Padli smo....... (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Aly -> Padli smo....... (25.5.2005 11:24:01)

Malo nepazljivosti :( in zgodilo se je :(( . Namreč naš sonček je bil na sredi velike postelje in skočili smo le za trenutek po pleničko in očitno je naredil serijo obratov, saj je naenkrat naredilo bum..... :hudicek: . Kako je padel na tla točno ne vemo, vendar takoj ko sem ga dvignila s tal se je potolažil, smo pa zasledili buško na glavi....drugače je vesel kot vedno....le midva sva še vedno iz sebe ....:( .

Vem, da vas ima mnogo iste izkušnje, ker ste že pisale o tem...dajte nas malo potolažit....A ste se lahko sami pomirili, ali ste kljub vsemu šli na pregled z otročkom ? Kako so izvedli pregled ?

Lep dan vsem:rozica:




viv_ -> Padli smo....... (25.5.2005 11:28:19)

Aly brez skrbi... z malim je vse OK, saj zakonska postelja ni tako visoka. Bolj se ustraši padca in zato joka, ne pa ker bi ga tako bolelo. Brez skrbi!

Pridejo časi, ko so padci del vsakdana - kaj vsakdana, vsake ure :)-




ZARA -> Padli smo....... (25.5.2005 11:28:23)

Oj ALY...ravno ene par dni nazaj mo se zgovarjal o tem...
Opazuj,opazuj,opazuj...če izgublja ravnotežje ali bruha TAKOJ k zdravniku!!!
Srečno!!




Blink1 -> Padli smo....... (25.5.2005 11:40:51)

Joj Aly...pri nas isto...Včeraj....groza!!!!!!!

V bistvu sem bila jaz dosti bolj prestrašeno kot Neja. Je kar hitro nehala jokat...jaz pa še kar. :((:(( No, nima buške, nikjer ni nobene modrice...Čez 10 minut je že veselo čebljala in se smejala....

Od včeraj nobenega bruhanja ali česa podobnega...je pa spala brez dude:zmeden2: no, zaspala z dudo, potem pljunila ven in do pol petih zjutraj nič...da sem hodila preverjat. Ob pol petih sem jo vzela k sebi ker je že nekaj jamrala (kot ponavadi)....

Aly...upam da je z vašim vse OK (z našo tudi). Ti pa verjamem da je bilo hudo...jaz sem skoraj umrla od strahu in sploh ne morem zbrisat tistega prizora izpred oči....Zdaj je ne spustim več samo niti za sekundo.




viv_ -> Padli smo....... (25.5.2005 11:43:06)

Dejte jim pokazat kako se zleze dol iz postelje, saj sta že kar velika, sploh Neja. Naučite jih, da se u rikverc dol odpuza pa je...




ZARA -> Padli smo....... (25.5.2005 11:44:22)

Ej viv,jst Zari skoz kažem,pa še ne zna...al se ji pa ne da,ne vem...
Kako si pa ti Mirno naučila??




Blink1 -> Padli smo....... (25.5.2005 11:45:51)

Hja...naša Neja še niti naprej ne zna plazit:zmeden2::zmeden2:, kaj šele rikverc;)




viv_ -> Padli smo....... (25.5.2005 11:45:59)

Najprej smo se šli to na sedežni... Na postelji sem ji pa enkrat pokazala in je skužila... Pa mi imamo še v stanovanju 3 stopničke, ker je sprememba nivoja, in tam je isto počela...




Sonka -> Padli smo....... (25.5.2005 12:15:58)

Super. Dobro si predlagala viv. Tudi mi smo Pio oz. jo je babica to naučila. Sem se pa jaz potem hecala z babico zakaj ji je to pokazala, ker nama od takrat zjutraj pobegne s postelje, prej pa smo še malo skupaj poležavali.




Aly -> Padli smo....... (25.5.2005 13:45:40)

Viv, Do takrat, ko bo naš zlezel sam dol iz postelje, bo še moral kar nekaj pojesti :)-:)-:)- oz sploh začeti jesti, saj se še večino kar dojimo :ups:.....

Ampak dajmo času čas :)8)

Mimogrede - buške (če je to sploh bila) ni več.....

LP:angel:




a.jda -> Padli smo....... (25.5.2005 19:50:29)

par dni nazaj se nam je zgodilo, da je 13 mesečna punčka padla s prevojalne mize na laminat. Poklicala sem dežurnega pediatra in je rekel naj jo kar pripeljemo na pregled. pogledal je ušeska, če bi blo kaj krvi, preveril ravnotežje in nas opozoril, da je potrebno 24 urno opazovanje:bruhanje, zaspanost. k sreči ni bilo nič hudega.




HuAnita -> Padli smo....... (25.5.2005 21:08:16)

Hm, hm, kaj je to danes?! Že ves dan se počutim kot gnojca, ker mi je mala padla s previjalne mize!!!!! Ja, tudi take debilne mamice obstajajo! Vsakič ko pomislim na to, se zjočem!!!!! Sva pa ravno prišli iz posvetovalnice, jaz vsa besna, ker sva čakali skoraj 2 uri, pa pravzarav zastonj, jo odložim, da bi jo previla, pa sem hotela samo jakno obesiti.... pa bum-tresk! Kap me je skoraj. Sva šli nazaj k zdravnici, pa ni videti hujšega...9nebesa 9nebesa 9nebesa
Tako da tiste, ki to berete, PAZITE na :duda:!!!!!!! Vem, stokrat slišano, ampak naj vam ne bom za zgled.
Zdaj pa grem nazaj v kopalnico:(( :(( :((




Stran: [1]