dushka -> RE: mleko Novalac proti kolikom (29.6.2009 17:38:24)

IZVIRNO SPOROČILO: salcka

IZVIRNO SPOROČILO: dushka

lahko jo. Jaz sem jo uporabljala, pa ni bilo nič narobe.


pa je kaj pomagalo?



Ne, ji pa zdaj dajem hipp in je bolje.




dushka -> RE: mleko Novalac proti kolikom (29.6.2009 17:39:48)

IZVIRNO SPOROČILO: daisyb

moj fantek ima tudi krce...enkrat manj, enkrat vec..sedaj semu ze dopoldan pojavijo. uporabljam mleko novalac AC pa me zanima po kolikem casu so vidnin rezultati. sedaj mu ga dajem ze tretji dan pa ni velike razlike...mogoce nekoliko manj krcev cez dan.
pa se....na skatli so mere, ki naj bi jih lahko zauzil...koliko se moram drzati teh navodil? fantek je tezek 3200g kar bi lahko imel 7 obrokov po cca. 70g..a to je njemu premalo...popije od 80 do 110g najmanj. sedaj se trudim, da ga ostalo se podojim, ce mam mleko. a je kaj narobe, ce prekoracis to mejo?



Nič ni narobe. Moja pa poje full manj.




Stran: [1]