Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati? Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.
Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
RE: Magnetki LEDENA DOBA - Spar 31.7.2009 17:39:24
Klaudia
Manjkajo nam 2, 7, 9 in 13, za menjavo imamo 8
_____________________________
If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children." Susan Savannah
Manjkajo mi še vodoravno skrajno levo in skrajno desno zgoraj in navpično desni spodaj (usta od dinozavra). Imam jih precej za menjavo, če ima kdo te tri mi prosim sporočite.
Ne zbiram magnetkov in podarim dva; nimam pojma katere stevilke sta, ampak na enem je tiger, na drugem pa oko od dinozavra. Ce katera rabi, naj javi na ZS.
Jaz pa podarim magnetek (gledano iz leve proti desni na slikah kjer so vsi magnetki predstavljeni): 1. (veverca la kar pač je na sivi podlagi), 3. (veverica ko dela stojo pa jezik kaže), 6. (tiger), 8. (dinozavrova usta), 11. (veverica ko drži ta njen ljubi želod) Če katera potrebuje naj se javi na ZS. Najraj bi pa tak, da kr eni vse pošljem.
< Sporočilo je popravil LuNa73 -- 1.8.2009 20:09:34 >