|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spalna vreča od Odeje Škofja loka
23.5.2005 21:28:06   
BONI*
Imamo to spalno vrečo, ki se meni zdi na otip bolj tanka. Rokave ima tanke (samo ena plast bombaža), poleg tega pa je Luki še precej prevelika.
Tiste, ki poznate to spalno vrečo, mi povejte, ali je ta spalna vreča primerna za ta letni čas in te temperature, ali je prevč topla.
Luka (5,5m)spi v bombažnem spalnem pajacu + ta spalan vreča + tanka bombažna dekica do pasu, pa zadnje dnoči zelo nemirno spi in ko se zbudi za jest čutim, da ima moker hrbet in tilnik.
Brez spalke se ga ne upam pustiti, ker se obvezno čisto odkrije.
A je preveč oblečen. Kaj ki svetujete, kako naj ga oblečem za ponoči:zmeden:

lp,Boni
Neposredna povezava do sporočila: 1
   spalna vreča od Odeje Škofja loka
23.5.2005 21:33:16   
Zea
Če je moker je preveč oblečen. Naša te dni spi le v bodiju in tanki spalni vreči brez rokavov. Jaz se vsak večer sproti odločam glede na temperaturo koliko bi jo oblekla oz. slekla. Zdaj so dnevi (in noči) tako tople, da ne smeš pretiravat.

(odgovor članu BONI*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   spalna vreča od Odeje Škofja loka
23.5.2005 21:48:30   
afrika
Pri nas mora biti zdaj obvezno samo ena bombažna plast oblačila (tanki bombaž), pa z odejico (pleteno iz domače ovčje volne + oblečeno v prevleko) je pokrit do pazduh. Če mu dam kaj več - če so slučajno kje dve plasti oblačil - švica.

(odgovor članu BONI*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   spalna vreča od Odeje Škofja loka
23.5.2005 22:05:18   
Tajča & Jaka
Mi imamo isto kot Zea. Spalko brez rokavov in eno plast tankih bombažnih oblačil.

(odgovor članu BONI*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   spalna vreča od Odeje Škofja loka
23.5.2005 22:09:09   
Anonimen
Meni se tudi zdi vreča brez rokavov prijetnejša. Seveda je tudi bolj zračna.

(odgovor članu BONI*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   spalna vreča od Odeje Škofja loka
24.5.2005 11:00:29   
BARBARA R.
Se pridružujem vsem danim izjavam.Še pozimi nisem uporabljala spalne vreče z rokavi, kaj šele sedaj :zmeden:.Mislim, da ni primerna.

:muca:

(odgovor članu BONI*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   spalna vreča od Odeje Škofja loka
24.5.2005 12:22:05   
jogina
ma jaz res ne vem no če ne boš ti vedla kaj ugaja tvojemu otroku potem pa res ne vem.ma nekater ma prav presenečate z takimi glupimi vprašanji

(odgovor članu BONI*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   spalna vreča od Odeje Škofja loka
24.5.2005 13:35:18   
BONI*
Jogina, a ti si vedno v vse kar počneš 100% in nikoli nisi za nič v dilemi? Blagor se tebi!

Lp, Boni

(odgovor članu BONI*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   spalna vreča od Odeje Škofja loka
24.5.2005 13:40:13   
jogina
take neumnosti pa res ne sprašujem.če pa te res tolko skrbi vprašaš tvoje bližnje ne pa da tle sprašuješ in čakaš na najboljši odgovor . ma dej kolko let imaš ....

:((

(odgovor članu BONI*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   spalna vreča od Odeje Škofja loka
24.5.2005 13:45:14   
jogina
ma kaj ti se še vedno pokrivaš z koutrom ? ma ti veš da se mora otroke oblečt tako kot si ti oblečena oz. otrok ima višjo temp. telesa od nas. Jaz nisem 100% v vsem kar počnem vem pa kdaj je mojemu otroku vroče če pa ne veš pa potipaš otrokov tilnik.

Za to ne rabiš imet ne vem kakšen IQ.

8)

(odgovor članu BONI*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   spalna vreča od Odeje Škofja loka
24.5.2005 14:51:08   
BARBARA R.
Jaz se pozimi in poleti pokrivam s kovtrom.Samo vem, da nisem merilo za oblačenje moje hčere.

:muca:

(odgovor članu BONI*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   spalna vreča od Odeje Škofja loka
24.5.2005 19:48:58   
Anja167
Jogina, tukaj smo se navajeni mal lepše pogovarjat...

(odgovor članu BONI*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   spalna vreča od Odeje Škofja loka
24.5.2005 21:47:03   
BONI*
Draga Jagodina, sicer ne padam na pravokacije, ampak če že glih sprašuješ, naj ti povem, da se jaz še vedno s kovtrom pokrivam in da bom 29. junija stara 29 let.

Lp, Boni

(odgovor članu BONI*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   spalna vreča od Odeje Škofja loka
24.5.2005 21:51:23   
Anonimen
Jaz se tudi s kovtrom pokrivam, pa sem stara 38 let. In ja, tu se pogovarjamo kulturno, vpraša se pa lahko vse, česar se ne ve. Pametni sprašujejo.

(odgovor članu BONI*)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Angelska imena za deklice in dečke
Preverite seznam prelepih in zelo posebnih imen za dečke in deklice, ki nosijo angelski pomen.




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?