Elektronska varuška (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


lenca1 -> Elektronska varuška (25.5.2009 10:41:07)

Prosim, da mi svetujete katero varuško naj kupim, da bo signal iz otroške sobice dosegel zvok tudi zunaj pred hišo. Vem, da moram biti pazljiva na domet (300m), vendar sem nekaj slišala tudi, da nekatere varuške ne lovijo niti med nadstropji v hiši, ampak samo med sosednjimi prostori. Potrebujem tako, da bom slišala otroka zunaj pred hišo. Vem, da je razpon v ceni zelo velik, vendar a obstaja kakšna, ki ni predraga pa vseeno lovi zunaj, (verjetno ne) [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Anonimen -> RE: Elektronska varuška (25.5.2009 10:49:09)

Imam AC sistem in pri nas vleče po celi hiši (tamala spi v mansardi, nemoten signal pa je tudi v kleti)  in še okoli nje ... pa glede na to da je tale naša bajta kot ena mala utrdba (je fuuul železa notri pa tresene betonske plošče in to), je to kar podatek.




Tisana -> RE: Elektronska varuška (25.5.2009 12:43:43)

Celo morje informacij točno TUKAJ 




Nastya -> RE: Elektronska varuška (25.5.2009 12:58:41)

Jaz imam el. varuško ali baby fone od TOMYA Walkabaut Cllasic advance, cena je cca 70 €, domet ima 300 m, preizkušeno. In nimam nobenih problemov, vse se sliši, tako da ni nobene panike.




lenca1 -> RE: Elektronska varuška (25.5.2009 13:07:36)

Tisana sem že sama našla v iskalniku teme o varuškah, vendar je povsod ful govora samo o AC in Philips varuškah. Verjetno so res najboljše in z nakupom le te sigorno ne bomo zgrešili. Sm pa gledala še eno mal cenej varianto-Chicco varuško, stane 49€ - jo mogoče katera uporablja, ena uporabnica jo je že hvalila sam napisala pa je bolj malo (samo to, da je zadovoljna), mene pa predvsem zanima, če lovi tudi zunaj, ker dometa ima 150m in ne 300m (čeprav ti metri baje ne pomenijo dejanske razdalje)[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]  V trgovini Chicco mi ni znala veliko povedat.




vandame -> RE: Elektronska varuška (25.5.2009 13:14:21)

jz imam od Know-how-a  in sem zelo zadovolna z njo. Imam jo pa sam za podnev ker tko al tko tamaledva ponoč spita v svojih posteljicah pri nama v sobi. Sem s tem šla že več kot 300 m od doma pa je lovil. Šla sem pa zato ker ena ni našla poti do mene in sem ji šla nasprot peš in se je tamala ravno v tem času zbudla in je lovilo lahko rečem da je bla razdalja kr okol 450 m. Pa hiša je tud v 3 etažah ba beton in želez.




danijela in taja -> RE: Elektronska varuška (25.5.2009 13:21:28)

imamo tomy...zelo zadovoljni...vleče do stare mame v sosednji hiše in do travnika za hišo...daleč no skratka....pa ni draga ...




Najaa -> RE: Elektronska varuška (25.5.2009 13:31:37)

Tomy varuška. Zanesljiva in kvalitetna. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Ploha -> RE: Elektronska varuška (25.5.2009 14:44:04)

imam od philips avent in sem zeloo zadovolna, vleče v sosednjo hišo in v štalo, cena je bla okol 50 evrov,...




lenca1 -> RE: Elektronska varuška (26.5.2009 11:07:54)

Danijela in taja + Najaa - kater model Tomy varuške pa imate, ker sm mal gledala in imajo 4 modele (Basis, Classic, Premium in Platinum, cene pa od 77€ do 138€)), a pa imajo vse možnost polnjenja preko adapterja in ne samo preko baterij?

Ploha - najcenejša od Philipsa je trenutno varuška Philips Avent SCD 361, stane 59,99€ in ima dometa 150m - imate takšno, ker če ta z dometom 150m lovi v sosednjo bajto, jo grem pogledat v BC.

Vsem hvala za odgovore in lp




Ploha -> RE: Elektronska varuška (26.5.2009 20:16:54)

lenca1: ja točno to imamo, pa takrat ko sm kupovala, je bila v intersparu akcija in je bla 10 evrov manj, sam tega zdaj ni več, res dobr vleče, nič ne šumi, sliši se res samo jok, jst sm zadovolna,...




lenca1 -> RE: Elektronska varuška (26.5.2009 21:45:55)

Dejte mi še mal tole razložit z adaptarji in baterijami - glih ena piše, da ji baterije držijo po 2-3 ure -pa kaj potem skoz treba nove dajat oz. tiste, ki se polnijo jih je potrebno napolnit npr. tud 2x/dan? Mi ni čist jasn - kaj nimajo te varuške že tko nekak narejeno, da jih preko adaptarja napolniš in ko se varuška sprazni ponovno daš napolnit - čemu pa potem služi adapter? Čist zmedena[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Anonimen -> RE: Elektronska varuška (26.5.2009 22:13:25)

Ne vem kako imajo ostale varuške narejeno, lahko ti pa povem za AC sistem. Otroška enota je skos priklopljena na elektriko, samo ima pa tudi baterije, v primeru da elektrike zmanjka. Starševska enota ima pa akomulatorske baterije, tako nekako kot mobitel. No in jaz zvečer okrog 8ih dam malo spat in vklopim starševsko enoto in to samo na baterije. Ko grem pa spat (okrog polnoči) jo pa priklopim na polnilec.




Stran: [1]