RE: Ogabna igrača (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


kajajaka -> RE: Ogabna igrača (30.5.2009 14:02:26)

IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Veš kaj saj pritožit se ne moreš, ker , če bi dobro pogledala bi videla kakšna igrača je- vsaj jaz mislim tako.

Drugače je pa večina igrač nagravžnih - vsaj kar se mene tiče. Tudi Gormiti niso lepi - pa sem dela za celo serijo 100 eur, da o bacoganih ( ali kaj so že ) spoloh ne govorim. ampak kaj sploh lahko naredim- saj če mu jaz ne kupim ima pa sosedov.


Sej po moje se ne misli pritožit v trgovini kakšno stvar je kupila, ampak na Zvezi potrošnikov, da te zadeve umaknejo iz prodaje... KAj res nekatere ne razumete bistva???

Valči povdarja pomen igrače, sporočilo, ki je dano otroku - stisni miš, pa ji bo pri repu kri ven špricnila... Jaz sem tudi proti temu. Takšne igrače spodbujajo nasilje do živali in bi jih jaz tudi umaknila iz prodaje.

Pa še to - a imate čas, da v trgovini, ko vam mulci bežijo na vse strani vsako igračo dobro pregledate in premislite kakšen vzgojni učinek bo imal oz. kako izgleda v detajle?[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




silvya -> RE: Ogabna igrača (30.5.2009 15:42:49)

Groza, česa vse se ne spomnijo! [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image] Valči prav razmišlja, da je zadevo treba spravit iz prodaje. 




gita10 -> RE: Ogabna igrača (30.5.2009 17:07:52)

IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Veš kaj saj pritožit se ne moreš, ker , če bi dobro pogledala bi videla kakšna igrača je- vsaj jaz mislim tako.

Drugače je pa večina igrač nagravžnih - vsaj kar se mene tiče. Tudi Gormiti niso lepi - pa sem dela za celo serijo 100 eur, da o bacoganih ( ali kaj so že ) spoloh ne govorim. ampak kaj sploh lahko naredim- saj če mu jaz ne kupim ima pa sosedov.


Sej po moje se ne misli pritožit v trgovini kakšno stvar je kupila, ampak na Zvezi potrošnikov, da te zadeve umaknejo iz prodaje... KAj res nekatere ne razumete bistva???

Valči povdarja pomen igrače, sporočilo, ki je dano otroku - stisni miš, pa ji bo pri repu kri ven špricnila... Jaz sem tudi proti temu. Takšne igrače spodbujajo nasilje do živali in bi jih jaz tudi umaknila iz prodaje.

Pa še to - a imate čas, da v trgovini, ko vam mulci bežijo na vse strani vsako igračo dobro pregledate in premislite kakšen vzgojni učinek bo imal oz. kako izgleda v detajle?[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]


Ja ampak zveza potrošnikov nima te pravico, da to stvar odmakne iz tržišča. Ker potem bi morali večino igrač odmaknit iz tržišča, ker vse skoraj spodbujejo nekakšno nasilje ( Že Tom in Jerry sta takšna - če pogledaš bistvo, pa sta nam full simpatična)

Zveza potrošnikov mora skrbeti za druge stvari- mi pa smo tiste, ki moramo gledati kaj našim otrokm kupujemo- pa misliš, da jaz gledam. Večinokrat se mi tudi sanja ne po kaj grem v trgovino-č samo na listku mi piši kakšno igračo moram kupiti- velikokrat še izgovorit ne znam.  




Naja31 -> RE: Ogabna igrača (30.5.2009 20:56:09)

Jaz sem neko podobno žogo, samo da so bili not črvi, kupila 2 leti nazaj v Portorožu na štantih. Žogica je bila navzven prav luškana, rožnate barve, s prozornimi luknjicami. Sin si jo je izbral. Potem pa sem ugotovila, da ko stisneš, skozi luknjice pogledajo črvi v krvi. BLjak, fuj, nagravžno!!!! Na srečo jo je sin naslednji dan že zgubil, pa tudi pri 2eh letih še ni porajtal kaj je v žogi.




end1 -> RE: Ogabna igrača (31.5.2009 9:16:56)

Jaz ti bom pa tako rekla, lahko da je igrača ogabna, kupila pa si jo ti in to za RD 1 leto starega otroka.
ja kolk pa so tvoji otroci stari? Si že pozabla, da vse v usta dajejo. Meni ni lih to dober izbor, pa četudi ne bi bilo nobene zverine notri, ker lahko otrok kaj odgrizne in pol..., pa polno bravil in strupov je ta mehka plastika.  




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]