RE: Spet je čas za vprašanje o tabletkah za prestavljanje "tardeče" (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


tanjusi -> RE: Spet je čas za vprašanje o tabletkah za prestavljanje "tardeče" (28.6.2009 8:42:57)

Lunette, ker tisto s tamponi je res svinjarija...user posted image

razsvetli me kaj je to lunette?




ZARA -> RE: Spet je čas za vprašanje o tabletkah za prestavljanje "tardeče" (28.6.2009 9:23:49)

IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi
razsvetli me kaj je to lunette?

Lunette je tista menstrualna korba.
http://www.lunette.si/




TomTaylor -> RE: Spet je čas za vprašanje o tabletkah za prestavljanje "tardeče" (28.6.2009 17:54:44)

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi
razsvetli me kaj je to lunette?

Lunette je tista menstrualna korba.
http://www.lunette.si/


Fajna je zato, ker ni treba vsakič ko prideš iz vode menjat tistih napitih tamponov, pa v vodi nimam čudnega občutka kakor pri tamponu. Je fajn, samo ene par ciklusov traja, da se navadiš to nosit.




BUŠICA -> RE: Spet je čas za vprašanje o tabletkah za prestavljanje "tardeče" (28.6.2009 18:19:16)

IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman

Jaz si nikoli m ne prestavljam.



tudi jaz ne. prestavim raje dopust.




ZARA -> RE: Spet je čas za vprašanje o tabletkah za prestavljanje "tardeče" (29.6.2009 14:52:17)

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor
Fajna je zato, ker ni treba vsakič ko prideš iz vode menjat tistih napitih tamponov, pa v vodi nimam čudnega občutka kakor pri tamponu. Je fajn, samo ene par ciklusov traja, da se navadiš to nosit.

Jst se pa kar ne morem odločit. Koliko ciklusov točno je to?




TomTaylor -> RE: Spet je čas za vprašanje o tabletkah za prestavljanje "tardeče" (29.6.2009 15:30:43)

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor
Fajna je zato, ker ni treba vsakič ko prideš iz vode menjat tistih napitih tamponov, pa v vodi nimam čudnega občutka kakor pri tamponu. Je fajn, samo ene par ciklusov traja, da se navadiš to nosit.

Jst se pa kar ne morem odločit. Koliko ciklusov točno je to?


ma sem rabila kar ene 4




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]