e bay (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Spark -> e bay (13.6.2009 10:43:51)

Vem, da je bila tema s tem naslovom že 100x odprta, ampak.
Kakšne imate izkušnje z UK e bayom? Kaj pomeni pay pal? Koliko stane poštnina? V kolikem času dobiš pošiljko? Na kaj naj bom pozorna?
Prosim vas za pomoč.




ZmajTolovaj -> RE: e bay (13.6.2009 10:52:00)

Izkušnje super, sicer pa nima veze, ali je angleški, nemški, francoski ali kateri koli drugi, odvisno je od prodajalca, kako skomunicira, kako hitro pošlje, koliko se drži dogovora itn.
Paypal je način plačila, pri njih si ustvariš račun in ko naslednjič plačuješ prek Paypala, samo vtipkaš svoje geslo in to je to. Ni treba vsakič na novo pisat naslova, št, kartice itn. Simpl in fajn.
Poštnina se razlikuje, kaj in kako ti pošljejo. Če še ni navedena, pošlji mail prodajalcu in ga vprašaj, koliko bi za določen izdelek prišla poštnina.
Pozorna, jah pozorna bodi na oceno prodajalca. Ocena je sestavljena na podlagi mnenj in komentarjev tistih, ki so s tem prodajalcem že poslovali.




Spark -> RE: e bay (13.6.2009 22:45:31)

Hvala ti za ta podatek.
Malo mi angleščina peša, ampak danes sem kao kupila nekaj. Sedaj pa ne vem, ali moram še kaj urediti oz. ali moram na koncu ko že plačam, še kaj potrditi.
Ker dobila sem 3 maile, pa ne vem, a moram še kaj urediti.




ZmajTolovaj -> RE: e bay (14.6.2009 21:46:52)

Če si plačala in so ti na mail poslali račun, potem je to to.




Spark -> RE: e bay (15.6.2009 7:28:03)

Ok, kartico sem videla da je bremenjena. Hvala ti. 




Spark -> RE: e bay (21.6.2009 22:35:49)

A kdo ve v kolkem času pride dostava iz UK?
Naročila sem 13. in dobila sem mail, da bo pispelo v roku od 3 - 5 dni, pa še nič.
Pa tudi zanima me, a poštar prinese pošiljko in ali moram še kaj doplačati, ali je to že vse v ceni, ki sem jo plačala s kartico?




ely* -> RE: e bay (22.6.2009 20:30:32)

nič ni treba doplačat, ko poštar pride, nč bat [sm=smiley1.gif]




Stran: [1]