Aptimil, Novalac ali milumil (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dojenje in dodajanje



Sporočilo


Mami26 -> Aptimil, Novalac ali milumil (22.6.2009 21:07:28)

Pozdravljene,

glede na to, da se nisva mogla dojiti, smo začeli s stekleničko. Kupili smo Aptimil in je bilo vse o.k. nato sem kupila Aptimil comfort in imam občutek da mu ne odgovarja (krči, vetrovi), zato smo ponovno na navadnem, čeprav se mi vse skupaj zdi čuno, saj je comfort proti krčem - ne vem kaj si naj mislim.
Zanima pa me kakšna je razliika med otroškim mlekom Aptimil, Novalac in Milumil. Če morda katera ve.

Hvala za odgovor.




salcka -> RE: Aptimil, Novalac ali milumil (23.6.2009 7:22:18)

jaz uporabljam Novalac IT.
aptamil jo je zapiral. tudi comfort.
milumil pa ima preveč dodanega sladkorja.




Katy78 -> RE: Aptimil, Novalac ali milumil (23.6.2009 8:37:12)

Tudi našega je zapiral tako navaden Aptamil kot tudi Aptamil Comfort. Razlike med vsemi temi mleki niso velike, saj tudi ne morejo biti. Meni so že v porodnišnici rekli, da Aptamil in Milumil, ki sta od istega proizvajalca, kar pogosto zapirata. Mi smo potem kupili Novalac in je bilo v redu. Sicer pa vsakemu dojenčku odgovarja drugo mleko, tisto, ki ene zapira ali imajo po njemu krče, je za druge super. Tako da boš morala sama ugotoviti, katero mleko odgovarja tvojemu. Moraš pa na enemu mleku vztrajati vsaj en teden, ker šele potem lahko rečeš, da mu mleko odgovarja ali ne. Pri nas se je prebava ob pitju Novalaca uredila šele po enem tednu. 




naia -> RE: Aptimil, Novalac ali milumil (23.6.2009 18:52:38)

ne poznam razlike, ampak prisegam na Novalac




Anonimen -> RE: Aptimil, Novalac ali milumil (23.6.2009 18:59:57)

Tudi jaz imam Novalac in sicer čisto navadnega. Vse ostale različice se mi zdi da so tržna niša. Pa še v Avstriji je skoraj še enkrat cenejši.




Stran: [1]