stolček za hranjenje na dopust? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


suzanica -> stolček za hranjenje na dopust? (5.6.2009 8:33:36)

oj, a ste vi jemale zraven stolček za hranjenje? kje je bil vaš dojenček na morju pri hranjenju, pa pri igri?lp




pf -> RE: stolček za hranjenje na dopust? (5.6.2009 8:36:05)

Za prvi maj je jedla na fotelju v hotelski sobi, ker je bila še premala za hotelsko hrano in sem ji kosilo dala pripravila v sobi, čez dan pa v vozičku dosti. Drugače je pa bila malo še na postelji, pa malo v prenosni postelji, pa malo na rokah. Mi ga ne bomo nosili zraven, se bomo že znajdli brez, ker gremo za 14 dni in bomo že itak preveč krame.




špelin@ -> RE: stolček za hranjenje na dopust? (5.6.2009 8:38:54)

Ja, pri prvi sem vlačila s seboj stolček za hranjenje. In še goro drugih reči. Pri drugih dveh pa ne več. Ni prostora [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image] Hranim ga v vozičku, igra se na tleh, tudi plastični krožnik s koščki hrane mu dam kar na nižjo mizico, da stoji zraven in je. Ko še ni stal, je dobil krožnik kar na normalno jedilno mizo, vzela sem ga v naročje in je jedel.




Hope2 -> RE: stolček za hranjenje na dopust? (5.6.2009 8:53:45)

v vozičku, na rokah, bumbo stolček




ninocka -> RE: stolček za hranjenje na dopust? (5.6.2009 9:01:56)

Dokler sta bila v lupinici, sem ju hranila v lupinici, drugace pa smo s sabo jemali antilopa - un del za sedet je itak velik kot kahla, noge pa poberes ven in tud ne zavzamejo veliko prostora. 




t5t6 -> RE: stolček za hranjenje na dopust? (5.6.2009 9:31:36)

Nikoli ga nisem vzela s seboj. Že tako je bilo preveč ostale prtljage. Hranila sem jih v lupinici, kasneje pa kar v vizičku ali v naročju. Pri kakih 10 m pa sem jih že posedla na normalen stol in jih podložila s povštri.




Anonimen -> RE: stolček za hranjenje na dopust? (5.6.2009 9:42:22)

Mi smo Antilopa kupili ravno zaradi dopustov in pa za kbabici.




Katrin -> RE: stolček za hranjenje na dopust? (5.6.2009 10:04:04)

Mi dopustujemo v prikolici in lani smo imeli stolček s seboj, letos pa bosta škratka jedla kar pri majhni plastični mizici [sm=smiley1.gif]




Nina00 -> RE: stolček za hranjenje na dopust? (5.6.2009 10:48:36)

Pri prvem smo vzeli s seboj. Star je bil 7 mesecev in je bilo vedno povsod okoli njega vse polno hrane. Sva bila pa z malim na morju dober mesec, družba se je pa menjala.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (5.6.2009 11:05:14)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




abi -> RE: stolček za hranjenje na dopust? (5.6.2009 11:16:27)


HandySitt otroški stolček družini doma in na poti olajša vsakdan! Otroški stolček je popolnoma zložljiv in ga je izredno lahko prevažati – odličen...
www.minisvet.si




Stran: [1]