|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   adecco
4.6.2009 15:21:24   
birdy
Hoj,
mal me zanima če ma kera izkušnje z Adeccom, to je kot nek posrednik k ti službo zrihta. Moj je namreč šel na razgovor, in tam so mu rekl da gre to prek adecca. Neki imam pa v glavi da so ble s tem posrednikom ene težave. A se kera kej spomne?

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010

Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
4.6.2009 16:09:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu birdy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: adecco
4.6.2009 21:07:28   
katrinka
osebno imam zelo slabe izkusnje z njimi, soprog je bil zaposlen pri neki firmi preko njih, pobirali so provizijo, niso plačevali redno, vse mozne nezakonitosti, sele po močnem kreganju in klicu ter obisku inspekcije so vse uredili, res pa je da se je to dogajalo pred 5 leti in lahko da so sedaj na nivoju kot morajo biti

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: adecco
4.6.2009 21:21:57   
ZmajTolovaj
Jaz sem bila pri njih na razgovoru, ko so delali selekcijo za eno firmo, in imam fajn izkušnje z njimi. Prvi razgovor je bil pri Adeccu, potem so naslednji krog kandidatov poslali direkt na firmo in smo se tam naprej menili, kako in kaj. Pa tudi, zaposlili so potem izbranega kandidata najbrž direkt na firmi, saj Adecco je samo posrednik? Kolikor sem jaz seznanjena, no.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: adecco
4.6.2009 21:24:08   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj
Jaz sem bila pri njih na razgovoru, ko so delali selekcijo za eno firmo, in imam fajn izkušnje z njimi. Prvi razgovor je bil pri Adeccu, potem so naslednji krog kandidatov poslali direkt na firmo in smo se tam naprej menili, kako in kaj. Pa tudi, zaposlili so potem izbranega kandidata najbrž direkt na firmi, saj Adecco je samo posrednik? Kolikor sem jaz seznanjena, no.

Ne, delajo tudi tako, da oni za določenega naročnika na svojo firmo zaposlijo ljudi in jih potem "oddajajo".

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: adecco
4.6.2009 21:24:48   
Pigy
Če bo zaposlen preko njih naj pričakuje manjšo plačo kot delavci ki so zaposleni prav v podjetju, plačo adecco izplačuje vsakega 18 v mesecu, regres je letos konec junija.
Če ima možnost da ga kasneje vzame podjetje iz agencije naj se zaposli prek njih, sej drugače so sedaj čist ok, samo kaj ko je plača manjša. Jaz naprimer imam plačo 500 eurov neto, delavec ki je zaposlen prav za podjetje pa ima 650-700 eurov, tko nekak se giblje razlika. lp

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: adecco
4.6.2009 21:25:45   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: katrinka
osebno imam zelo slabe izkusnje z njimi, soprog je bil zaposlen pri neki firmi preko njih, pobirali so provizijo, niso plačevali redno, vse mozne nezakonitosti, sele po močnem kreganju in klicu ter obisku inspekcije so vse uredili, res pa je da se je to dogajalo pred 5 leti in lahko da so sedaj na nivoju kot morajo biti

Žal ta sistem še vedno precej škripa user posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: adecco
4.6.2009 21:54:13   
birdy
Hvala vsem.user posted image
nenazadnje pa niti ni dobil službe. Zaenkrat je še zaposlen in niso mogli čakat tok da bi njemu odpovedni rok poteku. Tako da zaenkrat ostaja kjer je.


_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: adecco
5.6.2009 6:39:34   
Ronči
IZVIRNO SPOROČILO: Pigy

Če bo zaposlen preko njih naj pričakuje manjšo plačo kot delavci ki so zaposleni prav v podjetju, plačo adecco izplačuje vsakega 18 v mesecu, regres je letos konec junija.
Če ima možnost da ga kasneje vzame podjetje iz agencije naj se zaposli prek njih, sej drugače so sedaj čist ok, samo kaj ko je plača manjša. Jaz naprimer imam plačo 500 eurov neto, delavec ki je zaposlen prav za podjetje pa ima 650-700 eurov, tko nekak se giblje razlika. lp



ADECCO PLAČA TOLIKO KOT REČE PODJETJE, NA TO PA POSEBEJ PLAČA PODJETJE PROVIZIJO. ups črke...


_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: adecco
5.6.2009 13:03:16   
Pigy
ADECCO PLAČA TOLIKO KOT REČE PODJETJE, NA TO PA POSEBEJ PLAČA PODJETJE PROVIZIJO. ups črke...


Sej ta provizija je pa razlika med plačo zaposlenega prav za podjetje in plačo ki je zaposlen preko agencije. Te agencije so po eni strani dobre po drugi pa ne. 

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: adecco
5.6.2009 13:05:36   
Anonimen
Mi smo preko njih dobili dva svoja delavca. Lahko povem, da imamo dobre izkušnje, vse je bilo po dogovoru, korektno, enega smo imeli preko njih še 3 mesece zaposlenega, preden smo ga k sebi vzeli in je bilo res vse popolnoma v redu.

(odgovor članu Pigy)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: adecco
5.6.2009 17:41:45   
Anonimen
Neki imam pa v glavi da so ble s tem posrednikom ene težave. A se kera kej spomne?


Tezave mi niso poznane, je pa res, da je obicajno placa preko njih nizja zaradi provizije.

(odgovor članu birdy)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: adecco
6.6.2009 6:51:39   
Ronči
IZVIRNO SPOROČILO: Pigy

ADECCO PLAČA TOLIKO KOT REČE PODJETJE, NA TO PA POSEBEJ PLAČA PODJETJE PROVIZIJO. ups črke...


Sej ta provizija je pa razlika med plačo zaposlenega prav za podjetje in plačo ki je zaposlen preko agencije. Te agencije so po eni strani dobre po drugi pa ne. 


pri nas ni bilo tako, delavec je imel enako plačo, agenciji smo pa povrh plačali provizijo. Nič ne bremeni delavca. Je pa odvisno od firme in ne od agencije.


_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: adecco
6.6.2009 6:53:11   
Ronči
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Neki imam pa v glavi da so ble s tem posrednikom ene težave. A se kera kej spomne?


Tezave mi niso poznane, je pa res, da je obicajno placa preko njih nizja zaradi provizije.



še enkrat poudarjam, tako je kot reče naročnik in ne agencija. Zaradi provizije priu nas niso ble manjše plače saj smatramo, da ne glede na to kako je delavec zaposlen (direkt al pa preko agencija) ne sme bit razlike v ceni.

Vse je odvisno od firme in ne od agencije.




_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: adecco
6.6.2009 9:56:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ronči

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Neki imam pa v glavi da so ble s tem posrednikom ene težave. A se kera kej spomne?


Tezave mi niso poznane, je pa res, da je obicajno placa preko njih nizja zaradi provizije.



še enkrat poudarjam, tako je kot reče naročnik in ne agencija. Zaradi provizije priu nas niso ble manjše plače saj smatramo, da ne glede na to kako je delavec zaposlen (direkt al pa preko agencija) ne sme bit razlike v ceni.

Vse je odvisno od firme in ne od agencije.





Imas prav.

(odgovor članu Ronči)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?