VRTNA HIŠICA (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


Ursi2 -> VRTNA HIŠICA (19.5.2009 13:52:35)

žIVJO!

Imam eno vprašanje.
Našemu korenjaku (15 mesecev) bi rada kupila vrtno hiško.
Zaenkrat sva rekla, da bova plastično, ker imamo za hišo eno veliko češnjo in ko bojo otroci večji, boma na tej češnji nardila leseno hiško.
Dokler pa bi rada nekaj takega, da bi bilo dolgo uporabno, da bi bila kar velika, ker imava namen imet več otrok (vsaj3) in da ni predraga. Nekje do 150€.
Rada bi vaše ideje, nasvete in slike ali pa vsaj povezave do spletnih strani. Sem že iskala po e-bayu, amazonu, pa so kr drage!

Sej vem, da ta špas ni poceni, sam vseen bi rada čimbolj ugodno!

Hvala




Anonimen -> RE: VRTNA HIŠICA (19.5.2009 14:16:29)

Imaš ZS!




n.nati -> RE: VRTNA HIŠICA (19.5.2009 17:40:58)

Tudi jaz se priporočam za vaše ideje in nasvete




pety78 -> RE: VRTNA HIŠICA (20.5.2009 9:15:15)


IZVIRNO SPOROČILO: kokakola

Imaš ZS!



Meni tudi, prosim!

LP




florecita -> Ideje za vrtno hišico (21.5.2009 13:41:26)

Ojla!

ker sem pred časom tudi sama iskala vrtno hišico, pa rabljene ni za dobit, nove so pa za moje pojme malo predrage, sva se z mojim odločila da jo narediva sama.

no, manjka ji še samo streha-v bistvu so plošče še za namontirat in pa okvirji za okna. Pa pobarvat jo je treba.
je pa velikosti 1,60*1,20m, višina 1,80m

idejo sem dobila sama in je res enostavno to nardit, samo dobro voljo je treba pokazat in pa si vzet nekaj časa.

danes jo poslikam in če kdo želi sliko, mi lahko piše na mail dusica113@gmail.com.

no, naj še povem, da sva imela les doma ( potrebovala sva cca 6,7 desk in pa nekaj smrekovih vrhov...ki smo jih tudi slučajno imeli).

je pa strošek do sedaj cca 50 eur, kupiti morava še izotekt za pokrit streho (cca 10EUR in pa barvo za pobarvat),.. torej nam strošek ne bo večji od 100 EUR.

no, če kdo želi sliko, mi naj piše, mu jo jutri ali pa v ponedeljek pošljem

lp




frutka_ -> RE: Ideje za vrtno hišico (21.5.2009 21:45:04)

Sem ti poslala ZS! Hvala!




Stran: [1]