|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
21.5.2005 8:08:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Hrana
21.5.2005 8:53:13   
Primoza
Tukaj manjka podatek o starosti dojenčka.

Ker od enega leta naprej lahko je čisto vse, kar prenese.
Tako smo včeraj imeli praznovanje sprejetja v vrtec in je jedel olive (???), Brie (prej ga ne sme), tatarski biftek (prej ga ne sme), jagode (prej jih ne sme) pa še ene suhomesne izdelke. Saj to ni otroška hrana za vsak dan, amapak pri enkratnem hranjenju po enem letu ni več zadržkov, pa še všeč mu je.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Hrana
21.5.2005 8:58:49   
Blink1
Jaz sem kuhala zelenjavo, da se je omehčala. Tudi mešano in sem potem premiksala in nastal je 1 obrok. Pri kuhanju sem dodala timijan in malo soli. Pri mešanju pa še kislo smetano. Neja je to oboževala. Drugač pa - po občutku.

Knjige: Velika paparica za male papavčke (v knjižnici), Zdrava kuhinja za dojenčke in malčke (nekaj takega...tudi v knjižnici).

Imam pa na računalniku (je ena RR-jevka prepisala) pozetek iz Velike paparice, pa sporoči mail in ti pošljem.

LP
Nina

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Hrana
21.5.2005 9:00:14   
Blink1
Aja....riževo kašico sem dodajala za zgostitev. Zdaj ji naredim riž ali krompir kar zraven zelenjavne omakice.

Pa vedno sem malo solila.

In Lukrecija...ne se sekirat...tud jaz nisem mojster kuhanja, pa se že znajdeš:)-:)-

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Hrana
21.5.2005 9:07:37   
HuAnita
Tudi jaz sem 'švoh' kuharica, ampak odkar pripravljam hrano za prinčipeso, se mi je kar odprlo. Za moje pojme ji kuhar mes okusno, poje pa itak zelo malo, tudi pripravljenih kašic.
Zelenjavo velikokrat pripravim nad paro - se ohrani večina vitaminov. Za boljši okus dodajam kapljico olivnega olja, vodo, v kateri pa kuham zelenjavo in sadje, pa vedno prihranim in dodajam k hrani, če jo želim zredčiti.
Okuuuuuuuuuuuusne kašice pa sem našla v knjigi Zdrava kuhinja za dojenčke in malčke od Lizzie Vann (v Svetu knjige) - recepti so res enostavni, mala pa z veseljem poje, pa še v hladilniku jih lahko sparviš za en dan (torej: kuhaš en dan, drugi dan počivaš;))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Hrana
21.5.2005 10:18:29   
kimi
Sadje kuham skupaj, zelenjavo skupaj, makarone posebej, riž posebej potem pa miksam. Krompir in korenček ali pa samo zelenjavo ali pa samo sadje. Zmiksala sem pa kar z mešalnikom za orehe ker pač paličnega nimamo. Sedaj ko je star 1 leto nič ne miksam in je to kar mi. dO 8 MESECA SEM PA MIKSALA

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Hrana
21.5.2005 12:51:30   
lin
Jaz vsakič eksperimentiram.
Dam veliko zelenjave,pa če nedam krompirja,dam ali riž ali pašto.
Kuham dlje kot ko zavre,na koncu dam not še kakšen sirček in vse skupaj zmiksam z paličnikom.
Je pa res da zdaj se počasi privajamo na večje koščke tako da je velikokrat z nami(kar jemo mi)in ji samo z vilco pretlačim.
ko pa mamo za kosilo kaj takega kar ni za njo ji pa še zmeraj skuham njeno zelenjavico,samo čedalje manj

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Hrana
21.5.2005 13:00:33   
Blink1
Ups punce:(:( Se opravičujem za nepravilno informacijo. Ker se mi je pred mesecem dni zrušil računalnik, izgleda da se je izgubila datoteka s Paparico:((:((:((

če jo katera ima, bi jo tudi jaz še enkrat imela.

mail: ninika11@email.si

Lp
nina

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Hrana
21.5.2005 22:58:16   
andrejaz
Ninika - sem ti poslala datoteko na mail

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?