|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krči in dojenje
22.5.2005 16:01:44   
timi.
Živijo punce!

Moj mali Timi (star 14 dni) ima grozne krče, da postane ves rdeč v glavo, malce zajoče in ga ful zvije v kepico, potem pa se naprej doji. In to vsake pol minutke, tako se mi že smili, da ga vmes masiram po hrbtku, pa po trebuščku, pa malo pomaga. Zakaj se to dogaja? S čim lahko to preprečim? Ko sem vprašala patronažno je rekla, da je še premlad za krčke, ali je to res? Prosim pomoč!

Pozdravček, T.:duda::duda::duda:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   krči in dojenje
22.5.2005 17:00:08   
Naja31
Ojla,

jaz mislim, da za krce ni premlad. Meni so tudi vsi govorili, da se krci pojavijo sele kasneje, ampak moj jih je sigurno imel ze pri 14 dnevih. Pa tudi moja svakinja je rekla, da jih je njen imel takoj ko je prisel iz porodnisnice.
Kako pomagati?
Se iscemo ucinkovito resitev:zmeden:, ki itak ne obstaja. Mopj je star sele 6 tednov, tako da nimam veliko izkusenj s tem.
Cim vec crkljanja in mirnih zivcev! Naj te tolazi, da bo minilo.

Lp, Naja

(odgovor članu timi.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   krči in dojenje
22.5.2005 17:21:37   
eva1
Jap to so krčki-se jih še predobro spomnem! Pomaga, če mu redno kupčke podiraš-vsaj pri nam je! Na en podoj(cca.20 minut) sem ga 3-5 krat prekinila, ga dvignila mu podrla kupčke in je blo boljš! Nekje pri 6 tednih, ko se je pa sam "naučil" podirat kupčka(tut kr med podojem-spusti bradavico in ornk "rigne" pa ziza naprej) in od takrat nimamo več krčev!
Zdej ne vem, ali je vsa poanta v tem, ali so preprosto izginili, pa ne vem:zmeden2:
Je pa res, da ga je vsak večer zvijalo, ne samo med podoji-uglavem-minilo je-hvala bogu!
Sej bo pri vas tudi kmalu-malo še zdrži!
Lp, Eva in Luka

(odgovor članu timi.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   krči in dojenje
22.5.2005 18:41:52   
mika
Kar hudo mi postane ko berem o krčih, ker je meni šlo na jok ko se:duda: je zvijala. Seveda je rešitev: prva je redno podiranje kupčkov, druga pa so kapljice in masaža z brinjevim mazilom. Mi smo uporabljali Lefaxin kapljice in babynos oboje iz Avstrije. Od začetka mi je bilo hudo, kaj mora revica pit, pa je komaj na svet prišla, ampak te kapljice so narejene za dojenčke in jim s tem pomagamo, ko revčki trpijo.
Moja :duda: je dobila krče 13.dan, tako da tvoj sinek ni premlad.
Upam, da boste čimprej našli ta pravo rešitev.

(odgovor članu timi.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   krči in dojenje
22.5.2005 20:38:00   
Anonimen
Mi smo imeli krče že, ko je bil star 10 dni. In potem vse do dveh mesecev in pol. Blažili smo jih s kapljicami Lefaxin (Avstrija), brinjevo mazilo (masaža po trebuščku) in komarčkov čaj. Pa smo prebrodili, čeprav bi včasih komu vrat zavila, ko so mi pravili, to je treba skozi dat, nama pa se je srce paralo, ko sva ga gledala zraven, pa nisva več vedela, kako mu pomagati.

(odgovor članu timi.)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   krči in dojenje
23.5.2005 7:11:32   
BARBARA R.
Pri nas ni pomagalo nič.Samo veliko dobre volje in še več energije.

Minili pa so pri skoraj štirih mesecih.

:muca:

(odgovor članu timi.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




buče
Lelly28 RR

Ali ste za noč čarovnic izrezali bučo?

da (33%)

ne (67%)


Število vseh glasov: 21

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!