hipp 1 (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dojenje in dodajanje



Sporočilo


luksy -> hipp 1 (12.6.2009 12:50:56)

zanima me, če je imela katera kakšne teževe pri hipp 1 in kakšne?
Moj sin kaka normalno 2x na dan,zjutraj normalno, zvečer pa včasih mogoče malo prevodeno in po skoraj vsakem obroku normalno podre kupčka, pri drugem podiranju pa obvezno bruhne nekaj mleka. Včasih bruhne še pozneje, tako da je malo nerodno če gremo kam ali pa ga kdo drži v naročju pa potem bruha. Ni veliko, sam tolk da je nerodno. Vmes je blo že v redu par dni, zdej pa se je to spet ponovilo. Mleko ma rad pa tudi drži mu po 4 ure. Ali ima katera kakšne izkušnje? Prej sem dodajala novalac, pa je bil kr naprej lačen pa ful se je matral pri kakanju.




jan6leon -> RE: hipp 1 (14.6.2009 22:52:39)

mi smo pristali na hippu, predtem pa smo preizkusili vse vrsteaptamila, novalaca, milupa,...... KATASTROFA. Bruhanje v loku, krči  in nenormalno bruhanje po aptamilu, po novalacu sploh ni bil sit. Hipp nam najbolj odgovarja, čeprav še vedno polivamo pri podiranju kupčkov in tudi še kasneje. meni se to že zdi normalno, ker se normalno redi in ni panike. Kar je zoprno res, če greš kam, sva večinoma oba pobruhana, tako da menjujemo majice, slinčke in plenice, da nam bo pralni stroj crknil. Mi smo stari štiri mesece in smo presedlali na hipp2, ker je enke spil skoraj tri deci in jedel na dve urci in takrat smo polivali kot nori.




Stran: [1]