Bi mogoče jedel (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


corfu -> Bi mogoče jedel (23.5.2005 8:33:48)

Zadnje dni opazujemo našega :duda: in ugotavljamo, da kadar jemo, tako gleda žlico, ki jo nosimo v usta, obenem pa odpira svoja usta npr. če ga imam v naročju. Kaj mislite, da bi rad že kaj poskusil?A naj poskusim čisto počasi s korenčkom, pa bom videla kakšna bo reakcija?:zmeden2: A moram potem, ko bova uvajala gosto hrano, obvezno ponuditi tudi čaj, oz. tekočino za odžejat' Kateče čaje, sokove... jim ve nudite?


Lep dan vsem skupaj!:rozica:




gobacius -> Bi mogoče jedel (23.5.2005 8:37:56)

Ja koliko pa je star vaš nadebudnež???
Ja čaj pa obvezno ker bo žejen!!!8):bravo:;)




corfu -> Bi mogoče jedel (23.5.2005 8:40:06)

Naš škratek je star štiri mesece in pet dni!




asso -> Bi mogoče jedel (23.5.2005 9:39:15)

Mislim, da ne bo nič narobe, če poskusiš. Boš videla, če je že pripravljen ali je to zanimanje kaj drugega.

lp asso




špelica -> Bi mogoče jedel (23.5.2005 10:12:52)

Mislim, da je prezgodaj, četudi pravijo, da po 4.mesecu lahko.




Anonimen -> Bi mogoče jedel (23.5.2005 10:30:47)

kamot lahko. kako žličko za probat mu kr dej. pa kak čaj tut lohk, al pa navadno vodo.

lp, lara




cukrmali -> Bi mogoče jedel (23.5.2005 21:40:49)

Pri nas se korencek ni izkazal za najbolj primerno hrano, ker zapira. Ob gosti hrani itak hitro zacnejo bolj trdo kakat, zato je vcasih bolj primerno jabolko. Take so moje izkusnje. Sicer pa mi smo zaceli pri tocno tej starosti.




skuštrana -> Bi mogoče jedel (23.5.2005 22:25:43)

Moja mala :duda: je tud zadnje dni začela reagirati podobno kot tvoj mali škrat pa sem se tudi že spraševala kaj naj naredim. Super da si odprla temo namesto mene...Naša je malo starejša, skoraj 5 mesecev že ima in ker imava 1.6 drugo cepljenje bom z uvajanjem do takrat počakala, da malo povprašam pediatrinjo..Sam mi jo je pa tak žal, ko tak milo gleda in cmoka kadar mi jemo...




Stran: [1]