Napihljiv grad (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


saraja -> Napihljiv grad (1.6.2009 15:36:47)

Pozdravljeni,

zanima me sledeče. V Hoferju (se opravičujem če delam reklamo) sem kupila napihljiv grad. Ko smo ga napihnili smo drugi dan opazili, da spodnji del spušča (čeprav ni se nobeden igral na njem). Potem sem ga šla zamenjat. Enake probleme imamo zdaj še z drugim. Ali je kdo kupil ta napihljiv grad? Vaše izkušnje?

LP




ssevin -> RE: Napihljiv grad (1.6.2009 15:45:20)

Jaz sem kupla to stvar samo v pikapolonici, pa je nekje spuščal, ko sem ga zamenjala je ta drugi bil ok. Ampak če bi še drugi spuščal bi jim đebala vse po spisku, ker to napihovanje in izpihovanje tudi ni kar tako. V glavnem, bolj ali manj je potem sameval, ker ni bilo nekega filinga skakat po tem(je pa res, da ni bil ne vem kako ogromen, za dva otroka mogoče). Jaz priporočam trampolino.




limati -> RE: Napihljiv grad (7.6.2009 16:44:41)

Malo denarja za trgovino vredu za vas po parih skokih problemi ,pušča predre se in je to
drugič dragi prijatelji pokličite podjetje ki se ukvarja z najemom oddajo napihljivih profesionalnih gradov
www.skokica.com
pa srečno




benika -> RE: Napihljiv grad (7.6.2009 17:35:18)

rugič dragi prijatelji pokličite podjetje ki se ukvarja z najemom oddajo napihljivih profesionalnih gradov
www.skokica.com
pa srečno


A to je plačana reklama al kako[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]

Mi smo napihljiv grad v Hofru kupili 2 leti nazaj in še sedaj je ko nov.




Šaki -> RE: Napihljiv grad (7.6.2009 19:15:45)

mi smo ga dobili..mislm da z bc .pa je tud ok...sicer pa vsaka taka stvar malo "pušča"




Nea_teja_ -> RE: Napihljiv grad (8.6.2009 11:36:49)

Mi smo ga kupil prejšno sezono pa je bil skoz na morju in je še vedno cel 




muška -> RE: Napihljiv grad (8.6.2009 13:06:05)

IZVIRNO SPOROČILO: limati

Malo denarja za trgovino vredu za vas po parih skokih problemi ,pušča predre se in je to
drugič dragi prijatelji pokličite podjetje ki se ukvarja z najemom oddajo napihljivih profesionalnih gradov
www.skokica.com
pa srečno



ne sploh ni reklama [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley29.gif[/image] , da bi pa katera od stalnih uporabnic prilimala kak svoj link gor, bi pa že bila štala in cel halo z brisanjem.   Ta pa je lahko meni nič tebi nič že celo dopoldne gor.

Hmmm , mogoče se bom tudi jaz na novo registrirala in začela moje linke gor popat, pa Marogica, pa Rija , pa morda še katera tudi. Zakaj pa ne, znajdi se a ne? .




Stran: [1]