krči - joooj (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


sye -> krči - joooj (22.5.2009 22:12:49)

a je od katere malček ai malčica imel-a tako hude krče, da se popolnoma zvije, okameni, postane rdeč v obraz , se napne in ko popusti po parih sek zajoka. Prav grozno zgleda.




sonček33 -> RE: krči - joooj (22.5.2009 22:14:25)

sye - nismo imeli tako hudih težav...pestuj ga, božaj po trebuščku, šušujej, daj mu toplo pleničko na trebušček, kapljice...olajšaj mu ta čas




sye -> RE: krči - joooj (22.5.2009 22:18:55)

ga pocrkljam, zaenkrat to ne traja tako dolgo, skrbi me samo to, ker tako grozno izgleda. Popolnoma okameni in se napne. Upam da bo minilo.




Anonimen -> RE: krči - joooj (22.5.2009 22:25:47)

Polne tri mesece je pri nas bilo tako!!!!! Žal ni pomagalo čisto nič, tako da ..... samo zdržat je treba - in [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] in nam. V obupu misliš, da ne bo nikoli bolje, pa vendar pride ta dan. Patronažna mi je lepo rekla, da po 16. tednu ne bo več krčev in tako je bilo. V dan točno. Koliko pa ste stari?
Želim ti, da vam čimprej mine!!! 




sye -> RE: krči - joooj (22.5.2009 22:34:53)

danes 8 tednov. Bomo zdržal, sej se kr kmalu pomiri, samo ne moreš verjet kako ga to stisne. A ravno tako je zgledalo pri vas?




mama2009 -> RE: krči - joooj (22.5.2009 23:05:44)

Naša oma krče in ji mažem trebušček s kremo iz avstrijie-Windsalbe




Anonimen -> RE: krči - joooj (22.5.2009 23:07:41)

Ja, ravno tako. Točno vem, kako te je groza to gledat. Otrok je trd kot kamen in ves zaripel; moja [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] je bila čisto vijoličasta, tako da sem od začetka mislila, da revca tega ne bo preživela, tako obupno je bilo to videt, potem se pa vsega hudega kar navadiš.
Občasno so mi totalno popustili živci, pa njenemu atiju tudi in sva oba zraven jokala - ker se nama je tamala tako smilila, malo pa, ker sva se smilila že sama sebi.

Lahko ga daš na previjalno in mu nogice nežno pritiskaš proti trebuščku, da se plini lažje sprostijo, čeprav ne zaleže kaj dosti, kadar je tako hudo.
Moja se je tudi lažje umirila, če sem jo nosila na roki s trebuščkom navzdol.

V glavnem, crkljaj dete, lupčkaj, nežno mu poj, karkoli, samo da čuti, da ni sam in da je nekomu mar zanj. Meni je pediatrinja enkrat rekla, da kje pa piše, da je treba otroka nosit naokoli; naj jo pustim v posteljici, ker zaradi nošenja pa ja ne bo imela nič manj krčev !!!!!! Nisem mogla verjet svojim ušesom in bi jo najraje kar užgala.

Zdrži in lahko noč.




bskrle -> RE: krči - joooj (23.5.2009 10:48:07)

pA ti in otrok pijta čaj kumina +janež




nia5 -> RE: krči - joooj (25.5.2009 22:05:50)

IZVIRNO SPOROČILO: mama2009

Naša oma krče in ji mažem trebušček s kremo iz avstrijie-Windsalbe



Tudi jaz sem jo mazala s tem in veliko masirala trebušček, pila kuminov in janežev čaj in predvsem veliko cartala.




Stran: [1]