kašlja,kiha in zeleno kaka (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Čebel@ -> kašlja,kiha in zeleno kaka (7.6.2009 18:50:57)

pozdravljene mamice!
na vas se obračam po nasvete in sicer......
Jaz sem se prehladila in mi pušča nos + kašljam.....sem pa okužila tudi pupo(skoraj 4m)in ona full kiha in kašlja-začela je  danes.......prejle je pa 2x kakala zeleno+lepljivo(full malo,za en prdec)........dopoldne je že 2x kakala ampak takrat je bil kakec normalne rumene,zenfaste barve(je bila pa obakrat čisto polna plenička)......no uglavnem.......sem poklicala v ZD in po telefonu sestri vse razložim......no glede na to da je nedelja in da ne pričakujem da se ona spozna na dojenčke,jo pač vprašam za mnenje(mi je žal da nisem še zdravnice zahtevala)......no in ona meni reče da je mala ziher lačna-je pa pojedla 5 minut preden sem klicala in pojedla je toliko kot vsakič........sem tej sestri omenila,da jo blazno srbijo dlesni in da če je možno da bodo zobki(jaz sem prvega dobila pri 4m) in ona mi reče da je itak vse normalno......no še povem da sem ji merila vročino v ritki in da je pokazalo 37,2C
kaj ve mislite?me mora skrbeti?skos ji pucam noska,zvečer ji bom naredila inhalacije in polikano pleničko ji bom dala na prsi-še kakšen nasvet?

hvala vam že v naprej[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Anonimen -> RE: kašlja,kiha in zeleno kaka (7.6.2009 20:36:45)

Moja je stara 5 mes in je kar nekaj časa kakala (ne vedno) zelenkasto. Sem P vprašala, ko sva imeli drugo cepljenje pa je dejala, da se je verjetno s čim okužila in da je to znak. In da se je sama ubranila tej okužbi. Bili so pa res vsi prehlajeni okoli naju in se je očitno nečesa nalezla. Zdaj pa že par dni kako lepo rumeno, zadnjič celo malo oranžno, ker je spila malo korenčkovega soka. Kar lahko P naredi je, da da pregledati kri. Samo ne vem pa, ali mora mali imeti vročino ali ne. Malo opazuj, če se ti bo pa zazdelo, pa kar P pokliči in pelji otroka vsaj pokazat. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Sončnica1 -> RE: kašlja,kiha in zeleno kaka (8.6.2009 17:46:03)

Pozdravljena!

Glede zelenega blata, so nam v posvetovalnici rekli, da je to od plinov iz otrokovega črevesja, večkrat pa se lahko v blatu pojavi tudi sluz. Nam je sestra rekla, da je to čisto normalno in da se nam ni treba nič bati.
P.S.: Otrok ( star 2 meseca) je dojen.




botrca -> RE: kašlja,kiha in zeleno kaka (9.6.2009 9:30:22)

Da boš pomirjena pojdita se vseeno pokazat k P.




Stran: [1]