potrebujem veliko količino zelenjave, kje bi dobila (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


muška -> potrebujem veliko količino zelenjave, kje bi dobila (26.5.2009 12:03:13)

Po ugodni ceni?

Potrebujem papriko, paradižnik in čebulo in to za recimo 500 ljudi.

Potrebujem tudi kruh za cca 2.000 ljudi.  Papirnate in plastične krožnike, ter piknik pribor za isto količino ljudi.

Morda kdo ve, kdo bi bil naugodnejši ponudnik, v MB koncu?

hvala, lp




TIA22 -> RE: potrebujem veliko količino zelenjave, kje bi dobila (26.5.2009 12:44:41)

Jaz lahko vprašam za kruh..




klavdijas -> RE: potrebujem veliko količino zelenjave, kje bi dobila (26.5.2009 13:56:31)

Krožniki, pribor itd :

http://www.linpac.com/en/About-LINPAC/Regions/Eastern-Europe/Slovenia/

Lp,

       Klavdija




Marogica -> RE: potrebujem veliko količino zelenjave, kje bi dobila (26.5.2009 15:13:37)

Za krožnike, sarvijete ter ostalo poglej pri BEVANN doo., Kraljeviča Marka, MB..Meni se je tam zdelo vse ceneje. Imajo pa tudi varianto, da ti pribor že "pripravijo", torej zavijejo v sarvijeto celotne pribor..če se ti ne bi dalo tega delati.

Za zelenjavo se pa zmeni na tržnici, da ti bo dal popust na količino, ali pa glej akcije trgovin.




loremi -> RE: potrebujem veliko količino zelenjave, kje bi dobila (26.5.2009 19:59:03)

Jaz žal ne morempomagat, lahko pa rečem kapo dol za organizacijo zako masovnih prireditev.




*bubi* -> RE: potrebujem veliko količino zelenjave, kje bi dobila (26.5.2009 22:46:51)

Piknik pribor imajo tudi v Metroju v Avstriji, grosistična pakiranja. Cen pa ti ne znam povedat




Stran: [1]