|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj jejo vaši 1 letniki....
20.5.2005 8:37:54   
kimi
Zanima me koliko pojejo vaši 1 letniki mleka? Ter kaj vse že jejo ali imajo sedaj vse dovoljeno ali moram še kar paziri na jajca, salamo, da bo meso prekuhano, in nekatere tropske sadeže?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kaj jejo vaši 1 letniki....
20.5.2005 8:41:57   
viv_
Moja je čisto vse!

Kar se pa mleka tiče pa zvečer je za večerjo mlečno kašo in popije 1,5 dl mleka... To je to!

lp

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kaj jejo vaši 1 letniki....
20.5.2005 8:54:03   
kimi
To se pravi ni več potrebe da naj bi otrok pojedel vsaj 500 ml mleka dnevno ker mi smo še kar na hipp-u

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kaj jejo vaši 1 letniki....
20.5.2005 8:58:46   
AnBan
Nas bi najbrz jedel vse, pa ne sme. Nič jajc, mleka, kakva, arašidov, konzervansov:(.
Namest mleka dobi 2x na dan pregomin + rizeva kaisca z banano ali slivo ali grisolino, drgac pa ima ful rad dovoljeno marmelado na dovoljenem kruhu. Za kosilo imamo pa ta pravo govejo juhco (smo mogli črtat knorr kocke), notri zakuhan gres, pa kuhan krompir, kuhano zelenjavo, piscancje meso, pa mleto govedino in dovoljene špagetke ima tudi ful rad, pa pudin kuhan na kompotu, 1x na dan dobi sadno kasico (zmiksam banano, jabolko, kruh). To je pa tudi vec ali manj vse...zal:(

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kaj jejo vaši 1 letniki....
20.5.2005 9:05:19   
Anonimen
Kimi, odvisno, koliko sicer je. Moj Tibor je bil vedno bolj neješč, pa nas je to mleko ven vleklo. Če že nič drugega ni pojedel čez cel dan (skoraj nič), sem vsaj vedela, da s tem mlekom dobi tisto, kar rabi. Če pa otrok rad je, potem pa ni treba več tega mleka. Tako jaz mislim.

(odgovor članu kimi)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kaj jejo vaši 1 letniki....
20.5.2005 9:07:30   
dory
Moj je cist vse kar jemo mi:)

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kaj jejo vaši 1 letniki....
20.5.2005 9:14:11   
lacoste7
tudi moj je čisto vse kar mi. Glede mleka pa spije zjutraj 120 ml in zvečer 120 ml. To je vse. Star je pa 15 m

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kaj jejo vaši 1 letniki....
20.5.2005 9:38:39   
mehurčica
David je star 16 mesecev in je enako kot Mirna od viv. Edino sadje mu ne tekne preveč, zato mu večkrat naredim sok iz svežega sadja.

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kaj jejo vaši 1 letniki....
20.5.2005 10:13:42   
Pajaca
Moja pri 14m je popolnoma vse. Razen seveda gob. Mleka spije cca 2dcl zvečer. Pa ja nima nobenih posebkov, kar jeva midva dobi tudi ona.

Tisto o 5dcl mleka pa je tako mleko + mlečni izdelki (sir, jogurti, namazi...) Vsaj po moje!

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kaj jejo vaši 1 letniki....
20.5.2005 10:56:43   
NinKa
Se pridružujem predhodnicam. Pri enem letu je naš vragec jedel vse po vrsti, kar je pač blo za kosilo....

Na srečo ni preveč izbirčen (to ma po atiju)...edino palačink, špecljev (vodni vlivanci), carskega prazenca, pa smetane nima rad.

Sadje je ko mu je, razen jagode ---to zmerom. Ostalo pa samo pri babici in prababici, ker Mariborske banane so definitivno boljše od Ljubljanskih. Isto je pri kruhu.

Sladkih stvari nima kaj ekstra rad ima raje slane (PomBaer, al pa bobipalček)

:sloncek::kuza::sloncek:


(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kaj jejo vaši 1 letniki....
20.5.2005 11:00:07   
ZARA
Zara tud je vse,kar jeva midva - ni izbirčna...edino medu ji še nisem dala...Popije pa cca 300-400ml mleka na dan,včasih tud manj!

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Kaj jejo vaši 1 letniki....
20.5.2005 11:18:17   
NinaŠ
Anže je (in je tud pri enem letu že jedel) čisto vse, kar jeva midva. Samega mleka itak ne pije - včasih kak požirek, vendar ima pa zelo rad sir in sirne namaze, skuto, jogurte, razne linote z mlekom, pudinge,... gledam, da ima vsaj en mlečni obrok na dan.

LP

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Kaj jejo vaši 1 letniki....
20.5.2005 16:00:11   
špelica
Oprosti Kimi, samo salama pa res ni za otroke!Mislim, da mu nič ne bi manjkalo, če salame ne bi jedel...

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Kaj jejo vaši 1 letniki....
22.5.2005 20:51:30   
Ezi
Tudi Nejc dobi vse za jesti,
ampak že malo izbira kaj bi in kaj ne bi jedel.

Glede salame ... ko sva bila z Nejcem prvič pri zajtrku na uvajanju v vrtec, so dobili poli salamo ...

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Hm ime za fantka
Slavi 01

Hm ne vem kako naj bi dala s partnerjem ime fantku? Ampak ta imena ni niso niti podrazno ušeč.

Robi (16%)

Uroš (13%)

Kevin (17%)

Matjaž (30%)

Andrej (11%)

Izidor (14%)


Število vseh glasov: 223

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!