Magični lonček - poročilo (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Errai -> Magični lonček - poročilo (20.5.2005 11:30:23)

Moram malo pohvalit našega Roka. :bravo:

Včeraj sem spraševala glede teh lončkov in čeprav sem dvomila, da jih bo naš dojel (ker tudi po flaši ne zna pit), sem šla popoldne nabavit bel Aventov ustnik z ventilčkom. Sem ga kar na navadno Aventovo flašo namontirala. Noter sem dala bebe čaj in zadevo servirala mulčku. Seveda je šla takoj v usta, ampak je samo grizel ustnik in jasno nič pil. Saj, kako pa naj ve, da se iz tega čuda pije. No potem je še pretresel vso zadevo in se zraven neizmerno zabaval. Smo vsaj ugotovili, da res ne pušča.

Potem pa sem se spomnila, kako smo malega poskušali navaditi na dudo. Gor smo mu dali eno AD3 kapljico in edino takrat je on dudo vlekel, sicer jo samo grize, liže z vseh strani ali pa pljune ven. Torej, dali smo eno kapljico na tale ustnik in Rok je zadevo zagrabil in povlekel. Potem smo dali gor AD3 še 2x, potem pa je dojel, da če hoče čaj, mora najprej povleči, pa teče. Spil je kakšnih 50 ml, no nekaj je šlo tudi ven, ampak res prav lepo pije.:bravo::bravo: Sem prav ponosna na našega pikeca. Sicer zaenkrat to deluje samo v polsedečem položaju, ker v sedečem ne ve, da mora flašo bolj dvignit, meni pa ne pusti, da bi jaz flašo držala. Ampak bo tudi to šlo. Začetek je več kot obetaven.




lin -> Magični lonček - poročilo (20.5.2005 12:51:49)

Super:bravo::bravo::bravo:




Blink1 -> Magični lonček - poročilo (20.5.2005 13:34:44)

AD3???

Jaz bom z Daktarinom poskusila:)




Errai -> Magični lonček - poročilo (20.5.2005 13:47:03)

ja, začuda so Roku te kapljice ful všeč. No saj meni tudi niso slabe, tak sledko-grenek okus imajo.




Blink1 -> Magični lonček - poročilo (20.5.2005 14:41:35)

:)-:)- Jaz jih še sploh nisem poskusila:)- Neja pa jih itak dobi v čaj.




kimi -> Magični lonček - poročilo (20.5.2005 19:00:56)

Mi smo stari skoraj 13 mesecev pa nam magični lonček še kar ne gre. No pa nič hudega saj mu dam včasih notri kaj gostega in mislim da čez tiste luknje nbi šlo tako da imam raje dudo na pretoke. Kasneje bomo pa še probali z magičnim ko bo 2 leti star;)




Anja167 -> Magični lonček - poročilo (20.5.2005 19:50:43)

Ja, super!




Pupica -> Magični lonček - poročilo (20.5.2005 22:12:44)

Rok:bravo::bravo::bravo::bravo:




Stran: [1]