Potrebujem kolo za voziček Quinny 3XL Comfort (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


Metuljček Cekinček -> Potrebujem kolo za voziček Quinny 3XL Comfort (21.5.2009 11:21:41)

Potrebujem kolo za voziček Quinny 3XL Comfort.

Zračnico smo že trikrat zamenjali in se vedno znova preluknja, tako da je verjetno kaj narobe s kolesom. V spletni trgovini Sonček, kjer sem voziček kupila, mi niso znali pomagati, ker imajo samo zračnice in plašč za kolo, v Baby centru mi niti približno ne znajo pomagati, tako da ste punce s foruma moje zadnje upanje.

Morda ima katera na podstrešju ta voziček in ga ne bo več potrebovala? Ali pa imate kakšen nasvet, kako naj kolo popravimo ali pozna kakšen servis, kjer bi kolo lahko popravili?




Lunca1 -> RE: Potrebujem kolo za voziček Quinny 3XL Comfort (21.5.2009 12:04:49)

Ja to je dejansko pomanjkljivost Quinnyja Freestyle Comfort. Jaz imam štirikolesnika in imamo tudi probleme z obrabo gum




marsovcek -> RE: Potrebujem kolo za voziček Quinny 3XL Comfort (21.5.2009 13:15:15)

Metuljček Cekinček mislim, da bi bilo najbolje, da se obrneš na servis koles.




pinkiponki -> RE: Potrebujem kolo za voziček Quinny 3XL Comfort (21.5.2009 16:52:10)

Mi imamo tudi ta problem, ko je enkrat počila oz. spustila, vsakič ko jo zamenjamo se zgodi isto - jst sm obupala in smo za našega tretjega navihančka kupili nov voziček, ker gume tudi niso ravno poceni, da jih stalno menjaš - pojdi pa do kakšenga kolesarskega servisa!




Klaudia -> RE: Potrebujem kolo za voziček Quinny 3XL Comfort (21.5.2009 19:17:13)

3xl sem enkrat vidla v ljubljani z gumami od bmx-a. Kramparce. Je kar hudo zgledal. Tako da poskusi kupit gume za kolo. Zadnje so 12,5", sprednja pa 10,5"




Stran: [1]