HIPP (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Nia -> HIPP (25.5.2005 9:26:50)

Tako, mlekec smo zamenjali in iz Novalaca presli na Hipp pa smo zaenkrat ful zadovoljni. Vecina vas priporoča nemško verzijo izdelka, pa me zanima v čem je razlika od avstrijske? Čeprav so sestavine na škatli popolnoma enake je mleko že po videzu čist drugačno. Nemški je zelo redek in ta mala je non stop lačna (na dve uri). Poskusili smo z večjo količino pa je ne poje. Ali naj ostanem na avstrijskem?




spacey -> HIPP (25.5.2005 9:42:14)

Tudi mi smo zamenjali melko in iz Beba prešli na Hipp in smo prav tako zelo zadovoljni. Je pa res to kar praviš Nia...mi imamo nemško različico mleka in je res zelo redko, vendar po okusu in "gostoti" veliko bolj podobno mojemu, kot vsa do sedaj. Ne vem pa, kje bi lahko dobila avstrijsko različico mleka, saj ga jaz kupujem samo v Mullerju.

Lp;
:kuza:




a&m -> HIPP (25.5.2005 9:57:35)

Avstrijska verzija se dobi v Mercatorju ali Sparu.Samo pri nas se pri avstrijskem hippu full grudice delajo, zato ga kupujem v Mullerju, mi je boljši.

lp:)




Blink1 -> HIPP (25.5.2005 10:05:34)

Jeee...me veseli, da se je stanje izboljšalo:bravo::bravo:

Hmmm....mi smo tudi najprej imeli tale avstrijski hipp (ker smo ga dobivali na recept).

Očitna razlika je že v izgledu praška...nemški je bilj zrnat in posledično.....ko zmešaš ni grudic. Zato sem ga jaz začela kupovati v Mullerju ali v Avstriji ko gremo tja. je pa res, da je bolj tekoč kot avstrijski. Pa še malenkost cenejši je nemški.

No jaz zdaj vedno kupujem samo nemškega.




nita -> HIPP (25.5.2005 10:06:50)

Evo, pa sem kr takoj našla, kar iščem. Mi smo začel z Hippovim mlekom in ker so se delale grudice in je bil dokaj gost in zelo masten, sem mislila, da se je pokvaril. kupla sem ga v DM-ju in ne vem kateri je bil (nemški al avstrijski), predvidevam da avstrijski. Pa sem lepo celo škatlo vrgla in kupila Aptamil (tut po nasvetu pediatra), pa se mi zdi, da našo zelo napenja.

Će sem zdej prav razumela, mora biti Hipp nemški, da bo O.K.???

L.P. Anita & Ela :rozica:




Blink1 -> HIPP (25.5.2005 10:07:49)

Aja...avstrijska različica se prodaja posvod (Spar, Mercator, DM, lekarne....tudi cene so malce različne).

nemška verzija pa se dobi le v Mullerju, ker imajo oni svoje uvoznike, ki pa jim stvari pripeljejo kar iz Nemčije in torej niso delane za slovenski trg.

Enako je s plenicami. Jaz kupujem Pamperske samo v Mullerju, kjer prodajajo plenice Made in Germany. OStale trgovine pa prodajajo poljske in v kvaliteti je VELIKA razlika.:zmeden2:




Blink1 -> HIPP (25.5.2005 10:09:13)

Nita poskusi še z nemškim. Aptamil je zelo težko prebavljiv. Čeprav bi naj bil najboljši:zmeden2:




a&m -> HIPP (25.5.2005 10:09:28)

Ja nemški, dobiš ga v Mullerju.Jaz kupujem probiotičnega (Hipp 2), stane pa 1800 sit za 800 g.

Tudi našemu Aptamil ni odgovarjal(je bil full zaprt), tako da smo prešaltali in smo zelo zadovoljni.


lep sončen dan8)





nita -> HIPP (25.5.2005 10:19:47)

O.K. že tečemo v Mullerja in upamo na najboljše posledice. Držite pesti! Hvala za nasvete.

L.P. Anita & Ela :rozica:




spacey -> HIPP (25.5.2005 10:35:17)

Ja Nita tudi našega je Aptamil zelo napenjal in je res težko prebavljiv. Sem pozabla napisat, da imamo Hipp 1 Pre, ki je proti krčem in je zelo lahko prebavljiv, tako da naš Liam zdej tudi po 2-3x na dan kaka...prej na Bebi je pa 1x in še takrat se je ful mučil. :zmeden: :(

Lp in sporoči novosti...

:kuza:




Blink1 -> HIPP (25.5.2005 10:36:55)

Jaz sem kar pri enem mesecu začela s Hipp 1, navadnim. Ni bilo problema.:)-




spacey -> HIPP (25.5.2005 10:39:20)

Ninika&Neja: bolje preventiva, kot kurativa! :) Mislim pa, da je Ela od Nite imela krčke, če se ne motim, tako da škodit ji ne more, a ne? 8)




Blink1 -> HIPP (25.5.2005 10:45:47)

He he....sem htela v bistvu povedat, da se sploh nisem spomnila takrat, da bi vzela tega proti krčem.:zmeden2:

je pa moja tudi imela krče, vsak dan od 17-21 ure. Groza....obe sva jokali na kvadrat:((:(( Pa so tudi po Hipp 1 takoj nehali. kot da bi odrezal...:bravo:

zato pa tolk hvalim tale Hipp;);)




spacey -> HIPP (25.5.2005 10:49:30)

No superca...važn da sva se zastopli... 8) :)-
Torej: Hipp = ZAKON! :bravo:




Blink1 -> HIPP (25.5.2005 10:50:18)

Jeeeee:)-




nita -> HIPP (25.5.2005 11:15:03)

Ja, naša Ela je imela krče, vendar jih (hvala Bogu) nima več. Kaka pa že od samega začetka 3-4 krat na dan, tako da s tem nimamo problema. Bom pa za vsak slučaj kupla Hipp 1 Pre, škodit itak nae more.

L.P. zdej pa res gremo, me moj že preganaj. Vam sporočim rezultate.

:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:




Špacka -> HIPP (25.5.2005 11:18:39)


Vidim da zelo hvalte Hipp, me kar drži, da bi probala zamenjat, ker smo drugač na Aptamilu Pre in vse lepo in prav, tud prebava se je uredila, tako da včasih kaka 1-2 na dan, al pa na dva dni, sam me moti, da se revca zraven tako napenja, je čisto rdeča v obraz, sam ne vem al je to od tega?
Verjetno bom kar probala, ker še nisem slišala, da ga katera ne bi pohvalila:zmeden2:

Lp




spacey -> HIPP (25.5.2005 11:18:40)

Evo vračam... Jeeeee:)-




Blink1 -> HIPP (25.5.2005 11:22:50)

Špacka...moja Neja je pri Aptamilu zraven jokala....:((:(( Revica.

Drugače pa že od nekdaj vedno ful pritiska...pa naj je trdo ali mehko. Ne vem zakaj:zmeden2: Tudi zdaj pri skoraj 10 mesecih še vedno pritiska, da je vsa rdeča. Pa zdaj samo 2x na dan dobi mlekca.




deily -> HIPP (25.5.2005 12:43:15)

Pozdravljena

Na forumu sem zasledila, da lahko dobiš hrano na recept, zato me zanima komu moraš povedat, da ti ga napiše(G. ali pedijatrinji). Mi namreč uporabljamo Bebo. Verjetno je vseeno katero mleko daješ, ali?

LP Deily in Nateja




dory -> HIPP (25.5.2005 18:27:08)

Nemski hipp je bolj topen in manj masten...ta hipp kupljen kjerkoli pri nas razen v mullerju,ki je nemski povzroca krce...ravno zaradi zgoraj nastetega :)..preverjeno




metuljčica 5 -> HIPP (25.5.2005 18:55:59)

Ja ,kaj je zdaj boljši nemški ali avstrijski?:zmeden2:




dory -> HIPP (26.5.2005 7:20:48)

Tud uni kupljen v avstriji je ok...sej ta na nasem trziscu se dela za nas trg v avstriji...ja ocitno smo se vedno tretjerazredni :(




Blink1 -> HIPP (26.5.2005 10:34:04)

Nemški je boljši. Dobiš ga v Mullerju ali v Avstriji. V glavnem so večje škatle, vse gor v nemščini napisano, pa še Made in Germany (ne Austria):)




Stran: [1]