trip trap rezervni deli (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


moyca -> trip trap rezervni deli (3.6.2009 15:04:24)

mogoče kdo ve, kje se da dobiti mednožni pas za stolček trip trap?

dobila sem ga od tete, pa ta pas manjka [sm=smiley19.gif]




Kliki -> RE: trip trap rezervni deli (3.6.2009 15:18:05)

V kaki trgovin z otroško opremo pikapolonica, baby center ali pa buši...




Lunca1 -> RE: trip trap rezervni deli (3.6.2009 15:25:24)

V skrajnem primeru lahko skoz napelješ tud kak drug trak ali pas.




Hope2 -> RE: trip trap rezervni deli (3.6.2009 15:33:58)

se bom kar tu ugorala s vprašanjem. Mi smo ga tudi dobili, pa me zanima, če se da dokupit kaka podloga za sedenje. Malček samostojno sedi, ampak se še vseeno vozaka not in mu drsi.




Katy78 -> RE: trip trap rezervni deli (3.6.2009 16:14:35)


IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

se bom kar tu ugorala s vprašanjem. Mi smo ga tudi dobili, pa me zanima, če se da dokupit kaka podloga za sedenje. Malček samostojno sedi, ampak se še vseeno vozaka not in mu drsi.


Jaz sem ga tudi poceni dobila, pa mislim, da bom, ko bo stolček aktualen, tole http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=170381 dokupila, da bo bolj stabilno sedel v njem. Imajo pa še blazino http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=169706




moyca -> RE: trip trap rezervni deli (3.6.2009 20:35:52)


IZVIRNO SPOROČILO: Lunca1

V skrajnem primeru lahko skoz napelješ tud kak drug trak ali pas.


vem ja, improvizacija je vedno dobrodošla. Sam je vseeno lažje, če se kje da dobit tisti trak pa je stvar rešena;)




mojčca -> RE: trip trap rezervni deli (4.6.2009 8:05:35)

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

se bom kar tu ugorala s vprašanjem. Mi smo ga tudi dobili, pa me zanima, če se da dokupit kaka podloga za sedenje. Malček samostojno sedi, ampak se še vseeno vozaka not in mu drsi.


Jaz mislim, da imam eno blazinico, pa jo nismo nikoli uporabljali. Če si kje iz Gorenjskega konca, se lahko zmeniva, da pogledaš, če ti odgovarja.




kmarija -> RE: trip trap rezervni deli (4.6.2009 13:54:59)

te trakove za trip trap prodajajo v trgovini z rabljeno otroško opremo ob celovški cesti v lj (pozabila sem ime trgovine). So pa trakovi novi, jih šivajo. Cena pa tm mal čez 10 eur (nisem ziher)




nananaja -> RE: trip trap rezervni deli (5.6.2009 22:57:54)

na celovški je smrkolin.

za paske vprašajte v nolik kočevje, kjer tripp trappe delajo




Stran: [1]