[Brisano sporočilo] (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (16.6.2009 23:19:38)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Anonimen -> RE: Raid proti komarjem... (17.6.2009 7:48:38)

Eni moji prijateljici je po teh stvareh v vtičnici bilo ful slabo. Zjutraj je vstajala cel omotična z glavoboli..
Jaz ga uporabljam že par let (imam strešno okno in ni možnosti narediti gor mrežo) in hvala bogu ni nobenih problemov. Je pa res, da ga imam v tisti vtičnici, ki je najdlje od postelje.
Kako to škodi zdravju nisem zasledila nikjer. Je pa res, da imam kakšen učinek tudi na človeka.




ALWAYS LARA -> RE: Raid proti komarjem... (17.6.2009 8:21:04)

mi mamo une lučke po sobah...k oddaja ledica modro svetlobo, komarci grejo v lučko v lučki jih pa štrom ubije. ne oddaja nobene smrdljive kemikalije, men se zdi ok.




Nika v službi -> RE: Raid proti komarjem... (17.6.2009 9:16:12)

Kje kupiš tele ubijalske lučke?[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




zvesta -> RE: Raid proti komarjem... (17.6.2009 10:47:17)


IZVIRNO SPOROČILO: ALWAYS LARA

mi mamo une lučke po sobah...k oddaja ledica modro svetlobo, komarci grejo v lučko v lučki jih pa štrom ubije. ne oddaja nobene smrdljive kemikalije, men se zdi ok.



ja, samo mene strašno moti ponoči svetloba... se počutim kot v disku in ne morem spat :(




ninocka -> RE: Raid proti komarjem... (17.6.2009 11:39:35)

IZVIRNO SPOROČILO: ALWAYS LARA

mi mamo une lučke po sobah...k oddaja ledica modro svetlobo, komarci grejo v lučko v lučki jih pa štrom ubije. ne oddaja nobene smrdljive kemikalije, men se zdi ok.



Jst ma pri tamalih tud tole lucko (iz Hoferja), pa se je zgleda en komar pretihotapil mimo in ga ne najdem in sta obadva popikana. Pa s tem, da jih se vsak vecer pospricam z Offom al pa tistim od Chiccota...
Mi2 mava pa raid na tekocino in na tabletke, pa bolj ali manj mamo to kar vsepovsod (dnevna, spalnica...), ker zivimo blizu gozda in je tega mrcesa na polno...[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]




Stran: [1]