|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   lončki??
22.5.2009 13:56:54   
žab*ca
Čist sem se razvadila na tem forumu in sprašujem že vsako bedarijo,ampak....

Ja danes sem v Dm na hitro kupila lonček z ustnikom od NUKa,običen nič posebnega.Sedaj pa gledam na spletu Baby centra te lončke vseh firm ki ne polivajo,Nukov pa.A sem spet naredila en "ŠMOREN" od nakupa.(meni se to pogosto zgodi).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: lončki??
22.5.2009 14:17:19   
maktub
jaz sicer sem kupila lonček od Nuby ki ne poliva vendar sem imela od prej nukovega pa je bil lih tako v redu, res pa da neem če je bil drop stop..drugič pa pazi:) ker sama sem bila taka da sem vedno kaj na brzino vzela pol pa mam doma eno tono neuporabnih stvari:)

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: lončki??
22.5.2009 14:19:55   
Hope2
Jaz mam tudi nuby, ravno iz razloga, ker ne poliva. Vsi nukovi, ki sem jih gledala, lahko puščajo, nisme našla takega, ki ne bi čist nič puščal

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: lončki??
22.5.2009 16:02:45   
maca m
Eni nukovi polivajo, eni pa ne. Ti si najbrž kupila cucelj z večjo luknjo. Jaz sem lonček kupila v milerju, tudi nukov, ima pa 2 črtici, ki se razširijo, ko pije. Pa ne poliva čisto nič.

_____________________________

V sanjah in ljubezni ni nič nemogoče.
(J.Arony)

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: lončki??
22.5.2009 19:08:03   
majaS80




maca m

ja tudi jaz imam tega in je super in ne poliva,
sedaj ko pa spije že toliko več,
sem pa samo spodnji del - flaško kupila večjo Nukovo in je super.







_____________________________

MajaK

(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?