kratki rokavi in gole nogice (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


miska2004 -> kratki rokavi in gole nogice (18.6.2009 14:49:48)

Pozdravljene punce,
mene pa zanima, kdaj lahko [sm=duda.gif] oblečem v kratke rokave in pustim gole nogice, da brca... Stari smo 3tedne, jaz sem mnenja, da je še prezgodaj, mama pa pravi, da ne. Sem pozabila patronažko vprašat.

hvala za vaše mnenje in napotke. lp




Čebel@ -> RE: kratki rokavi in gole nogice (18.6.2009 15:43:50)

moja je pri 4m večino časa v kratkemu rokavu,bosa je pa zunaj le,če je full vroče pa še to imava senčnik na vozičku

jaz bi jo dala v kratke,samo merki na sončka




kekso -> RE: kratki rokavi in gole nogice (18.6.2009 15:50:15)

Zdravo,

moja je sicer stara 10 mesecev in sedaj nosi kratke rokave ter ima gole nogice.

V tvojem primeru bi še malo počakala, saj še bo dovolj priložnosti.

LP




nia5 -> RE: kratki rokavi in gole nogice (18.6.2009 15:59:30)

Bebikam je prav tako vroče kot nam, tako da če se ti zdi da je dovolj toplo, bi jo jaz na tvojem mestu za kratek čas pustila, saj so dojenčki zelo radi nagi.
Sem maja videla pri P, da je ena imela sicer še čist majhno bebo oblečeno v trojne dolge rokave, zunaj pa vroče [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley29.gif[/image]
Poskusi se po svojem občutku ravnat.




potepinček -> RE: kratki rokavi in gole nogice (18.6.2009 20:32:43)

Mi smo bili lani s 4 tedne starim na morju. Čez dan je bil samo v bodiju, brez nogavičk.




majaS80 -> RE: kratki rokavi in gole nogice (18.6.2009 20:53:19)

Če je vroče potem sigurno lahko ima kratek rokav in absolutno v senco, nogice je najbolje da probaš, ča so v zoknih tople ali celo spotene potem daj kar dol, samo večkrat preveri in če se ohladijo hitro zokne gor....




Najaa -> RE: kratki rokavi in gole nogice (18.6.2009 21:19:27)

Vzunaj je lahko komot brez nogavičk. Notri pa z njimi. Delaj tudi po občutku. Če npr. zapiha veter ali če ima hladne nogice, mu daš nogavičke pač nazaj gor.
Moja je večinoma brez nogavičk pri tej vročini.




nejcko -> RE: kratki rokavi in gole nogice (18.6.2009 21:52:14)

Naša ta srednja je rojena v začetku julija in sem jo kar kmalu dala v kratke rokave in kratke hlače ali pa je bila samo v bodiju - mislim, da nekje pri 3 tednih. Ko je bila stara en mesec, smo šli že na morje in tam je bila v kratkem.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (18.6.2009 22:24:36)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Naja31 -> RE: kratki rokavi in gole nogice (19.6.2009 8:58:05)

Pri 30ih stopinjah sigurno lahko. 




Stran: [1]